wmaraci reklam

Sizce Bu Projeler İş Yapar mı?

21 Mesajlar 2.724 Okunma
smmexpress

altinzen altinzen http://www.altinzen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Neye göre ilk 3 :) e ticaret olacaksa reklamla çalışmak daha mantıklı zaten böyle bir sektörde ilk 3 rüyada bile görülemez ... ( kadın ayakkabası )

Mobile yönelik düşünceler üretmeye çalışın, internet korkunç bir hızla mobile kayıyor bir kaç yıla evde pcden nete giren bile kalmaz belki. Başka bir ülke olsak kitap işi mantıklıydı da Türkiye'de kitap okuyan yok hedef kelimeler belirleyip potansiyele baktınız mı , rakip var mı olan siteler ne durumda gibi gibi

Film işinde böyle siteler çok diye biliyorum http://www.filimadami.com/ burayı sürekli kullanıyorum canım sıkılınca girer etiketler arasında havama uygun film bakınırım bulunca da netten arar izlerim .

Mobil uygulamalar için google playde dolanmak bakınmak daha eğlenceli hem vakit öldürüyor insanlar hem de yeni şeyleri yakalamış oluyorlar, rekabette olan bir konu teknoloji içerikli her site bu işi yapıyor zaten, sizi neden tercih etsinler ? extra yenilikler bile sunsanız yine büyük bir rekabetin içinde nasıl kendinize yer edineceksiniz tanıtım yapacaksınız ?

Öncelik olarak pazar potansiyellerine bakın hangi kelimeler üzerinden yürürüm hangisinde ne hit var, bu hit ne kazandırır ne sattırır gibi gibi

Sonra o pazara giriş yaparsanız rakipleriniz kimler olur ne durumdalar rekabet edebilirmiyim ? bu durumu analiz edin

Düşüncelerden önce bu verileri değerlendirin somut olarak hedefler netleşsin sonra ikilemde kalınca öneri alın bence.

5-6 bin lira iyi para yani 50 lirayla girmiştim ben, hazır site almak yerine sıfırdan değer yaratmak her zaman daha mantıklıdır kendi dizdiğiniz raf gibi neresinde ne var hakim olursunuz

hocam zaman zaman kelime analizi yapıyorum. film sitesi ile ilgili bir domain de aldım. google da aylık arama hacmi 200 bin civarı. eniyifilmler.link bildiğim kadarıyla film siteleri çok ziyaretçi çekiyor. sizce bu alan adıyla bişeyler yapılabilirmi. hocam son olarak bi şey daha sormak istiyorum. şu an yayında olan bir sitem daha var http://www.altinzen.com/ yaklaşık iki yıldır yayında ama beklentilerimin çok altında. bu site ile ilgilide fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. yani devam edip etmeme konusunda kararsızım sizce ileride bi yerlere gelebilirmi bu site

Ek Olarak:

donmezhasan adlı üyeden alıntı

En çok sevdiğin sektöre gir, bilmediğin sektöre girme derim.
Yalnız bana göre önemli bir noktayı es geçiyorsun. Site açmak en fazla 1 haftanı alır. Asıl iş bundan sonra başlıyor. Önemli olan açtığın siteyi anahtar kelimelerde ilk 3'e sokabilmen. İlk 3'e girdikten sonra zaten iş kendiliğinden gelecektir. Daha önceki projelerinin tutmamasının sebebi bence bu. Öncelikle SEO bilgini belirle. Bir siteyi ilk 3 e sokabiliyor musun, yoksa bunun için SEO firmaları ile çalışman gerekir. Bu da büyük risk, ya sürekli onlara bağımlı kalırsın ya da kendi bilgin ile ilk 3 te kalmaya çalışırsın.
Tavsiyem; kolay.mobi bence tutar. Ama anahtar kelimelerde ilk 3'e girersen.

hocam seo için tavsiye edebileceğiniz bir kaynak var mı acaba. yani seo ile ilgili bir kitap kurs video vs.

wmaraci
reklam

Androman Androman IRC... Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 15, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Ne alakası var yani bunu neye dayanarak söylüyorsunuz. Çok da güzel kazanılabilir eğer sektörü ve girişimi iyiyse. Bir host-vps vs. ne kadar bir domain bir tema cart curt ne kadar tutacak sanki ? katılmıyorum size

Bir VPS, domain ve tema alınarak para kazanıldığını ilk defa sizden duydum. Ben boşuna uğraşıyorum demek ki. Adam kendi işini bırakıp, bunu geçim kaynağı yapacak. Boş hayaller vermek yerine gerçekçi olun. 5 bin liraya bardakta mısır yapsanız merkezi bir yerde daha çok kazanırsınız. Sosyal medyası var, SEO'su var, çalıştıracağın ekibi var, vergi vs. yasal yükümlükleri var, yazılımı var, var da var.

isagold isagold WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web sitesi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 65 / 82
  • Ticaret 36, (%100)
@LikeSend katiliyorum film sitem ilk 100 de bile degil gunluk 10 k yakin ziyaretcim var ilk sayfada olmak tabiki onemli ama kazanc yine saglayabilirsin bence eticaret sitesi kur tek bir urunde kendini tanit mutlaka giris yapip alan olacaktir
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)
hocam konuyla alakasız ama emlak kulisi ne kadar hızlı böyle nasıl yaparız acaba bilgisi olan var mı :D ?

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz
wmaraci
wmaraci

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Androman adlı üyeden alıntı

Bir VPS, domain ve tema alınarak para kazanıldığını ilk defa sizden duydum. Ben boşuna uğraşıyorum demek ki. Adam kendi işini bırakıp, bunu geçim kaynağı yapacak. Boş hayaller vermek yerine gerçekçi olun. 5 bin liraya bardakta mısır yapsanız merkezi bir yerde daha çok kazanırsınız. Sosyal medyası var, SEO'su var, çalıştıracağın ekibi var, vergi vs. yasal yükümlükleri var, yazılımı var, var da var.

altı üstü bir internet sitesi :) korku filmi gibi anlatmayın ne vergisi ne algısı zaten kdv ötv abs asr bir sürü vergi veriyoruz , film sitesinin ne ekibi ne yasal yükümlülüğü , mail gelir telif hakkı bizde kaldırın derler kaldırılır yani altı üstü bu oluyor

E-ticaret hariç hiç biri için bunlara gerek falan yok.

Bir domain alarak da para kazanılır blogger alt yapısını kullanırsınız seo için para harcamaz içeriyi derleyip toparladıktan sonra forumlarda sağda solda araştırma yaparak backlinkler edinebilir bir başlangıç hareketi oluşturabilirsiniz sonrasında geldikçe üstüne koyarak büyütürsünüz . Domain alacak paranız yoksa bile olur blogspot.com kullanırsınız domain parasını çıkarınca domaininizi de alırsınız . Sosyal medya hesapları zaten ücretsiz vaktiniz el verdiğince kullanırsınız .

Siz ne iş yapıyorsunuz bilmiyorum ama her sektörde sandığınız gibi öyle işler yok aylık 2m tekil hitleri çok kez gördüm tek başımayım vps ücretim yok ekibim yok vergim yok yasal yükümlülüğüm de yok . Temayı da varsayılanlardan birini editleyerek kendim yaptım ve hiç bir kodlama bilgim de yok biraz html işte o kadar :)

Ek Olarak:

altinzen adlı üyeden alıntı

hocam zaman zaman kelime analizi yapıyorum. film sitesi ile ilgili bir domain de aldım. google da aylık arama hacmi 200 bin civarı. eniyifilmler.link bildiğim kadarıyla film siteleri çok ziyaretçi çekiyor. sizce bu alan adıyla bişeyler yapılabilirmi. hocam son olarak bi şey daha sormak istiyorum. şu an yayında olan bir sitem daha var http://www.altinzen.com/ yaklaşık iki yıldır yayında ama beklentilerimin çok altında. bu site ile ilgilide fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. yani devam edip etmeme konusunda kararsızım sizce ileride bi yerlere gelebilirmi bu site

Ek Olarak:

hocam seo için tavsiye edebileceğiniz bir kaynak var mı acaba. yani seo ile ilgili bir kitap kurs video vs.

Abi bu altın borsa işlerine hakim değilim şimdi kullanıcı ne ister işler nasıl yürür bilmeden yorum yapamam, hareketlenme olmadıysa yanlış yoldasındır aynı yöntemle bi 2 sene daha uğraşsan değişmeyecektir. Detaylı analiz yapıp yorumlamak gerekir hatalar nedir ne değildir diye

Film domainin konusunda .link tercih etmesen daha iyi gibi sanki , com net org co tv falan olabilir, seo için fazla etkilemez ama kullanıcı açısından daha iyidir
Bence sıfırdan bir domain alıp film işine girebilirsiniz, böyle bir kelime mantıklı + kategorileri de hedef kelimelerle oluşturursunuz + film isimleriyle de hit gelir böyle böyle hit artacaktır.

Başlangıç için bu iyi bir kaynak olabilir : http://www.cryptosam.com/1-ayda-30k-hitli-film-izleme-sitesi-yapmak/

Bu sitede diğer konuları da okuyabilirsiniz

En azından temeli oluşturmanıza yardımcı olur,10 20 liralık 300 500 linkli paketlere bulaşmayın, her tanıtım yazınız farklı olsun aynı yazıyı 2. bir sitede yayınlatmayın, linklemeyi sitenin tamamına yayın alt kategorilere film isimlerine iyice dağıtmaya çalışın, sürekli ana sayfaya link almayın, sitenin iç link yapısını işten anlayan birine yaptırın dışarısı kadar içerisi de önemli .

Boş vakitlerinizde seo konusunda çokça okumanız gerekir. Bir iki kaynaklık iş değil, ayrıca rakiplerinizi izleyerek de bir şeyler yakalayabilirsiniz . Haber sitelerini takip edin paylaşım tarzlarına bakın kelime linklemelerine bakın, öne çıkmak istedikleri kelimeler üzerinde neler yapıyorlar onları gözlemleyin . Forumda herkes bildiğini böyle böyle her ne bulduysa okuyarak öğreniyor zaten .

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

hocam konuyla alakasız ama emlak kulisi ne kadar hızlı böyle nasıl yaparız acaba bilgisi olan var mı :D ?

hocam hiç bilgim yok nasıl olduğu konusunda ben sadece örnek olsun diye o siteyi yazmıştım. yani çok bildiğim bir site değil
AvukatDenizCelik

kişi bu mesajı beğendi.

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

hocam hiç bilgim yok nasıl olduğu konusunda ben sadece örnek olsun diye o siteyi yazmıştım. yani çok bildiğim bir site değil

doğrudur hocam adam baya uğraşmış güzelde olmuş güle güle kullansın inşallah seninde isteğin gibi olur

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
altinzen Forumda kimin ne dediğine bakmayın sadece doğru olanları alın kendinize fikir olarak."Onu yaparsan olmaz" "boşa uğraşıyorsun" diyenleri aldırmayın.Sizin içinizde varsa eğer size diyeceğim şudur: Azim edin çabalayın 2-3 ay sonra baktınız getirisi olmuyor O İŞİ KESİNLİKLE BIRAKMAYIN.Uğraşın eksikleri giderin kendinizle ve sektörünüzdeki diğer sitelerle yarışın.3-5 diğer sitenin önüne geçmek için uğraşın kendinizide 1 tık yükseğe çıkarmak için uğraşın.Kısacası bu işi para kazanmak için yaparak başlamayın.Heriş tutar her proje doğru yoldan gidilirse meyve verir.Dediğim gibi önemli olan "DOĞRU YOLU BULUN" özgün olun olduğunuz gibi olun bu size hit kazandıracaktır ( emin olabilirsiniz).Elimde belki 7-8 adet proje var hepsinede vakit ayırmaya çalışıyorum.Yapamazsın derler diyecekler.Ama siz yapabileceğinize inanın

Bu herkes için geçerli

İyi forumlar

• Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad I** Y**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 36 / 15
  • Ticaret 10, (%100)

narinhosting adlı üyeden alıntı

altinzen Forumda kimin ne dediğine bakmayın sadece doğru olanları alın kendinize fikir olarak."Onu yaparsan olmaz" "boşa uğraşıyorsun" diyenleri aldırmayın.Sizin içinizde varsa eğer size diyeceğim şudur: Azim edin çabalayın 2-3 ay sonra baktınız getirisi olmuyor O İŞİ KESİNLİKLE BIRAKMAYIN.Uğraşın eksikleri giderin kendinizle ve sektörünüzdeki diğer sitelerle yarışın.3-5 diğer sitenin önüne geçmek için uğraşın kendinizide 1 tık yükseğe çıkarmak için uğraşın.Kısacası bu işi para kazanmak için yaparak başlamayın.Heriş tutar her proje doğru yoldan gidilirse meyve verir.Dediğim gibi önemli olan "DOĞRU YOLU BULUN" özgün olun olduğunuz gibi olun bu size hit kazandıracaktır ( emin olabilirsiniz).Elimde belki 7-8 adet proje var hepsinede vakit ayırmaya çalışıyorum.Yapamazsın derler diyecekler.Ama siz yapabileceğinize inanın

Bu herkes için geçerli

İyi forumlar

hocam teşekkür ederim. aslında şu anda bir internet sitem var ama beklentilerimin çok altında maalesef. şu an farklı bir iş yapmak istiyorum o yüzdende buradaki arkadaşlarında fikirlerini almak ve ona göre hareket etmek doğru olur diye düşünüyorum

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)

hocam teşekkür ederim. aslında şu anda bir internet sitem var ama beklentilerimin çok altında maalesef. şu an farklı bir iş yapmak istiyorum o yüzdende buradaki arkadaşlarında fikirlerini almak ve ona göre hareket etmek doğru olur diye düşünüyorum

Yazımdada belirttiğim gibi doğru olan fikirleri alın sizin hevesinizi kıracak yorumlarada aldırış etmeyin.Yanlış anlaşılmak istemem :)
yessil

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al