wmaraci reklam

Sizce Kitap Yazmalı mıyım ?

35 Mesajlar 3.821 Okunma
wmaraci reklam

emregurcan emregurcan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)
Merhaba arkadaslar üniversite 1. sınıf öğrencisiyim , kitaplara olağınüstü bir ilgim var bir kitap evine girip saatlerce kalabiliyorum o derece :)) (Ücretli makale yazmak gibi bir fikrimde Var ) Kendi yaşadığım bir öyküm var yaklaşık 1 bucuk senelik bir öykü bunu yabancı kahramanlara ve yurt dışına uyarlayıp bir kitap çıkartmalı mıyım sizce ? 1 sene boyunca yazarım seneye yazın çıkartırım diye düşünüyorum :) Fikirlerinizi bekliyorum ..

wmaraci
reklam

omrumtolga omrumtolga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı / Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Bence şansını dene kitabı alıp okuyanlar kalemini beğenirse zaman ile iyi yerlere gelebilirsin
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Teknoloji ve Otomobil Editörü

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
İlk olarak tavsiyem kısa kısa hikayeler yazın... Mesela wattpad sitesini tavsiye ederim.. İnsanlar yazdıklarını paylaşıyor... Beğeni alırsan kitap yazmaya başlarsın.. Mesela burada hikayelerini yayınlayıp daha sonra kitap yazanlar oldu.. Hatta son zamanlarda tam ismi hatırlamıyorum Sena mıydı Sema mıydı bir kitap yazmıştı...

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
Madem bu kadar heveslisin hocam bu işlere kesinlikle kitap yazmanı öneririm kitabınız fazla satmasa bile sonuçta tecrübe olmuş olur.Şimdiden iyi yazmalar dilerim :)

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

İlk olarak tavsiyem kısa kısa hikayeler yazın... Mesela wattpad sitesini tavsiye ederim.. İnsanlar yazdıklarını paylaşıyor... Beğeni alırsan kitap yazmaya başlarsın.. Mesela burada hikayelerini yayınlayıp daha sonra kitap yazanlar oldu.. Hatta son zamanlarda tam ismi hatırlamıyorum Sena mıydı Sema mıydı bir kitap yazmıştı...

Merhaba , tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ancak daha önce kişisel blogum vardı orda yazıyordum beğeni alıyordu bayada okuma alıyordu , tekrar aynısını yapmam ne kadar doğru bilemedim. Wattpad'deki öneririnizi denemeyi düşüneceğim ama sürekli yazamam malum 1. sınıfım derslere ağırlık vermem gerekiyor ki hedefim bölüm birincisi olmak :)) O yüzden ara ara yazıp 1 senede tamamlamak istiyorum

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

emregurcan adlı üyeden alıntı

Merhaba , tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ancak daha önce kişisel blogum vardı orda yazıyordum beğeni alıyordu bayada okuma alıyordu , tekrar aynısını yapmam ne kadar doğru bilemedim. Wattpad'deki öneririnizi denemeyi düşüneceğim ama sürekli yazamam malum 1. sınıfım derslere ağırlık vermem gerekiyor ki hedefim bölüm birincisi olmak :)) O yüzden ara ara yazıp 1 senede tamamlamak istiyorum

Daha önceden blogta yazdıysanız iyi o zaman... Wattpad tavsiye ederim, gayet iyidir... Blog adresinizi verirseniz incelerim... Kitap yazmadan önce sağlam bir taslak oluşturmanızı tavsiye ederim... Yazdıktan sonra yayınevi yayınevi dolaşacaksınız...

• Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)

mustafa94 adlı üyeden alıntı

Madem bu kadar heveslisin hocam bu işlere kesinlikle kitap yazmanı öneririm kitabınız fazla satmasa bile sonuçta tecrübe olmuş olur.Şimdiden iyi yazmalar dilerim :)

Amacım çok satmak değil zaten , kitabın başlığında adımın yazması hoş olur :))))))

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Bence deneyin hocam şansınızı cikartin kitabinizi burada konu acin inceleyelim gerekirse wmaraci ailesi olarak destek olalim :)

• Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 128 / 47
  • Ticaret 7, (%71)

siyahh adlı üyeden alıntı

Bence deneyin hocam şansınızı cikartin kitabinizi burada konu acin inceleyelim gerekirse wmaraci ailesi olarak destek olalim :)

Olabilir aslında :)) ama bu uzun soluklu bir proje olacak seneye belki bu zamanlar burada olur belki daha önce :)

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

emregurcan adlı üyeden alıntı

Olabilir aslında :)) ama bu uzun soluklu bir proje olacak seneye belki bu zamanlar burada olur belki daha önce :)

Sıkıntı yok hocam siz yeter ki niyetlenin.Biz bir aileyiz :) destekleri esirgemeyiz

Saygılarımla

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al