lostyazilim

75 BİN TL'ye Kadar Yatırım Fikri.

46 Mesajlar 7.701 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ThisCode ThisCode WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle herkese merhabalar.

4 senelik bir forum geçmişim var,çok fazla olmasa da sektörde az da olsa bilgi sahibiyim. Fakat büyük bir projeye yönelme taraftarıyım. Bu konuda sizlerinde desteğini almak istiyorum.

Bu rakamla yapılabilecek projeler nelerdir ? Ne tür siteler açılabilir ?

Benim aklıma e-ticaret geldi fakat bu konuda tam bilgi sahibi değilim.

DİP NOT : ÖNERİLER SADECE WEB SEKTÖRÜNDEN OLURSA SEVİNİRİM.

Konunun sapması ile ilgili verdiğim cevaplar. Lütfen okuyarak yorumlayınız.
Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkürler..

erekaone adlı üyeden alıntı

Kimsenin parasında gözümüz yok daha çok olsun da. Anlamadığım 20 yaşında birinin şahsına özel 75k parası olması ve bu parayla ne yapılacağını gelip forumdan kişilere sorması. Bana garip geliyor nedense. Neyse yine de benim tavsiyem bilmediğiniz bi r alanda kullanmayın bu parayı hiç bilmiyorsanız bir yatırım uzmanına sorun. Yoksa bu alanda hiç bilmediğiniz bir işe girmeniz her işi başkasına yaptırmanız falan büyük sıkıntı doğurur bence. Yok illa ki gireceğim derseniz. Sağlam bir e-ticaret alt yapısı ve sağlam reklamla iyi bir şeyler yapabilirsiniz.

Birincisi kendimi tanıtma fırsatım olmadı konuda. Belirli bir düzeyde ailenin 20 yaşında çocuğuyum,evet. Hukuk fakültesin'de okuyan. Maddi konu da hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım ve şu ana kadar çok imkanım oldu. Web sektörü benim için bir hobi ve ilgi alanı. Şahsıma ait Filo Kiralama işi yapıyorum,ofisim de çok boş zamanım olduğu için bu alana yönelip zaman ayırmak istedim. Fakat yatırdığımın karşılığını da almak istemek en doğal hakkım. Değerli yorumunuz için teşekkürler.

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

böyle konular artik bana pek inandirici gelmiyor.. yeni üye oluyorlar konu ilgi görmek icin 100 bin lira ile ne yaparim 500 bin lira ile ne yaparim bir milyon lira ile ne yaparim konulari sabirsizlikla bekler oldum

Yukarıda ki cevabımı okumanızı temenni ederim. Bu kadar ön yargılı olan kişilerde özel mesaj atıp,şirketim ve vizyonum hakkında bilgi sahibi olabilir.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

wmaraci
reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
75 bin liran varsa ve bir forumda bu parayla neler yapabilirim diye soruyorsan kardeşim, bence bir şey yapma. Parana yazık olur. Bankaya koy, faize yatır. Ya da üstüne biraz daha koyup ev için ön para olur, taksitle ev al. Gayrimenkulden daha iyi bir yatırım yok.
melankolia yigitcankus Ersen16

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

aevrenm aevrenm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam o miktara buyuk bir sosyal paylasim sitesi acsan daha cok tutar. Reklam da yaptirirsin tabi. Tv reklamlarindan anlasirsn televizyon programlarinda yayinlarlar siteni. Bayaa yuksek bir kullanici kitlesine katilabilirsn eger bu kadar paran varsa yardmci olabilirm sana

• Üyelik 22.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

aevrenm adlı üyeden alıntı

Hocam o miktara buyuk bir sosyal paylasim sitesi acsan daha cok tutar. Reklam da yaptirirsin tabi. Tv reklamlarindan anlasirsn televizyon programlarinda yayinlarlar siteni. Bayaa yuksek bir kullanici kitlesine katilabilirsn eger bu kadar paran varsa yardmci olabilirm sana

Var,pm atıyorum.

Ek Olarak:

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

75 bin liran varsa ve bir forumda bu parayla neler yapabilirim diye soruyorsan kardeşim, bence bir şey yapma. Parana yazık olur. Bankaya koy, faize yatır. Ya da üstüne biraz daha koyup ev için ön para olur, taksitle ev al. Gayrimenkulden daha iyi bir yatırım yok.

Neden bu kadar farklı bir bakış açısı katıyorsun olaya ? Sonuçta ben ev alıp 500 TL kiraya vermek istemiyorum. Yüksek gelirler elde edinilebileceğini herkes biliyor,internet sektöründen. Soruyorum çünkü aklımda ne tür bir projeye yönelmeliyim kesinleştiremiyorum. Belki çok güzel bir proje teklifi gelecek ve değerlenecek.
Yorumun için teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

aevrenm aevrenm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim Sistemleri
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
BN pm attmnhocam

BlackMaster1 BlackMaster1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Çevren Genişse O Parayla E-Ticarete Gir

• Üyelik 22.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

BlackMaster adlı üyeden alıntı

Çevren Genişse O Parayla E-Ticarete Gir

Çevrem geniş. Yorumunuz için teşekkürler.

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba

Hocam Web Ekibim olarak ilerleyen zamanda çok tutacağına inandığımız proje/prolerimiz var, bir nevi internet girişimcilik ve proje geliştirme ekibi olarak web üzerinde farklı ve reaktif düşünceler geliştiriyoruz. Ancak bu tür fikirleri uygulamaya koyabilmek için ve aynı zamanda resmiyete dönüştürmek için kendimize bir nevi sponsor veya ortak/lar arıyoruz. Hali hazırda yazılmış bir projemiz var ve üzerinde çalıştığımız başka proje/ler mevcut. WmAracı ortamında bizim ihtiyacımız olan miktarın 25-30 bin Türk Lirası olduğunu belirterek her türlü resmi anlaşmayı imzalamaya hazır olduğumuzu belirtiriz. Dilerseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu sadece bir tekliftir. WmAracı ortamında size sunulmuş olan. Teşekkür ederiz.
Klzmoon

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hepimize rahmet eylesin!

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
Örneğin igunayCOM 'un yazdığı yazıyı okuyabilirsin. Kendilerini tanırım, düzgün iş yaparlar. Skype falan ekleyip detaylı bir beyin fırtınası içine girebilirsin. Kafana yatarsa ortak bir proje yapabilirsiniz.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Bir tane sex on the beach açtırır 25 bin tl ye iki de hatun alırız 10 ar binden geri kalan 30 binide hatunlarla maiamiye gideriz problem yapma herşey çözülür kardeş :D ThisCode
melankolia Muhsin ASLAN Ariass

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al