wmaraci reklam
lidertakipci

Vatan Bilgisayardan aldığım telefon sahte IMEI yuzunden kapandi

18 Mesajlar 2.787 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TolgahanYilmaz TolgahanYilmaz Guts Over Fear 🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 21, (%100)
Öncelikle her çalışanının allah belasını versin. Bundan 1 ay önce vatan bilgisayardan satin aldigim Samsung Galaxy S4 cep telefonuma Yasal Uyari olarak bir mesaj geldi. Uyarida imei numarası verilmis ve sahte imei kapsaminda oldugu icin son gün 29unda kapatilacagı yazmış. Vatan bilgisayri aradigimda müşteri hizmetleri olan bir şubesine gitmem gerektigini orada bana yardimci olacaklarını soylediler. Müşteri hizmeleri olan vatan bilgisayara 4 gün önce gittim telefonumda *#06# tuşladı orada yazan imei numarasiyla mesajda yazan imei numarası bir harf eksik oldugunu soyledi ne kadar dil döksemde beni başından savarak bu mesajın bur trol mesaj oldugunu endişelenmeden evime gitmem gerektiğini söyledi evet bugun 30 agustos itibariyle telefonda servis yok. Olmaz olsun böyle kurum.

wmaraci
reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Hocam bu müşteri hizmetleri olsun, mağaza olsun iyi dilden anlamıyor.. Bağırarak konuşun, onlara söz hakkı vermeyin, firmayı aşağılayın... Mağazaya gidin yapın bunları.. (Denenmiştir.) Bunlar insanca konuşmaktan anlamaz...
H1N2

kişi bu mesajı beğendi.

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
Telefona rom atıp imei değiştirseniz sorun kalmaz gibi

Evet vatan biraz sorumsuz destek konusunda. Vurdulu kırdılı olmak lazım ondan anlarlar

ozergul.net/com

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Hepsine bela okumayin calisanlarinin ne sucu var tekrar diyin anlatin olmazsa mahkemeye gidin yani mahkeme olmasa bile tuketici haklarina falan gidin sikayetimvar.coma yazin olmadi

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 21, (%100)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Hocam bu müşteri hizmetleri olsun, mağaza olsun iyi dilden anlamıyor.. Bağırarak konuşun, onlara söz hakkı vermeyin, firmayı aşağılayın... Mağazaya gidin yapın bunları.. (Denenmiştir.) Bunlar insanca konuşmaktan anlamaz...

Yoruldum artık hocam vallahi gidip telefonu onlerinde parçalayıp gelesim var öyle sinirliyim bugun butun islerim aksadi kimseye ulaşamadim bana kimse ulaşamadı

Ek Olarak:

cudjex adlı üyeden alıntı

Telefona rom atıp imei değiştirseniz sorun kalmaz gibi

Evet vatan biraz sorumsuz destek konusunda. Vurdulu kırdılı olmak lazım ondan anlarlar

Ben kaçak telefon almadım sonuçta neden romla uğraşayim siz siz olun vatan bilgisayardan alişveris yapmadan 2 kez dusunun

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

TolgahanYilmaz adlı üyeden alıntı

Yoruldum artık hocam vallahi gidip telefonu onlerinde parçalayıp gelesim var öyle sinirliyim bugun butun islerim aksadi kimseye ulaşamadim bana kimse ulaşamadı

Hocam müşteri hizmetlerini veya mağazaya gittiğinizde en yetkili kişi ile görüşün.. Satış danışmanları ile filan değil... Tüketici heyetleri ve derneklerini arayıp bilgi alın.. Neler yapabileceğinizi öğrenin.. İşin peşini bırakacak gibi gözükmeyin... Konu hakkında bilgi sahibi olun. Mağazaya gittiğinizde bağırarak deyin sizi mahkemeye vereceğim filan.. Firmayı hep aşağılayın.. Mahkemeye vereceğim, medyaya duyuracağım filan deyin baya panikliyorlar.. Benimde başıma buna benzer bir şey gelmişlerdi.. Hemen sorunu düzeltip memnun etmek amacıyla hediye vermişlerdi..

• Üyelik 08.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 21, (%100)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Hocam müşteri hizmetlerini veya mağazaya gittiğinizde en yetkili kişi ile görüşün.. Satış danışmanları ile filan değil... Tüketici heyetleri ve derneklerini arayıp bilgi alın.. Neler yapabileceğinizi öğrenin.. İşin peşini bırakacak gibi gözükmeyin... Konu hakkında bilgi sahibi olun. Mağazaya gittiğinizde bağırarak deyin sizi mahkemeye vereceğim filan.. Firmayı hep aşağılayın.. Mahkemeye vereceğim, medyaya duyuracağım filan deyin baya panikliyorlar.. Benimde başıma buna benzer bir şey gelmişlerdi.. Hemen sorunu düzeltip memnun etmek amacıyla hediye vermişlerdi..

Hocam ilginiz için teşekkür ediyorum yarın ilk iş gideceğim şubesine sonuçlarıda buradan yazarım. Forumdakiler mağdur olmasın diye açtım bu konuyu vatan bilgisayarda belli başla ürünlerin diger magazalara göre daha ucuz oldugunu farketmişsinizdir. Arkasında böyle malları ve çalışanları var unutmayın. Hayatımda ilk defa bir kurumu böyle suçluyorum galaxy s4 benim 5. Akıllı telefonum hiç bir kurumda bu kadar mağdur olmadım.

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

TolgahanYilmaz adlı üyeden alıntı

Hocam ilginiz için teşekkür ediyorum yarın ilk iş gideceğim şubesine sonuçlarıda buradan yazarım. Forumdakiler mağdur olmasın diye açtım bu konuyu vatan bilgisayarda belli başla ürünlerin diger magazalara göre daha ucuz oldugunu farketmişsinizdir. Arkasında böyle malları ve çalışanları var unutmayın. Hayatımda ilk defa bir kurumu böyle suçluyorum galaxy s4 benim 5. Akıllı telefonum hiç bir kurumda bu kadar mağdur olmadım.

Hocam sonucu bekliyorum..
Kurallar basit..
Tüketici Haklarını arayıp bilgi al ve haklarını öğren
Bağır
Söz Hakkı Verme
Firmayı Aşağıla

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
hocam teknik servis ve destek hattından alamadıysanız direk tüketici hakları fatura vs gidin sakın ve sakın küfür , aşağılayıcı söz söylemeyin, sakın rom atmayın , romdan farklı imei olursa durum size patlayabilir, küfür ve aşağılama yine size döner siz hakkınızı savunmak için tüketiciye gidin kanıtları gösterin kısa sürede çözeceklerdir mağduriyetinizden dolayı maddi ve manevi talepte bulunun

StrinceR StrinceR Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 61 / 0
  • Ticaret 3, (%100)
Savcılığa faturanız ile bir dilekçe yazabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al