wmaraci reklam
lidertakipci

WM.TC - Webmaster Sözlüğü için ekip arkadaşları aranıyor!

13 Mesajlar 1.396 Okunma
wmaraci reklam

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhabalar,

WM.TC'yi wmaracın'da tanımayan yoktur. Projenin başlangıcından beri wmaracı takipcileriyle her anımı her gelişmemiş paylaştım. Ancak tek başıma içerik konusunu ve seo opt. sağlayamadığım için dün satmaya kalktım. Ancak forum üyeleri sağolsun satmamam için ısrar etti. Ekip kurulması taraftarı oldular çok pm aldım. Para benim için o kadarda önemli değil sadece hevesle başladığım 3 projemin 1 tanesinin iyi yerlere geldiğini görmek istiyorum. Ekibe katılıp içerik sağlayabilecek taşın altına elimi koyarım diyebilecek herkesi skype eklemesini istiyorum. ve bu konu altına yorum yapabilirsiniz.

İçerik ekle 10 kuruş al 50 tane içerik gir 10 tl al tarzı saçma şeyler söylemek istemiyorum. Ekibe katılan herkes wm.tc yi sahiplenebilir. Burası benim diyebilicek kendi sistemi gibi görebilicek kişiler eklesin lütfen. İyi forumlar dilerim.

wmaraci
reklam

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
sana tavsiyem soru cevap sitesi olarak kalırsa daha iyi iş yapar forumu kapat gitsin, ne kadar uğraşırsan uğraş iş yapmaz

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

sana tavsiyem soru cevap sitesi olarak kalırsa daha iyi iş yapar forumu kapat gitsin, ne kadar uğraşırsan uğraş iş yapmaz

Hocam forumu index alması için açmıştım backlink durağı oldu ama arka planda kaldı şuanda webmaster forumu dolu her yer ama mesajlarda forum yapmalısın tarzı tavsiyeler alıyorum.

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
Satmak mı ? Satmayı düşünme bile sen emek vererek yeni ve diğerlerinden farklı bir proje başlattın ve bu emeğini ve proje fikrini başkasına para satmayımı düşünüyorsun ? Bu düşünceyi kafandan atmanı öneririm.

wmaraci
wmaraci

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Forum blog işlerini bırakın artık tüm sektörlerde soru cevap sistemi yeni trend tarzlar bu yönde bunu özellikle idda sektöründe sağlam şekilde yapılırsa sabah bir arkadaşa söyledim tutar.

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)

HaziranGeceleri adlı üyeden alıntı

Hocam forumu index alması için açmıştım backlink durağı oldu ama arka planda kaldı şuanda webmaster forumu dolu her yer ama mesajlarda forum yapmalısın tarzı tavsiyeler alıyorum.

yap diyenler çok olur tamam forum iyi olur ama 50 kişiyle bir forum dönmez kaç kişi olduğu bile belli değil wmaracı, ***, fuub, webmastersitesi varken insanlar senin forumuna gelip yardım talebinde bulunmazlar anca backlink amaçlı sitelerini tanıtırlar o kadar

yani demem o ki forumculuk öldü sosyal medya forumları öldürdü para kazanma amacın olmasa diyecem ki git facebookta bir grup aç orada tıngırda. ama amacın madem para kazanmak soru cevap sitesi idare eder seni webmaster konuları üzerine

ayrıca 2-3-4 hatta 5 ay boyunca bişey bekleme neredeyse o siteden bunu yarı yolda bırakma diye söylüyorum çoğu kişi site açıyor 20gün bekliyor ee googleden ziyaretçi gelmiyor diyor kapatıyor öyle yapacaksan hiç girme bu işlere kolay gelsin

C4N C4N WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad b** c**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Harika bir projen var, satmayı değil, geliştirip sağlam taraflardan reklam almayı dene. Biraz finansman ile muhteşem bir patlama yapabilir.

İyi çalışmalar.

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Özdemir adlı üyeden alıntı

Forum blog işlerini bırakın artık tüm sektörlerde soru cevap sistemi yeni trend tarzlar bu yönde bunu özellikle idda sektöründe sağlam şekilde yapılırsa sabah bir arkadaşa söyledim tutar.

Fikriniz için teşekkürler dikkate alacağım. Sevgilerle.

Ek Olarak:

BRHMCR adlı üyeden alıntı

yap diyenler çok olur tamam forum iyi olur ama 50 kişiyle bir forum dönmez kaç kişi olduğu bile belli değil wmaracı, ***, fuub, webmastersitesi varken insanlar senin forumuna gelip yardım talebinde bulunmazlar anca backlink amaçlı sitelerini tanıtırlar o kadar

yani demem o ki forumculuk öldü sosyal medya forumları öldürdü para kazanma amacın olmasa diyecem ki git facebookta bir grup aç orada tıngırda. ama amacın madem para kazanmak soru cevap sitesi idare eder seni webmaster konuları üzerine

ayrıca 2-3-4 hatta 5 ay boyunca bişey bekleme neredeyse o siteden bunu yarı yolda bırakma diye söylüyorum çoğu kişi site açıyor 20gün bekliyor ee googleden ziyaretçi gelmiyor diyor kapatıyor öyle yapacaksan hiç girme bu işlere kolay gelsin

Teşekkür ederim hocam. Çok güzel özetlediniz elinize sağlık. Sevgilerle.

Ek Olarak:

C4N adlı üyeden alıntı

Harika bir projen var, satmayı değil, geliştirip sağlam taraflardan reklam almayı dene. Biraz finansman ile muhteşem bir patlama yapabilir.

İyi çalışmalar.

Teşekkürler Adaş güzel yorumların için Bende hiç satmak istemedim ama tek başına içerik cidden dert oluyor copy paste beni rahatsız ediyor. O yüzden ne spama düşmek ne insanların emeklerini 2 tuşla almak bana göre değil. O yüzden ekibi 4-5 kişi olarak tamamlarsam inşallah güzel yerlere geliriz hep birlikte.

bypangea bypangea Dert Etme Dua Et Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 204 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Şu anki hali bile güzel. Soru cevap sitesi olarak kalsa daha iyi olur bence zamanla yükselir

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

bypangea adlı üyeden alıntı

Şu anki hali bile güzel. Soru cevap sitesi olarak kalsa daha iyi olur bence zamanla yükselir

Teşekkürler inşallah.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al