wmaraci reklam
lidertakipci

webtikk - Yenilikler! | webtikk.com

25 Mesajlar 5.432 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ByCookie ByCookie webtikk.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

webtikk yenilendi!

webtikk'in tasarımı yenilendi! BETA aşaması bitti.
Uzun süredir bir yenilik yapmıyorduk bunun sebebi üzerinde çalıştığımız webtikk'in yeni tasarımıydı.
Yeni tasarımımızı oluştururken kullanıcılarımızdan gelen tüm istekleri karşılayacak biçimde olmasına özen gösterdik.
Sitenin genel yapısını oluştururken bileşenler şeklinde ayırdık ve bu bileşenlerin sayfa yenilenmesine gerek kalmadan kendini güncellemesini sağladık. (Sitedeki tüm bileşenler 30 saniyede bir güncellenmektedir.)
Ayrıca kullanıcılardan en çok gelen istek olan sef linkleri etkinleştirdik. (Örnek olarak; http://webtikk.com/profil/ByCookie)
Yeni tasarımla birlikte bazı eksik sayfalar fark etmiş olabilirsiniz. En kısa zamanda bunları tamamlayacağız.
Yeni tasarımda olmasını istediğiniz özellikleri veya fark ettiğiniz hataları bize iletişim formu aracılığıyla bildirebilirsiniz.
Siteye erişemeyenler veya eski tasarımla karşılaşanlar tarayıcısının çerez ve önbelliğini boşaltıp tekrar deneyebilir. Bunun sebebi tasarımla birlikte yaptığımız sunucu değişikliğidir.

Yeni webtikk'i denemek için tıklayın!

wmaraci
reklam

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
benim hosuma gitti site ilk girdiğim günden beride severek tikliyorum biseyler :D bu haliylede daha bi sevdim
ByCookie

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

csariaslan adlı üyeden alıntı

benim hosuma gitti site ilk girdiğim günden beride severek tikkliyorum biseyler :D bu haliylede daha bi sevdim

Teşekkürler :)

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Php bilgine bayılıyorum :) Eğer bir gün php öğrenmeye kalkarsam, peşindeyim haber ola :)

Ve webtikk bu sadeliğiyle daha bir harika olmuş, eline sağlık.
ByCookie

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

DarkGirl adlı üyeden alıntı

Php bilgine bayılıyorum :) Eğer bir gün php öğrenmeye kalkarsam, peşindeyim haber ola :)

Ve webtikk bu sadeliğiyle daha bir harika olmuş, eline sağlık.

Teşekkür ederim.

PHP konusunda her zaman yardımcı olmaya çalışırım :)

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

ByCookie adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Öncelikle bildiriminiz için teşekkürler.
Ortada sosyal imleme ile ilgili yanlış bir algı söz konusu.
Sosyal imleme, siteler için bir backlink kaynağı değil düzenli internet kullanıcılarının gündemi takip etmesi için bir çeşit sosyal ağdır. Fakat bu tarz Türkiye'de farklı algılanmış ve sadece webmaster'ların ilgilendiği backlink kaynakları olarak görülmüş.
Bir sosyal imleme sitesinin Google index'i olması gayet normal. Yabancı popüler sosyal imleme sitelerinden örnek vermek gerekirse Digg'in 2.870.000, Delicious'un 1.220.000 ve Reddit'in 23.200.000 google index'i bulunmakta.
Bir sosyal imleme sitesi google aramalarında paylaşılan içeriğin asıl sitesinden önde olabilir. Google'ın her sosyal imleme sitesini tanıması mümkün değildir. Bu sadece Digg,Reddit vs. çok büyük çaplı sosyal imleme siteleri için geçerli olabilir.
Tasarımsal hatalardan nasıl sistemsel açıklar bulduğunuzu anlayamadım. Var olan 360 w3 hatasının büyük bir bölümü alt etiketi tanımlanmamış resimlerden kaynaklanıyor. Yakın zamanda bunları düzelteceğiz.
Bildirimiz için tekrar teşekkürler.

Hani beni kesinlikle yanlış anlamayın. Ben emeğinize saygı duyuyorum. Sadece farkettiğim şeyleri eleştirmek istedim. Sitenizi hergün kullanıyor ve içerikleri takip ediyordum. Aynı başlık, aynı yazı ve aynı etiketleri delicioustan tutunda digg e, webtikk'ten im.web e kadar aynı şekilde ekliyorum. Yaklaşık 40 farklı imleme sitesinde 8 farklı konuyu denedim ve tek bu şekilde cevap veren sizin siteniz oldu... O zaman bu sizin siteniz ile alâkalı bir sorun olduğunu umuyorum... Tamam php den anlamam html kendimi yetinirim ama bir sitede bir sıkıntı varsa kendimce çabuk çözer ve yorumlarım... Valid hataları var validator.w3.org dan kontrol etmenizi istiyorum...

Hatta aşağıdaki olan komutları sitenize ekleyerek bi yerden düzeltmeye başlayabilirsiniz...

XuAr33 derken hatırlarsanız 300 tik' ten fazla vermiştim kendi konuma gözünüze batsın diye ama bi değişme göremedim :)
Tekrardan başarıların devamını dilerim...
Hayırlı olsun...
Sungmert

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

Hani beni kesinlikle yanlış anlamayın. Ben emeğinize saygı duyuyorum. Sadece farkettiğim şeyleri eleştirmek istedim. Sitenizi hergün kullanıyor ve içerikleri takip ediyordum. Aynı başlık, aynı yazı ve aynı etiketleri delicioustan tutunda digg e, webtikk'ten im.web e kadar aynı şekilde ekliyorum. Yaklaşık 40 farklı imleme sitesinde 8 farklı konuyu denedim ve tek bu şekilde cevap veren sizin siteniz oldu... O zaman bu sizin siteniz ile alâkalı bir sorun olduğunu umuyorum... Tamam php den anlamam html kendimi yetinirim ama bir sitede bir sıkıntı varsa kendimce çabuk çözer ve yorumlarım... Valid hataları var validator.w3.org dan kontrol etmenizi istiyorum...

Hatta aşağıdaki olan komutları sitenize ekleyerek bi yerden düzeltmeye başlayabilirsiniz...

XuAr33 derken hatırlarsanız 300 tik' ten fazla vermiştim kendi konuma gözünüze batsın diye ama bi değişme göremedim :)
Tekrardan başarıların devamını dilerim...
Hayırlı olsun...

İlginiz için teşekkür ederim.

Şuanda 2 adet hata bulunmakta. Bunlar doctype kaynaklı. CSS'teki standart dışı hataları düzeltince doctype'ı tanımlayıp valid edeceğim.

Tekrar teşekkürler.

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
...Ve sonunda ben de webtikk ailesine katıldım ^^

@DarkGirl
ByCookie

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 600
  • Beğeniler 32 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

DarkGirl adlı üyeden alıntı

...Ve sonunda ben de webtikk ailesine katıldım ^^

@DarkGirl

Hoşgeldin, takip ediyorum :)

isodmin isodmin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Waiter / Writer / Webmaster
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 223 / 159
  • Ticaret 4, (%100)
Gelişmeleri uzun zamandır yakından takip ettiğim webtikk beni şaşırtmayı başarıyor, çok güzel ilerliyor...

Hoşuma giden siteler arasında...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al