freelance iş ilanları

Site görünümü hakkında fikir alabilir miyim ? :)

27 Mesajlar 2.609 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

zhanugur zhanugur Hayat güzel be kardeş :) Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Evet arkadaşlar.Ortalarda bir yerlerde 3 ay boyunca hiç elimi sürmediğim mükemmel derece düşüşe geçip son 1.5 aydır aktif olarak ilgilendiğim 8 aylık dizi sitem var. Bu aralar fazlasıyla alakalı olmaya çalışıyorum ve eski haline umuyorum ki önümüzde ki 20 gün içinde gelecek.

Site adresim www.diziyiburadaizle.com

Sizlerden rica ettiğim konu tema üzerinde göze hitap edebilecek renk değişimleri yada başka bir şeyler yapmak istiyorum.Logo hakkında yorum yapsanız bile yeterli :) Temayı ilk aldığım zaman bu hale getirdim benim gözüme hoş gelmişti fakat şuan yanlış yaptığımı düşünmeye başladım önemli olan benim bakış açım değişmiş.Giren kişiye siteye karşı ilgi uyandırabilecek en ufak bir renk değişimi bile olabilir ya da başka bir öneri durumu. Sizin bir dizi sitesinden yada genel olarak girdiğiniz bir siteden beklentiniz ne olabilir ? Bunu site için olumlu olumsuz düşünceniz ne olursa yorumlayabilir misiniz ? Her tür öneriye açığım şuanda :confused:
Teşekkürler, iyi forumlar.

Temadan doğan sorundan dolayı bir müddet site kapanmak zorunda kaldı. Şuan aynı şekilde online dır. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

wmaraci
reklam

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)
Bence logoyu biraz küçültün ve değiştirin, turuncu yerler göz yoruyor o renkleri de değiştirip deneyin derim. Bu arada temanın ismi nedir?
zhanugur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)

KryssLuck adlı üyeden alıntı

Bence logoyu biraz küçültün ve değiştirin, turuncu yerler göz yoruyor o renkleri de değiştirip deneyin derim. Bu arada temanın ismi nedir?

TurkThemes'in DiziPress teması hocam. Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için.Renk dağılımının sorun olduğunu sanırım benimde artık fark etmem gerekiyor

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Web siteniz gerçekten çok güzel görünüyor.Fakat logoyu değişmek yerine ben size matlaştırmanızı öneririm.Aynı renklerin böyle parlak değilde,dolgun olduğu bir logo siyah arka plan üzerinde çok tatlı duracaktır.Başarılarınızın devamını dilerim.
zhanugur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Temanın ismi DiziPress.

Category kalıcı bağlantısını dizi olarak değiştirmeniz yararınıza olur.
Renk uyumları da berbat olmuş ne yazık ki hocam, kusura bakmayın. Güzel siteler var, onların renk uyumlarını göz önünde bulundurarak kullanabilirsiniz.

Ek Olarak: admin wrote a new post, Continuum 4.Sezon 2.Bölüm 1 hour, 50 minutes ago bu şekilde çıkıyor akışta. tema üzerinde kafanızı kaldırmadan 1 hafta uğraşmanız gerekiyor. ardından önde gelen sitelerden birisi olabilirsiniz.

Son önerim, domain isminiz de pek iyi değil bana göre.

Bkz: dizilab, dizimag, diziland, dizibox kısa ve anlamlı isimler. tavsiye ederim.
zhanugur

kişi bu mesajı beğendi.

mustafa9859 mustafa9859 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ziraat Mühendisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 137 / 142
  • Ticaret 11, (%100)
Siten hayırlı olsun. Görseller biraz daha ön plana çıkarsa daha güzel olacaktır. Birde alttaki gizlilik politikası kısmı taşmış orayı düzeltin. Hayırlı işler
zhanugur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)

Fatihaydin adlı üyeden alıntı

Web siteniz gerçekten çok güzel görünüyor.Fakat logoyu değişmek yerine ben size matlaştırmanızı öneririm.Aynı renklerin böyle parlak değilde,dolgun olduğu bir logo siyah arka plan üzerinde çok tatlı duracaktır.Başarılarınızın devamını dilerim.

Çok teşekkür ediyorum. Bahsettiğiniz gibi ilk başlarda renklerle oynamadan dolgunluk verebilrim sanırm logo üzerinde. Bir zamandan sonrada gerek duyarsam değişikliğe gidebilirm.Sağolun tekrardan güzel yorumunuz için :)

LazPotter adlı üyeden alıntı

Temanın ismi DiziPress.

Category kalıcı bağlantısını dizi olarak değiştirmeniz yararınıza olur.
Renk uyumları da berbat olmuş ne yazık ki hocam, kusura bakmayın. Güzel siteler var, onların renk uyumlarını göz önünde bulundurarak kullanabilirsiniz.

Ek Olarak: admin wrote a new post, Continuum 4.Sezon 2.Bölüm 1 hour, 50 minutes ago bu şekilde çıkıyor akışta. tema üzerinde kafanızı kaldırmadan 1 hafta uğraşmanız gerekiyor. ardından önde gelen sitelerden birisi olabilirsiniz.

Son önerim, domain isminiz de pek iyi değil bana göre.

Bkz: dizilab, dizimag, diziland, dizibox kısa ve anlamlı isimler. tavsiye ederim.

Evet hocam domain ismi hakkında kesinlikle haklısınız. İlk site girişimim oldu bu anahtar kelimelerin içinde geçmesi uygun olacağını düşündük fakat akıllardan uzak bi domain seçtik ne yazık ki :( Yönlendirme yapsam zararı olur mu olmaz mı bunun hakkında hiç fikrim yok şuan :(

Önerileriniz tamamen ihtiyacım olan önerilerden teşekkür ederim zahmet edip yorum yaptığınız için. Biraz daha tema üzerinde hakim olmam gerekiyor haklısınız. Teşekkürler tekrardan.
Fatihaydin

kişi bu mesajı beğendi.

meyrenamnil meyrenamnil Her şey çok güzel olsun. Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Beslenme ve Diyetetik Öğrencis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** S**
  • Mesajlar 286
  • Beğeniler 81 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
siteniz hayırlı olsun tıkladım baktım ancak çok kara ve yazıların okunması zor oluyor aşırı bilişsel yüklenmeye neden olur ve bu da ziyaretçilerin gözlerini yorar ve siteden ayrılmalarına neden olur
zhanugur

kişi bu mesajı beğendi.

KaliteliBeslenme.com da yöneticilerden biri...

• Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Z** U**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Ek Olarak:

meyrenamnil adlı üyeden alıntı

siteniz hayırlı olsun tıkladım baktım ancak çok kara ve yazıların okunması zor oluyor aşırı bilişsel yüklenmeye neden olur ve bu da ziyaretçilerin gözlerini yorar ve siteden ayrılmalarına neden olur

Sanırm Sizin ve Fatih Bey'inde bahsettiği gibi koyu bir arka plan üzerine parlak bileşenler olması gerçekten göz yoruyor. Yazıların da okunmadığını belirtmeniz tamamen değişime gitmem gerektiğini benim için kesinleştirdi. Teşekkürler yorumunuz ve öneriniz için.

Ek Olarak:

mustafa9859 adlı üyeden alıntı

Siten hayırlı olsun. Görseller biraz daha ön plana çıkarsa daha güzel olacaktır. Birde alttaki gizlilik politikası kısmı taşmış orayı düzeltin. Hayırlı işler

Çok sağolun yorumunuz için Mustafa bey. Bahsettiğiniz gibi görseller gerçekten fazla basık kalmışlar bunları duymak benim için çok yararlı oldu emin olun. Teşekkürler tekrardan güzel yorumunuz için
mustafa9859

kişi bu mesajı beğendi.

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)

Logon değişmeli :)
zhanugur

kişi bu mesajı beğendi.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al