lostyazilim

Anindahosting.com Değerlendirmesi

83 Mesajlar 14.167 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

LoeSauperin LoeSauperin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisliği Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 2, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Yaygara kopartmıyorum. Emekleri çöpe gidip 10 liralık hostinginizin iadesini gerçekleştirmekle firma olunmuyor hocam aklında olsun.

http://prntscr.com/8hh3lb :) Devam etme istersen.

ekran görüntüsü yerine konunun linkini verebilir misin tabi wmaraci forum kuralları dahili içindeyse ? çünkü eğer konu hala aktif ve 2013 yılında açılmışsa ben gerçekten kapatıldığına inanacağım

wmaraci
reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

LosTTeeN adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Bu arkadaş şikayet açtıktan sonra iadesinin kredi olarak yapıldığını ve bizden hizmet aldığını biliyormuydunuz ilgili şahıs şikayet konusunu silmemiş biz haklı olduğumuz için devam ediyoruz sanırım sizin yaranız var gocunuyorsunuz sizden başka gelip konuda bize saldıran yok kimsenin firmayı kapattığı falanda yok alıntı yapmayın.

Saygılar.

Ne yaramız olacak bizim anlatmak istediğimiz dikkat edin bir şey olursa yedek falan vermiyorlar 10 TL iade veriyorlar biz böyleyiz şöyleyiz diyorlar dedim. Anlamadın galiba ben her şeyi kanıtıyla koydum. İyi çalışmalar.

Ek Olarak:

LoeSauperin adlı üyeden alıntı

ekran görüntüsü yerine konunun linkini verebilir misin tabi wmaraci forum kuralları dahili içindeyse ? çünkü eğer konu hala aktif ve 2013 yılında açılmışsa ben gerçekten kapatıldığına inanacağım

Onlar uğraşsınlar hocam beni ilgilendirmez.

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Yedek işlemleri Cumartesi - Pazar günleri yapılmakta onun haricinde müşterilerimize haftalık yedek almalarını zaten söylüyoruz. Firmamızın aldığı yedekler olasıki durumlar içindir fakat yinede kullancıya yedek verilmektedir.

Son olarak firmamız kapanmamıştır 2013 tarihinde tamamen kendi sunucuları ve özel olarak yazdırmış olduğu yazılımları kullanmaktadır sitemizde müşteriye sunduğumuz birçok olanak birçok firmada yok veya ücretli olarak sunulmaktadır bizim canımızı sıkan burada 2-3 konu ile firmayı tokatçı ilan etmenizdir 3 yıllık kurumsal firmaların siteleri bünyemizde barındırılmaktadır hem registar olarak hemde hosting olarak özel mesajdan aklında soru işareti kalan varsa iletilebilir.

*** olsun bu konu ve birçok konuda 2 - 3 yıllık hizmet alan müşteri neden memnun ve konuya yazıyor ? firmayı kapattık peki bu adamlar kısa süreli tatile mi çıktı :) lütfen birdaha alıntı yapmayınız.

EK;

Hiç bir müşterimizin sorununu çözümsüz bırakmadık bırakmıyoruz bir müşteri yaşadığı sorundan dolayı beni firma aramadı diyebilir mi nadir aramadıklarınız olabilir ama kesin müşteriyi arıyor ve durumdan haberdar ediyoruz iade vererek sorunu çözmüyoruz anlayacağınız.

Siz ne dediğinizi bilmiyorsunuz önce firmayı kapattınız diyorsunuz baktınız olmuyor çözüm yerine iade yapıyorlar diyorsunuz lütfen konuyu uzatmayalım.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

LosTTeeN adlı üyeden alıntı

Yedek işlemleri Cumartesi - Pazar günleri yapılmakta onun haricinde müşterilerimize haftalık yedek almalarını zaten söylüyoruz. Firmamızın aldığı yedekler olasıki durumlar içindir fakat yinede kullancıya yedek verilmektedir.

Son olarak firmamız kapanmamıştır 2013 tarihinde tamamen kendi sunucuları ve özel olarak yazdırmış olduğu yazılımları kullanmaktadır sitemizde müşteriye sunduğumuz birçok olanak birçok firmada yok veya ücretli olarak sunulmaktadır bizim canımızı sıkan burada 2-3 konu ile firmayı tokatçı ilan etmenizdir 3 yıllık kurumsal firmaların siteleri bünyemizde barındırılmaktadır hem registar olarak hemde hosting olarak özel mesajdan aklında soru işareti kalan varsa iletilebilir.

*** olsun bu konu ve birçok konuda 2 - 3 yıllık hizmet alan müşteri neden memnun ve konuya yazıyor ? firmayı kapattık peki bu adamlar kısa süreli tatile mi çıktı :) lütfen birdaha alıntı yapmayınız.

Lafımın arkasındayım ki ben şikayet konularını attım hiç biri çözümlenmiş kanıtı mevcut değil. Bu nasıl bilirsiniz konusu ve ben böyle biliyorum itirazın varsa eğer konuyu bildir. :)

wmaraci
wmaraci

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Lafımın arkasındayım ki ben şikayet konularını attım hiç biri çözümlenmiş kanıtı mevcut değil. Bu nasıl bilirsiniz konusu ve ben böyle biliyorum itirazın varsa eğer konuyu bildir. :)

Bakın 2 - 3 saattir konuda birşeyleri kanıtlamaya çalışıyorsunuz ama 2 - 3 konu ile firmayı kapattınız diye yaygara çıkarmayın size birdaha yazmayacağım siz bu şekilde bilebilirsiniz herkes herşeyi doğru bilecek diye bir kural yok varsın memnun olmayanda olsun bu bizi küçültmez merak etmeyin.

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
anındahosting cidden kaliteli bugün fark ettim !
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

Hybrid Hybrid Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 15, (%100)
biraz önce yine domain alımı yaptım sürekli kullanıyorum bu zamanda kaliteli firma bulmak zor :)
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

mymurat1 mymurat1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Hukuk Öğrencisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 78 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuyu mutlaka okuyun: https://wmaraci.com/forum/hosting-bilgi-alisverisi/reklam-degil-gercek-anindahosting-farki-274345.html#post1568864

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

BertuğErdem adlı üyeden alıntı

Yorum atmayım diyorum ama kendilerini çok övdüler buyurun gerçekleri anlatalım.

Yaklaşık 1,5 - 2 sene önce herkesi tokatlayıp piyasadan kayboldular. Ondan sonra her yerde ciddi şekilde yok biz tescilliyiz yok böyleyiz tek tek şikayet konuları sildirdiler. Sonra şaka gibi 6 ay sonra tekrar çıktılar. Bahaneleri buydu biz reseller kullanıyorduk. Ticketlere neden doğru cevap vermediniz sorularına aynen böyle cevap almıştık. Biz firmaya sorunuzu iletiyoruz cevabıda size veriyoruz. Sorumlu biz değiliz demişlerdi çok gülmüştüm. Şaka maka 1 domain kalmıştı :)

O zamanlar websultan.net moderatördük.

BUM ! Ahamda kendimi gördüm !! :)))

1: https://web.archive.org/web/20131207190012/http://www.websultan.net/forum/hosting-sikayetleri/57159-anindahosting-kapandi-yedek-ve-iade-yapilmadi.html
2:https://web.archive.org/web/20131226040128/http://www.websultan.net/forum/hosting-sikayetleri/57368-anindahostinge-dava-acma-hakkim-var-mi.html
3: https://web.archive.org/web/20131130165827/http://www.websultan.net/forum/hosting-sikayetleri/53115-aninda-hostingin-rezilligi.html

Kısacası; http://www.websultan.net/forum/hosting-thikayetleri/ :)

Dikkatli olun arkadaşlar ben bu kişiyi a- dan z-ye tanırım.

Anılarımı depreştirdiniz mesaj atıp şikayet konularını kaldırmazsanız tescilli markam olarak hakkınızda yasal işlem başlatırız :D Hala gülüyorum helal olsun :D

LosTTeeN Selamlar hocam artık evimden falan aldırtmaya kalkarsınız :) :) :)

Konuya nasıl geldim bilmiyorum ama o zararlı çıkan kişi benim ozaman babam kalp krizi geçirmişti o yüzden bırakmıştım işin peşini gerçek şudur firma
yaptığı yanlışları düzeltemedi WS-Şikayet Yöncü ile domain hacklenmesi ve domainlerimizin 1tl ye satışa çıkarılması kaçar gibi sunucudan yedeklerimizi bile çekememiştik 40mbps internette 1mb indirip hata veriyordu
konu -konu
Ne oldu?
Firma kapanmadı sözde el değiştirdi 7 8 ay sonra Tekrar Firmanın kurucusu Cengizhan Ö. geldi eski haline döndü.İnsan sattığı bi firmayı niye geri alır?
bu arada temp dizinin silinmesiyle yedekleri yanan bizler tehtit telefonları aldık :D dava açarız diye şimdi hala ısrarla firma yönetiminin değiştiğini söylüyorlar bende hala aynı düzen devam ettiklerini düşünüyorum şu yorumu yapan arkadaşa canı gönülden tebrik ediyorum :)
Ne Yapıyorum?
Türkiyenin En iyi DC Netinternet Radore gibi bi DC 'de olsa %100 güven geri ödeme zarar karşılama gibi garantide verseler 100Bin müşterisinin memnuniyet oranı %100 de olsa satın almam almıyorum. Bi hosting alırken artık ince detayına kadar arıyorum YS olsun DC olsun

------------------------------------------------------------------------------------------
Sadece içimi döktüm

eniscan789 eniscan789 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 937
  • Beğeniler 169 / 149
  • Ticaret 19, (%100)
Anındahosting'deyken Site bazen geç yükleniyor. Onun dışında sorunsuz bir firma. Şuanda güzel.net.tr kullanıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al