freelance iş ilanları

birleşerek büyümek!!!

20 Mesajlar 2.229 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Zumaa Zumaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

Klzmoon adlı üyeden alıntı

Bizde hala pes etmedik, 4 kişi olarak kemik ekip şeklinde yolumuza devam ediyoruz. Yeni projeler geliştirdik. İş alımları ile gelir kaynağı sağlıyoruz. Ekipçe para dağılımı yapılıyor. Kısacası yukarıdaki konular doğrultusunda bizim yaptığımız işte. Tek bir hedef bir kaç kişi olarak devam ediyoruz ve böylesi bile etkili olmaya yetiyor. Artık kendimize birey değil ekip olarak hitap ediyoruz. Çok kişi değil az kişi olun iş yapın bu önemlidir bu konularda.

hocam site adresını alabılır mıyım?

bir yanım bahar bahçe
wmaraci
reklam

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)
P.M Atıldı Zumaa

Em0nika Em0nika WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 10 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Tek bir konu üzerine değilde, ne var ne yoksa ne olup ne bitiyorsa her bir konu üzerine bir site açmak,

İndirme ( video,mp3,film,radyo albümleri vb )
Düyadan haberler ( Kim kime ne demiş, kim ne geliştirmiş, kim kime karşı çıkmış vb )
Siyaset ( Avrupa, iç siyaset, partiler vb.)
Teknoloji (siteler, alet hırdavat vb. )
Kalıcı konular, sorunlar nasıl yapılır nasıl edilir ( gmail hesabı nasıl açılır, video nasıl yüklenir vb )
Stil moda ( bugün ne giysem, saçım iyimi kötümü )
İddiaa
Yabancıların dünyası
Dertleşme ( Mesela böyle bir konuya anonim özelliği eklenir dertlerini sorunlarını ilişkilerini açıklar )
Alışveriş

Ve sizlerin ekleyeceğiniz konular. Her yazdığım tek kategori olsa 150-200 kategori çıkar. Türkiyede varmı böyle bir ortam sanmıyorum. Tabi benim tahminim sizlerinde vereceğiniz konularla böyle bir devasal projeye 30-40 tane istikrarlı kişiler, sıkıntı çekmeyecek kişiyle sözünde duranla kişilerle 1 ayda onbinlere bile çıkabilir diye düşünüyorum
delii3418 Zumaa

kişi bu mesajı beğendi.

ladesci ladesci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 41 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Bizde hala pes etmedik, 4 kişi olarak kemik ekip şeklinde yolumuza devam ediyoruz. Yeni projeler geliştirdik. İş alımları ile gelir kaynağı sağlıyoruz. Ekipçe para dağılımı yapılıyor. Kısacası yukarıdaki konular doğrultusunda bizim yaptığımız işte. Tek bir hedef bir kaç kişi olarak devam ediyoruz ve böylesi bile etkili olmaya yetiyor. Artık kendimize birey değil ekip olarak hitap ediyoruz. Çok kişi değil az kişi olun iş yapın bu önemlidir bu konularda.

Ben de site adresini pm alabilir miyim :)

wmaraci
wmaraci

HasimShn HasimShn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 12 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

5 aslan 25 sırtlandan daha güçlüdür ama 25 sırtlan ''bir'' olursa güç gösterisine dönüşür. Az insan öz insan olmalı.

http://sadecebenimleuyu.tumblr.com

dervis11 dervis11 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 137
  • Beğeniler 50 / 23
  • Ticaret 3, (%100)

Bende PM alabilirmiyim

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)
Flash oyun sitesi açtım. Tek başımayım 10 günde 64 oyun eklemişim. Hepsininde açıklamasını kendim yazmaya çalışıyorum. Hit olmasa da hızlı index almaya başladım. Daha önce de oyun sitesi açtım ve iyi bir fiyata sattım. Bence bu işin sırrı düzenli ve sürekli olarak site ile ilgilenmekte. Atalarımızın da dediği gibi bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur. Tabi ekip olması işi daha da hızlandırır ama ekip işini yürütmekte ayrıca bir profesyonellik ister.

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu

delii3418 delii3418 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek PC mühendisiyim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 18 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Em0nika adlı üyeden alıntı

Tek bir konu üzerine değilde, ne var ne yoksa ne olup ne bitiyorsa her bir konu üzerine bir site açmak,

Düyadan haberler ( Kim kime ne demiş, kim ne geliştirmiş, kim kime karşı çıkmış vb )
Kalıcı konular, sorunlar nasıl yapılır nasıl edilir ( gmail hesabı nasıl açılır, video nasıl yüklenir vb )
İddiaa
Yabancıların dünyası
Dertleşme ( Mesela böyle bir konuya anonim özelliği eklenir dertlerini sorunlarını ilişkilerini açıklar )
Alışveriş

Ve sizlerin ekleyeceğiniz konular. Her yazdığım tek kategori olsa 150-200 kategori çıkar. Türkiyede varmı böyle bir ortam sanmıyorum. Tabi benim tahminim sizlerinde vereceğiniz konularla böyle bir devasal projeye 30-40 tane istikrarlı kişiler, sıkıntı çekmeyecek kişiyle sözünde duranla kişilerle 1 ayda onbinlere bile çıkabilir diye düşünüyorum

Hocam eyer böyle bir projeye başlarsanız beni haberdar edin :)

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

WMPro adlı üyeden alıntı

kardeşim ben sağlık sitesi açtım yeni site 2 günlük benim fikrim bir grup kurulmalı çok fazla kişiyle olmamalı ve bir birimizin aynı zamanda kendi sitelerimizi üst sıralara çıkarmak için uğraşılmalıdır. benim mantığım buna itiyor.

Ek Olarak: bir nevi birbirimizin seo ekibi olacağız

forumdan biri böyle bir grup kurmuştu

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)

Em0nika adlı üyeden alıntı

İddiaa
Yabancıların dünyası
Alışveriş

Böyle birşey yapılsın domain sponsoru olur içerik girerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al