wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz Makale Sitesi açmayı düşünüyoruz Sizce Nasıl?

47 Mesajlar 4.286 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fantazik11 fantazik11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 54 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Projeyi beklemekteyim. Hayırlı bayramlar dilerim.

wmaraci
reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
Düşünce güzel gözükebilir fakat işe yarayacağını hiç sanmıyorum.Sebebi , makaleyi sizden alıp ücretli satanlar çıkabilir.Onun dışında talepleri karşılayamadıktan sonra , haftalık yayınlayacağınz 3-5 hadi 20 makele kime ne şekilde yeticek ? Sitenize çok sayıda kişi girer onda sıkıntı yok ama haftalık 100 özgün makale bile verseniz bu siteye girenler için yeterli olcağını sanmıyorum.En azından 5 10 bin kişi girdiğini düşünürsek.Çünkü bizim millete beleş olsun saniyesinde sitenizin hiti çok fazla artar.Ama koycağınızı makaleyi kime verceksiniz başvuru yapan 5 bin kişi arasından tek tek inceleyip mi vericeksiniz yoksa çekilişle felan mı ? Bana kalırsa bu işlere hiç bulaşmayın , siz olmasanız bile diğer arkadaşlarınızdan elbette biri çatlak vericek ve iş yarıda biticek gibi geliyor.Siz zaten baya güzel yerlerde makale yazıyormuşsunuz.Çok güzelde yeteneğiniz var gibi gözüküyor.Böyle ücretsiz makale yazıp dağıtıp dikkat çekmektense , site açıp daha güzel şekilde herkese hitap edebilirsiniz.Seo vs hepsi hikaye her zaman önemli olan özgün içeriktir. Bana kalırsa bir proje yapıcaksanız bir site yaptırıp kendi sitenize çalışmanızdır.Başkaları için yazı yazmaktansa bu yeteneğinizi kendi siteniz için yazın.Emin olun kimseye iyilik yaramaz bu devirde.Kalın sağlıcakla.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Öncelikle olarak güzel proje. Ancak ücretsiz olması hem kaliteyi düşürür hemde bir çok makalenizin kaybolmasına sebep olabilir. Bu yüzden siteniz de vip üyelik olmalı. Yani aylık 50 TL ömür boyu 2500TL gibi. Spintax özelliği olmalı ki seo programları için şart bir durum. Şimdilik önerilerim bunlar. Hem makaleler için de para kazanmış olursunuz hemde dünya çapında bir site olabilirsiniz. Article Builder tamamen Spintax mantığı ile binlerce kişiye ücretli destek veriyor ki bu sayede 1 kişi bile makale yazmış olsa 3000 bin kelimelik bir makaleden spintax kullanımı ile aynı konuda 10binlerce makale çıkıyor ki buda elinizi kuvvetlendirir :)! Bir tanesi de benim müşterilerinden! Eğer Türk'ler yaparsa böyle bir sistem seve seve parasını veririm. Ama ücretsiz olursa dönüp yüzüne bakmam. Yanlış anlamayın ama ücretsiz daima kalitesizdir. Arkadaşınız size şahin arabasının anahtarını verir ancak Porsche bir arabının anahtarını asla VERMEZ :)

mchtylmz149 mchtylmz149 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 39 / 53
  • Ticaret 7, (%100)
Projeyi beklemekteyim. Hayırlı bayramlar dilerim.
Teşekkürler İyi Bayramlar
Düşünce güzel gözükebilir fakat işe yarayacağını hiç sanmıyorum.Sebebi , makaleyi sizden alıp ücretli satanlar çıkabilir.Onun dışında talepleri karşılayamadıktan sonra , haftalık yayınlayacağınz 3-5 hadi 20 makele kime ne şekilde yeticek ? Sitenize çok sayıda kişi girer onda sıkıntı yok ama haftalık 100 özgün makale bile verseniz bu siteye girenler için yeterli olcağını sanmıyorum.En azından 5 10 bin kişi girdiğini düşünürsek.Çünkü bizim millete beleş olsun saniyesinde sitenizin hiti çok fazla artar.Ama koycağınızı makaleyi kime verceksiniz başvuru yapan 5 bin kişi arasından tek tek inceleyip mi vericeksiniz yoksa çekilişle felan mı ? Bana kalırsa bu işlere hiç bulaşmayın , siz olmasanız bile diğer arkadaşlarınızdan elbette biri çatlak vericek ve iş yarıda biticek gibi geliyor.Siz zaten baya güzel yerlerde makale yazıyormuşsunuz.Çok güzelde yeteneğiniz var gibi gözüküyor.Böyle ücretsiz makale yazıp dağıtıp dikkat çekmektense , site açıp daha güzel şekilde herkese hitap edebilirsiniz.Seo vs hepsi hikaye her zaman önemli olan özgün içeriktir. Bana kalırsa bir proje yapıcaksanız bir site yaptırıp kendi sitenize çalışmanızdır.Başkaları için yazı yazmaktansa bu yeteneğinizi kendi siteniz için yazın.Emin olun kimseye iyilik yaramaz bu devirde.Kalın sağlıcakla.
Teşekkürler bazı düşüncelerinizde hak veriyorum size. burada tamamen ücretsiz değil tabi ki normal bir üye olup yani yazar olup yazılarını satabilecek aynı zamanda sadece günde 3-4 makale günün fırsatı günün hediyesi gibi ücretsiz verilecek. Yani normalde makale satışının olacağı yazar olan bir başka birini de satıp para kazanabileceği bir alan olacak. Aslında şu an net bir çözüm bulamadığımız alan burası bizden alınan ücretsiz makaleyi alan kişi yayınlamazda satar sa nasıl yazının takibini yaparız düşündüğümüz konu bu şu an? Teşekkürler eklemek istediğiniz bişey varsa lütfen yazın.. İyi bayramlar

Ek Olarak: Öncelikle olarak güzel proje. Ancak ücretsiz olması hem kaliteyi düşürür hemde bir çok makalenizin kaybolmasına sebep olabilir. Bu yüzden siteniz de vip üyelik olmalı. Yani aylık 50 TL ömür boyu 2500TL gibi. Spintax özelliği olmalı ki seo programları için şart bir durum. Şimdilik önerilerim bunlar. Hem makaleler için de para kazanmış olursunuz hemde dünya çapında bir site olabilirsiniz. Article Builder tamamen Spintax mantığı ile binlerce kişiye ücretli destek veriyor! Bir tanesi de benim müşterilerinden! Eğer Türk'ler yaparsa böyle bir sistem seve seve parasını veririm. Ama ücretsiz olursa dönüp yüzüne bakmam. Yanlış anlamayın ama ücretsiz daima kalitesizdir. Arkadaşınız size şahin arabasının anahtarını verir ancak Porsche bir arabının anahtarını asla VERMEZ
Teşekkürler size de hak verdiğim noktalar var. Spintax fikri güzelmiş beğendim. Normalde makale satışı olacak bir kişi yazar olup makalesini satabilecek sitede. Yazarın makale satışından da herhangi bir komisyon vs kesmeyi düşünmüyoruz şu anlık. Makaleleri satın almak için kişiler bir kredi yüklemesi gerekecek. Makale kaybolması derken bu kısmı biraz açıklar mısınız? Düşünülen bir nokta da burası makale kalitesi. Burayı şöyle çözeriz diye düşünüyorum yazar normalde ücretli satacak gibi yazacak(tabi ücretsiz verilenler sadece ekibimizin yazdıklarından olacak) sonra içlerinden birini seçip rastgele belirli bir zaman diliminde ücretsiz olacak (örneğin günün belli bir saat aralığında) Düşünceleriniz eklemek istedikleriniz varsa lütfen yazınız. İyi Bayramlar

wmaraci
wmaraci

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Bana kalırsa da piyasanın altında fiyatlarla kaliteli iş yaparsanız hem siz kazanırsınız hem devamlılığı olur hafta da 3 içerik aylık 12 içerik yapar bu kime yetecek ki? Projenin ilgi görmemesi yüksek muhtemel olur.

• Üyelik 23.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 39 / 53
  • Ticaret 7, (%100)
Bana kalırsa da piyasanın altında fiyatlarla kaliteli iş yaparsanız hem siz kazanırsınız hem devamlılığı olur hafta da 3 içerik aylık 12 içerik yapar bu kime yetecek ki? Projenin ilgi görmemesi yüksek muhtemel olur.
Teşekkürler 3 içeriğe gelince Günlük 3 ücretsiz içerik olacak. Sadece ücretsiz 3 tane yani ücretli olarak satmak isteyen yazar olursa satabiliyor. 3 olan sadece ücretsiz içerik ücretli içerik için bir sınır yok

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
[QUOTE=kendini akıllı sanan türk temsili]Hmm güzel fikir. Bi bota bağlarım ohh keyfim miss. Bide seo yaptırırım. Gelsin Paracıklar. Katlansın Hep Paracıklar.[/QUOTE]

Yorumsuz.

AmeBack AmeBack Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 41 / 43
  • Ticaret 5, (%100)
E-Mail Yoluyla Gönderme Hariç Güzel.(Mesela İndirebilirler.)
Başarılar..

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
Güzel beğendim hocam umarım gerçekleştirirsiniz.

• Üyelik 23.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 39 / 53
  • Ticaret 7, (%100)
Güzel beğendim hocam umarım gerçekleştirirsiniz.
Teşekkürler yakın zamanda başlayacak inş
E-Mail Yoluyla Gönderme Hariç Güzel.(Mesela İndirebilirler.)
Başarılar..

Teşekkürler bizde öyle düşünüyoruz.
basymgroup

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al