wmaraci reklam
lidertakipci

Hostinger Sana Söyleyecek Birşey Bulamıyorum

89 Mesajlar 11.785 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MetinY MetinY Rap Sanatçısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Biz fiş oluşturduk,iletişimden yazdık,mail attık. hiçbirine cevap gelmedi. Eğer gelseydi belki şuan 2 kullanıcınızıda kaybetmemiş olurdunuz. Fakat hiçbirine cevap gelmediği için böyle oldu zaten. Ayrıca hiçbirşey yapmamıştık ki sitede ne w*rez nede +18 hiçbirşey bir teknoloji bloguydu.

Muzikk.life - Her yerden, her telden!
wmaraci
reklam

FlashDash FlashDash Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci, Seo Stajyeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 11 / 5
  • Ticaret 8, (%88)
Hep demişimdir ucuz etin yahnisi yenmez. Ama aksine ben Premium bir hesap kullanıyorum sitemin giriş çıkışları oldukça yüksek olmasına rağmen banamısın demiyor, 6 farklı hosting firması kullandım en iyisi HOSTİNGER'dir aralarında ve ücretsiz hostingi sırf reklam olsun diye bulunduruyorlar bence kusursuz olsaydı kimse hostinge para ödemezdi hocam.

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Hostinger TR, bu yaptığınız bir firma olarak ayıplanacak bir davranış.

Mağdur kişi onca emek verdiği dosyalarını kurtarmak istemiş sadece. Buna da izin vermemişsiniz.
Burada konusu açılınca işlemi gerçekleştireceğinizi söylüyorsunuz, illa şikayet mi etmek gerek?
Azda olsa emeğe saygınız varsa, askıya aldığınız o hesaplarda barınan dosyaları sahiplerine geri verin.
Çünkü buna hakları var. Gerek telif hakkı olarak gerekse "emek" hakkı olarak.

Bir hesabı askıya almanız o hesapta barınan tüm dosya ve içeriklerin sizin olduğu anlamına gelmez.

HostingerTR HostingerTR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

MetinY adlı üyeden alıntı

Biz fiş oluşturduk,iletişimden yazdık,mail attık. hiçbirine cevap gelmedi. Eğer gelseydi belki şuan 2 kullanıcınızıda kaybetmemiş olurdunuz. Fakat hiçbirine cevap gelmediği için böyle oldu zaten. Ayrıca hiçbirşey yapmamıştık ki sitede ne w*rez nede +18 hiçbirşey bir teknoloji bloguydu.

Yardım fişinizin yanıtlanmamış olması imkansıza yakındır. Lütfen geriye dönük araştırma yapabilmemiz için hesabınıza ulaşabileceğimiz kullanıcı adı, fiş numarası vb. yazabilir misiniz?

Ek Olarak:

westlife adlı üyeden alıntı

Hostinger TR, bu yaptığınız bir firma olarak ayıplanacak bir davranış.

Mağdur kişi onca emek verdiği dosyalarını kurtarmak istemiş sadece. Buna da izin vermemişsiniz.
Burada konusu açılınca işlemi gerçekleştireceğinizi söylüyorsunuz, illa şikayet mi etmek gerek?
Azda olsa emeğe saygınız varsa, askıya aldığınız o hesaplarda barınan dosyaları sahiplerine geri verin.
Çünkü buna hakları var. Gerek telif hakkı olarak gerekse "emek" hakkı olarak.

Bir hesabı askıya almanız o hesapta barınan tüm dosya ve içeriklerin sizin olduğu anlamına gelmez.

"Mağdur kişi onca emek verdiği dosyalarını kurtarmak istemiş sadece. Buna da izin vermemişsiniz."
Servislerimiz kötü amaçla kullanıldığında, aslında mağdur taraf biz oluyoruz. Ücretsiz bir servis sunuyoruz ve iyi niyetimiz suistimal ediliyor.

"Burada konusu açılınca işlemi gerçekleştireceğinizi söylüyorsunuz, illa şikayet mi etmek gerek?"
Hayır, şikayet etmenize gerek yok. Daha önce de yazdığım gibi, yardım fişi oluşturmanız yeterli.

"Azda olsa emeğe saygınız varsa, askıya aldığınız o hesaplarda barınan dosyaları sahiplerine geri verin. Çünkü buna hakları var. Gerek telif hakkı olarak gerekse "emek" hakkı olarak."
Aslında bu düşüncenin tartışmaya açık olduğunu düşünüyorum.

wmaraci
wmaraci

MetinY MetinY Rap Sanatçısı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Sizin emeğe saygınız olsaydı siteleri baka baka kapatırdınız. Fakat bunu yapmadınız. Neden bir kaç site yüzünden tüm siteler ? Biz teknoloji blogu yapıyoruz kapanıyor script yazmak için site açıyoruz kapanıyor bu ne ya 1 yıllık kullanıcını kaybettin hostinger. ben söyleyim.
cybermario

kişi bu mesajı beğendi.

Muzikk.life - Her yerden, her telden!

Phreaker8 Phreaker8 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Benim de başıma geldi günlük 1k tekilli sitem sözde cpu aşımından kapandı ticket atıp açtırdım 3 günlük açıyorlar sonra kapatıyorlar tekrar mail ile ticket at
cybermario

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

MetinY adlı üyeden alıntı

Sizin emeğe saygınız olsaydı siteleri baka baka kapatırdınız. Fakat bunu yapmadınız. Neden bir kaç site yüzünden tüm siteler ? Biz teknoloji blogu yapıyoruz kapanıyor script yazmak için site açıyoruz kapanıyor bu ne ya 1 yıllık kullanıcını kaybettin hostinger. ben söyleyim.

"Sizin emeğe saygınız olsaydı siteleri baka baka kapatırdınız."

Resimde Hostinger'ın hizmet verdiği dilleri görebilirsiniz. Siz, bütün bu ücretsiz planda barınan siteleri birer birer elle kontrol etmemizi mi talep ediyorsunuz?

Size kayıt olurken okuyup kabul ettiğiniz hizmet şartlarımızdan bir alıntı yapmak isterim.
Siz veya hesabınıza erişimi olan herhangi birisi, hesap kapsamındaki içeriğin doğruluğu, tamlığı, veya kullanışlılığı açısından değerlendirmek ve bunlardan doğacak riskleri taşımak zorundasınız.

"Biz teknoloji blogu yapıyoruz kapanıyor script yazmak için site açıyoruz kapanıyor"
Şu anda bu anlattıklarınız benim için soyut örnekler. Maalesef tüm kullanıcıların karşılaştıkları problemlerin hepsini aklımda tutamıyorum. Size daha somut yanıtlar verebilmem için lütfen daha önce de yazdığım gibi hesabınıza ulaşabileceğim bir yardım fişi numarası, hesap numarası vb. yazınız.

• Üyelik 10.06.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)

Hostinger TR adlı üyeden alıntı

Yardım fişinizin yanıtlanmamış olması imkansıza yakındır. Lütfen geriye dönük araştırma yapabilmemiz için hesabınıza ulaşabileceğimiz kullanıcı adı, fiş numarası vb. yazabilir misiniz?

Ek Olarak:

"Mağdur kişi onca emek verdiği dosyalarını kurtarmak istemiş sadece. Buna da izin vermemişsiniz."
Servislerimiz kötü amaçla kullanıldığında, aslında mağdur taraf biz oluyoruz. Ücretsiz bir servis sunuyoruz ve iyi niyetimiz suistimal ediliyor.

"Burada konusu açılınca işlemi gerçekleştireceğinizi söylüyorsunuz, illa şikayet mi etmek gerek?"
Hayır, şikayet etmenize gerek yok. Daha önce de yazdığım gibi, yardım fişi oluşturmanız yeterli.

"Azda olsa emeğe saygınız varsa, askıya aldığınız o hesaplarda barınan dosyaları sahiplerine geri verin. Çünkü buna hakları var. Gerek telif hakkı olarak gerekse "emek" hakkı olarak."

hostları kapatılan kişilerin yedeklerinin verilmesi gerekiyor. adamlar belki başka firmadan host alıp devam edecekler? adamların onca emeği boşa gitmemeli. bu yüzden ücretli veya ücretsiz tercih ettikleri firmalara dikkat etmeliler.
cybermario

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Hosting
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 2 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

xPaylas adlı üyeden alıntı

hostları kapatılan kişilerin yedeklerinin verilmesi gerekiyor. adamlar belki başka firmadan host alıp devam edecekler? adamların onca emeği boşa gitmemeli. bu yüzden ücretli veya ücretsiz tercih ettikleri firmalara dikkat etmeliler.

Daha önceden de belirttiğim gibi, yardım fişi oluşturmanız yeterlidir.

FTP erişimi kapatıldığı esnadada sitelerinizin kontrol paneline erişim mümkündü.

Ancak, farklı bir nedenden siteniz askıya alınmışsa kontrol paneline erişemezsiniz. Eğer siteniz hizmet şartlarımızdaki en önemli kurallardan birini ihlâl etmemiş ise, sitenizin yedeklerini edinmenizde size yardımcı oluyoruz. Yalnızca talebinizi bildiren bir yardım fişi oluşturmanız yeterlidir.

Ek Olarak:

westlife westlife Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 475
  • Beğeniler 29 / 131
  • Ticaret 0, (%0)
Hangi firma suçunu kabul eder ki :) Ancak laf yetiştirilir.
MetinY

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al