wmaraci reklam

Yerli Otomobil Cadillac BLS

46 Mesajlar 7.536 Okunma
wmaraci reklam

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Yerli olsun ferrari gibi görünsün.

LikeSend al işte yine klasik tavırlar...
YasinErgul

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
ooo alırım bir dal hükümet düşmanlığı :D

komedisiniz :)

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V

Androman Androman IRC... Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 15, (%100)
Hadi taklit ediyorsun, onda bile geriden geliyorsun, 2007 nedir yahu? Seri üretim derken neyi kastettiniz, Tübitak kaportacı oldu, fırın boya mı atıyor araçlara? Bilginin bu kadar kolay ulaşılabilir olduğu bir çağda, insanlara bunu yutturmaya çalışmak net şekilde cahilliktir. Buna inanıp 'şak şak' yapan kişiler zaten adamların her dediğine kayıtsız şartsız inanlar ile aynı, fazla bişey beklememek lazım o yüzden :) Bunlar ar-ge'yi yanlış anlamışlar. Arakla-getir değil o tatlım, araştır-geliştir.
melankolia emekli64

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Yerli olsun ferrari gibi görünsün.

LikeSend al işte yine klasik tavırlar...

Yoo valla araba çok güzel keşke eski meski şunun lisansını alıp sıfırını yerli bi markayla tekrar üretseler dünya satar. Hiç bir ülkenin ilk arabası ferrari gibi zaten olamaz kimse de bunu beklemiyor.

Yalan konuşup sıfırdan ürettik modelimiz bu diye sunmasınlar yeterli, burada bile insanlar benzer bi prototip sanıyor halbuki benzer değil bizzat cadillac. O üstünde ki kamuflajın amacı çizgiler çalınmasın vs. ama zaten üretilmiş satılmış bir model için bunu yapmak düpedüz **************lık . Sanki kendileri çizmiş kaporta koltuk üretmiş iç dizaynını motorunu yürürünü yapmış gibi tanıtıyorlar da içi dışı torpidosu kadranı şanzımanına kadar dokunulmamış, fibercide cadillaclara birer tampon yaptırılıp işte bu diye hahaha ürettik diye ortaya çıkarmışlar.

Milli motor geliyoo muhabbetine dönecek iyice, geliyoo nasıl üretilmiş bir arama motoru değilse bu araç da üretilmiş tasarlanmış bir yerli araç değil. Tubitaklık bir durum yok yani, motor da aynı şanzıman da aynı tasarım da aynı iç dizayn da aynı e nesini geliştirmiş tasarlamışız da biz yaptık diye ortaya çıkarıyoruz ? Git pazardan sen de bir araba al üstünü kapla prototip yaptım yerli araç diye tanıt o zaman

wmaraci
wmaraci

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
Bi de kamuflaj yapmışlar :D

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Bi defa üreten Ak Parti! hükümeti! Bu adamlar sıfırdan üretseler de bizim 'MUHALİF!' kesim illa bunu yermek için bir şey bulur! Kendileri bugüne kadar ürete ürete ülkeyi uzaya çıkardılar ya? O sebeptendir!

Şu konuları konuşmayım konuşmayım diyorum.. Arkadaşım el insaf yaaa el insaf! Allah rızası için bu ülkenin yaptığı bir şeye de sahip çıkın! Bir kere de yerli diyin. Adam size dünyanın önde gelen markalarını örnek gösteriyor hala daha anlamıyorsunuz. O adamlar ürettikleri araçların üzerine aldıkları örneğin ismini mi yazıyor? Ya da biz bunu şu markanın bu modelinden aldık diye bir açıklama mı yapıyor? Prosedür böyle işliyorsa eğer Türkiye'de bu prosedürü işletiyor demektir. Şimdi o avrupa markaları bunu yapınca sizce de bi sıkıntı olmuyor ama Türkiye yapınca HIRSIZLIK yapmış oluyor öyle mi? Yapmayın. Bu ülkeye bu kadar düşman olmayın. Birazcık da kendi menfaatlerinizi bir kenara koyup ülkenin çıkarlarını gözetin! Bakın bu ülkeye bir şey olursa bize kapısını açacak ikinci bir Türkiye daha yok dünyada! Kendinize gelin lütfen. Hükümete düşmanlığınız ülkeye düşmanlığa dönüşüyor farkında değilsiniz! bu konunun dahi siyasete dönüşmesi kadar can sıkıcı bir şey daha yoktur herhalde ya!

Dip Not: Bu yazdıklarımı üstüne alınıyorsan sana da demişimdir bunları. Özellikle ismini vermek istemediğim dört kişi bu forumda sürekli her konuyu siyasete çevirip elinden geldiğince propaganda yapmaya çalışıyor! Ben düşüncelerimi yazdım. İyi ya da kötü kimseye cevap verip polemiğe girmeyeceğim!

Size son olarak diyeceğim: ÜLKEMİZİ SEVELİM!

Hadi EyvaAllah!
YasinErgul Onvr

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hepimize rahmet eylesin!

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Bi defa üreten Ak Parti! hükümeti! Bu adamlar sıfırdan üretseler de bizim 'MUHALİF!' kesim illa bunu yermek için bir şey bulur! Kendileri bugüne kadar ürete ürete ülkeyi uzaya çıkardılar ya? O sebeptendir!

Şu konuları konuşmayım konuşmayım diyorum.. Arkadaşım el insaf yaaa el insaf! Allah rızası için bu ülkenin yaptığı bir şeye de sahip çıkın! Bir kere de yerli diyin. Adam size dünyanın önde gelen markalarını örnek gösteriyor hala daha anlamıyorsunuz. O adamlar ürettikleri araçların üzerine aldıkları örneğin ismini mi yazıyor? Ya da biz bunu şu markanın bu modelinden aldık diye bir açıklama mı yapıyor? Prosedür böyle işliyorsa eğer Türkiye'de bu prosedürü işletiyor demektir. Şimdi o avrupa markaları bunu yapınca sizce de bi sıkıntı olmuyor ama Türkiye yapınca HIRSIZLIK yapmış oluyor öyle mi? Yapmayın. Bu ülkeye bu kadar düşman olmayın. Birazcık da kendi menfaatlerinizi bir kenara koyup ülkenin çıkarlarını gözetin! Bakın bu ülkeye bir şey olursa bize kapısını açacak ikinci bir Türkiye daha yok dünyada! Kendinize gelin lütfen. Hükümete düşmanlığınız ülkeye düşmanlığa dönüşüyor farkında değilsiniz! bu konunun dahi siyasete dönüşmesi kadar can sıkıcı bir şey daha yoktur herhalde ya!

Dip Not: Bu yazdıklarımı üstüne alınıyorsan sana da demişimdir bunları. Özellikle ismini vermek istemediğim dört kişi bu forumda sürekli her konuyu siyasete çevirip elinden geldiğince propaganda yapmaya çalışıyor! Ben düşüncelerimi yazdım. İyi ya da kötü kimseye cevap verip polemiğe girmeyeceğim!

Hadi EyvaAllah!

Hocam neden sahiplenmeyelim ? Çakmasını da üretseler üretsinler bunda bir sorun yok. Ama üretilen bir şey yok diyorum a parti b partisi yok devlet düzeyinde rezillik bu . Siz üretilen bir şey görüyormusunuz şu konuda ?

Çocuk mu kandırıyorlar halkı gerizekalı yerine mi koyuyorlar. Uzun zamandır yerli otomobil üretiliyor hazırlık aşamasında mühendisler çalışıyor tasarım masarım dediler, seçim vakti geldi diye alel acele 2.el arabaları almış işte yaptık araçlar bu diye gösteriyorlar. İşin aslı şu ki bu kadar kısa sürede hiç bir şey üretilemez zaten kimse de bunu beklemiyor neden üretemediniz de demiyor. Ama bunlar biz üretiriz aha da ürettik diye 2.el arabayı gösteriyorlar. Yani alıp o modelin benzerini falan yapmamışlar ki bildiğin 2. el araba bunlar ya, videoda ki araç yürüyen saab, fotodakiler cadillac . Bu düzenbazlık değildir de nedir ?

Çalıntı falan yapmak taklit etmek benzerini yapmak falan yok bu mevzuda . Direk başkasının yaptığını seçim üzeri boyayıp millete gösterip aha da yerli araba ürettik diye sunuyorlar. Sonra da üzerine sizin gibi savunanlar çıkıyor üretiyorlarmış da üreten x parti diye bok atıyormuşuz hahahaha abi ne üretmişler ortada olan malzeme belli çaba falan gerektirecek bir şey de yok, paran varsa sahibinden.com üzerinde aynı araç var gidelim alalım 2k kaplamasına versek 2k da fiberciye tampon yaptırsak biz de bunların ortaya çıkardığı malzemeye sahip oluyoruz, şimdi bu ortaya çıkarılıp yerli araç diye sunulabilir mi ?
ilginciz emekli64 Emre

kişi bu mesajı beğendi.

Androman Androman IRC... Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 464
  • Beğeniler 177 / 178
  • Ticaret 15, (%100)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Hadi EyvaAllah!

"sıfırdan üretseler de" lafınız, konu amacına gayet açıklık getiriyor. sıfırdan üretmediğiniz bir şeye, sadece boyayarak "yerli üretim" diyemezsiniz.

"kendileri bugüne kadar ürete ürete..." Gemi yapın, uçak yapın, araba yapın, tebrik edelim. Ama bu yaptıklarınızı seçime 15 gün kala yapmayın, bu sizde kronikleşti.

"bir kere de yerli diyin." yerli olmayan bir şeye yerli demek iki yüzlülüktür, yaftacılıktır. ki bu hırsızlığı, TÜBİTAK yapıp "yerli ürettik" diye bize paslıyorsa, bu rezaletten öte birşey değildir. (Tübitak demişken, helal olsun torpille atanmış eski hayvanat bahçesi müdürüne.)
cudjex FilmleriTV ilginciz

kişi bu mesajı beğendi.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Ya ben siyaset adamı değilim, siyaset olayını sevmiyorum ama bu otomobil safsatasını yere göğe bindiremeyen arkadaşlara da kızmıyor değilim. Baba farkında mısınız bilmiyorum ama arabada bant dışında neredeyse hiçbir değişiklik yok? Hiç yok ya, biz benzemesin, yerli otomobilimiz olmasın demiyoruz zaten. Bu muhalif olmak değil akıllı olmaktır. Sen tutup da ben bunu yaptım diye seçim öncesi karşıma böyle bir şey çıkartırsan böyle bir şeye ben neticemle gülerim.
Rekomedya FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

Yandexer Yandexer Yandex Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)
Güzel açıklama olmuş..
Bir yerden başlasınlar yeter ki..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al