freelance iş ilanları

Arkadaslarim disliyor yardim edermisiniz

81 Mesajlar 8.602 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

negiu adlı üyeden alıntı

Hiç olmadı üniversitede lazım olur ^^ aklının bi köşesinde bulunsun.

Oda üniversiteye gidersem ^-^ Teşekkürler üstadım hayatımda lazım olabilecek birşey bu :)

wmaraci
reklam

ebubekiragbaba ebubekiragbaba http://ebubekir.org Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 1112
  • Beğeniler 202 / 160
  • Ticaret 23, (%100)
Hayatın boyunca arkadaşların yalan söyleyecek, dedikodunu yapacak seni dışlayacaklar arkadaş dediğin arada dışarı çıkıp kafa dağıtmaktan öte bir şey değil. En samımi arkadaşların bile gün gelir sana tavır alır. Sen ne yapacaksın kendi kendine yetebilmeyi öğreneceksin. Çevre kurmak sandığın kadar zor değil gir hiç bilmediğin kurs, etkinlik vs ye bi yığın arkadaş edinirsin. Yeri geldiğine insanları hayatından çıkarmayı bil. Kendine güven bir ortama girdiğin de az konuş ama öz konuş.

Edit: arkadaşlarınla bi yere gittiğinde 2 kere hesabı sen öde hep çağırırlar :D

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

ebubekiragbaba adlı üyeden alıntı

Hayatın boyunca arkadaşların yalan söyleyecek, dedikodunu yapacak seni dışlayacaklar arkadaş dediğin arada dışarı çıkıp kafa dağıtmaktan öte bir şey değil. En samımi arkadaşların bile gün gelir sana tavır alır. Sen ne yapacaksın kendi kendine yetebilmeyi öğreneceksin. Çevre kurmak sandığın kadar zor değil gir hiç bilmediğin kurs, etkinlik vs ye bi yığın arkadaş edinirsin. Yeri geldiğine insanları hayatından çıkarmayı bil. Kendine güven bir ortama girdiğin de az konuş ama öz konuş.

Üstadım yanlızlıga alışığım ama hayatıma giren insanı yeri geldiginde kovamam kovamıyorum . Kurslara katılıcam genclik merkezine yarın gidip basvurucam bakalm teşekkürler yorumunuz için

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
İlk olarak o mahalledeki arkadaşlarına hiç bulaşma... Hayatına hep böyle karaktersizler girecektir...
İkinci olarak sana farklı ortamlar lazım... İstanbul'da yaşıyorsun gördüğüm kadarıyla.. Büyükşehirin ve İlçe Belediyelerinin hobi, eğitim, sanat kursları bulunuyor. Bunlara mutlaka git.. Güzel bir çevre edinebilirsin...
Üçüncü olarak bir kız arkadaş yaparsan daha güzel olur senin için... Şimdi lise olarak E.M.L - A.M.L. okuduğun için sınıfında 2-3 kız vardır... Kız arkadaşı meslek kurslarından edinebilirsin...
Sana önemli bir tavsiyem ise çok güzel bir hobi bul kendine... Git tiyatroya... İzleyici olarak değil oyuncu olarak.. Katıl belediyelerin, derneklerin kurslarına farklı bir ortam iyi olur...
Sosyal hayatın iyi gidişatı olmayınca haliyle bilgisayara fazla yönelmişsin... Bilgisayarla arana biraz mesafe koy.. Biraz uzaklaş... Tiyatroya, konsere, sinemaya git... Festivallere git.. Farklı ortam..
Şimdilik bunlar geldi aklıma, takıldığın zaman, sohbet etmek istediğin zaman mesaj atabilirsin.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

İlk olarak o mahalledeki arkadaşlarına hiç bulaşma... Hayatına hep böyle karaktersizler girecektir...
İkinci olarak sana farklı ortamlar lazım... İstanbul'da yaşıyorsun gördüğüm kadarıyla.. Büyükşehirin ve İlçe Belediyelerinin hobi, eğitim, sanat kursları bulunuyor. Bunlara mutlaka git.. Güzel bir çevre edinebilirsin...
Üçüncü olarak bir kız arkadaş yaparsan daha güzel olur senin için... Şimdi lise olarak E.M.L - A.M.L. okuduğun için sınıfında 2-3 kız vardır... Kız arkadaşı meslek kurslarından edinebilirsin...
Sana önemli bir tavsiyem ise çok güzel bir hobi bul kendine... Git tiyatroya... İzleyici olarak değil oyuncu olarak.. Katıl belediyelerin, derneklerin kurslarına farklı bir ortam iyi olur...
Sosyal hayatın iyi gidişatı olmayınca haliyle bilgisayara fazla yönelmişsin... Bilgisayarla arana biraz mesafe koy.. Biraz uzaklaş... Tiyatroya, konsere, sinemaya git... Festivallere git.. Farklı ortam..
Şimdilik bunlar geldi aklıma, takıldığın zaman, sohbet etmek istediğin zaman mesaj atabilirsin.

Teşekkürler üstadım bana uyan kursların hepsine basvuracagım artık sosyalleşme vakti :) .
Kız arkadaş edinsem iyi olur aslında hayata biraz renk gelir :)

Bundan 5 Sene önceydi sanırım Drama 6 aylık eğitim belgesi vardı ve 250 kişinin önüne cıkmıştım tiyatroda tiyatroya kesinlikle başvuracagım .

Ben bilgisayara sabah 10 da oturup ertesi gün 12 de kalkdıgımı bilirim sıkıla sıkıla vakit gecsin diye 26 saat bilgisayarda bişi arıyordum . O fazlayı bile geçik yani yönelme durumum .

Yapacak bişi olsun pcyi hayatımdan cıkarırım ben bagımlı değilim sonuçta :)

Sohbet etmek isterim üstadda kafa şişirmek istemem :)

Teşekkürler üstadım bu yazıyı esirgemediğiniz için

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeşim yaş kaç senin.

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Kardeşim yaş kaç senin.

Gizliyordum yaşımı ama yaşım 16 üstadım

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Gizliyordum yaşımı ama yaşım 16 üstadım

Daha yolun başındasın çok fazla umursama arkadaş çevreni gerçek arkadaş'ın olsalardı sana bu şekil davranmazlardı. ne gibi sosyal aktivitelerden hoşlanıyorsun

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Teşekkürler üstadım bana uyan kursların hepsine basvuracagım artık sosyalleşme vakti :) .
Kız arkadaş edinsem iyi olur aslında hayata biraz renk gelir :)

Bundan 5 Sene önceydi sanırım Drama 6 aylık eğitim belgesi vardı ve 250 kişinin önüne cıkmıştım tiyatroda tiyatroya kesinlikle başvuracagım .

Ben bilgisayara sabah 10 da oturup ertesi gün 12 de kalkdıgımı bilirim sıkıla sıkıla vakit gecsin diye 26 saat bilgisayarda bişi arıyordum . O fazlayı bile geçik yani yönelme durumum .

Yapacak bişi olsun pcyi hayatımdan cıkarırım ben bagımlı değilim sonuçta :)

Sohbet etmek isterim üstadda kafa şişirmek istemem :)

Teşekkürler üstadım bu yazıyı esirgemediğiniz için

Kız arkadaş edinirsen güzel olur :)
Drama eğitim belgen de var, sahneye de çıkmışsın... Ne arıyorsun direkt bul, başvur... Yetenekte, tecrübe de var önceden... Hayatına renk gelir tiyatro ile...

Bilirim bilgisayarda boş boş takılmayı.. Saatlerce boş boş... Sırt vakit geçsin diye...
Tavsiyem kitap oku, zevkine göre güzel kitap bulursun sürükleyici olur..
Mesela koleksiyon yap bu da güzel bir hobi...

Ne zaman sohbet etmek istersen buradayım..

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

ogzhntr adlı üyeden alıntı

Daha yolun başındasın çok fazla umursama arkadaş çevreni gerçek arkadaş'ın olsalardı sana bu şekil davranmazlardı. ne gibi sosyal aktivitelerden hoşlanıyorsun

Sosyal aktivite yüzme olabilir üstad macera aktiviteleri falan ya fazla sosyal biri değilim o yüzden pek bilmiyorum yarın bakalım ilk adımı atıcagım :) .

Gerçek arkadaşlarım değiller ama başka cevremde arkadaş ortamı yok olanda neci oldugu belli değil :)

Ek Olarak:

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Kız arkadaş edinirsen güzel olur :)
Drama eğitim belgen de var, sahneye de çıkmışsın... Ne arıyorsun direkt bul, başvur... Yetenekte, tecrübe de var önceden... Hayatına renk gelir tiyatro ile...

Bilirim bilgisayarda boş boş takılmayı.. Saatlerce boş boş... Sırt vakit geçsin diye...
Tavsiyem kitap oku, zevkine göre güzel kitap bulursun sürükleyici olur..
Mesela koleksiyon yap bu da güzel bir hobi...

Ne zaman sohbet etmek istersen buradayım..

Hemde nasıl iyi olur varya kız arkadaşı edinirsem en azından arkadaşım olmasa bile o arkadaşım olur hayatı yaşamaya başlarım .

Yarın zaten okuldan cıkıyım ilk işim gidip başvurmak olacak.

Çok kötü ya bilgisayarda boş boş oturmak , kitap büyük bir hevesle 8 adet aldım 2 sini okuyabildim diğerleri bekledigim gibi cıkmadı 7 kitabımı satıp yeni güzel bir kitap almayı düsünüyorum.

Koleksiyon güzel aslındada ne koleksiyonu yapacamki yapsam bile biri gelir eller falan çok iyi saklamak lazım .

Teşekkür ederim üstadım en kısa sürede mesaj atacagım size , sizle konusmak iyi gelebilir :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al