freelance iş ilanları

Arkadaslarim disliyor yardim edermisiniz

81 Mesajlar 8.798 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Abi nasıl arkdaşın yok. Ben CS oynarken tanıştığım çocuklarla geçen gün MARSLI filmini izlemeye gittim. Her yerde arkadaş var.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
reklam

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Spor ysrine 2 3 begeni alsak adam yerine koyarlar diye dusunuyorum :)

Sporu asla eksik etme . Bu dedigim yontem sayesinde o kadar kisi populer olduki kesin uygulamaya calis

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

Katzfiel adlı üyeden alıntı

Sporu asla eksik etme . Bu dedigim yontem sayesinde o kadar kisi populer olduki kesin uygulamaya calis

Bakiyim ustad bi genclik merkezi tasinmis oraya gidiyorum sorucam sporu muhakkak

Ek Olarak:

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Abi nasıl arkdaşın yok. Ben CS oynarken tanıştığım çocuklarla geçen gün MARSLI filmini izlemeye gittim. Her yerde arkadaş var.

Ustad ne siyim bilemedimki dogrudur ama ben cekingenim birazda

AlfaOis AlfaOis www.GameOis.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog. / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ü** G**
  • Mesajlar 843
  • Beğeniler 75 / 205
  • Ticaret 53, (%100)
Ah be güzel kardeşim, canını sıkacağın bir durum bile olmamalı bu, kimi insan yalnızlıktan kimi insan kalabalık ve saçma arkadaşlık ilişkilerinin yoğun olduğu ortamlardan hoşlanır, sen ikincisini seçiyorsan doğru 1-2 arkadaş edinmen yeterli, fazlası dediğim gibi karmaşık ve saçma ilişkilerin olacağı yer olacaktır, seni paran yada başka bir somut değerin için ortamında bulunduracak kişiler ile zaten ilişkin olmasın bunlar sana fayda sağlamaz.

Çekingenlikten yana bir sıkıntın olduğunu kabul ediyorsan, özgüvenini yükseltmen gerekir, bu kendine bakarak, sporla yada okuyacağın bir kitap, tecrübesini paylaşacağın bir büyüğünle gerçekleştirebilirsin yada sağlam 1-2 biyografi filmi ile.

İçinde bulunduğun ortam sana özgüveni sağlamamış olabilir ama bunu kimse olmadan kendin tercübe ederekte sağlayabilirsin, bir arkadaşında dediği gibi belediyelerdeki ilgi alanının olduğu kurs, etkinlik yada organizasyonlara katıl, en kötü bir sivil toplum örgütüne üye ol bilim, teknoloji vb. buralardaki insanlar bir ortak payda da görüşte buluşur, kimse senin tipini, kıyafetini, kafanı yada sakat olmanı yargılamaz. Umarım ileride karakterin sağlam olur.

wmaraci
wmaraci

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Senin yaşında kuzenin varsa onla takıl.
Okulunuz da okul takımı vs. varsa onlara girmeye çalış.
Belediyenin kurslarına git resim, gitar vs.
Olmadı bir kız arkadaş yap .

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

Onvr adlı üyeden alıntı

Senin yaşında kuzenin varsa onla takıl.
Okulunuz da okul takımı vs. varsa onlara girmeye çalış.
Belediyenin kurslarına git resim, gitar vs.
Olmadı bir kız arkadaş yap .

Kuzen taksim tarafinda bana cok ters ama bulusuyoruz arada suan belediyenin kursuna gidiyorum
Kiz arkadas fazla ortamlarda olmadigimdan fazla kiz tanimiyorum ustad

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Allah razi olsun abla cumlemizi Allah kotuluklerden korusun
Ben sanaldan kurtmaya calisiyorum abla :) ama mesaj atacam yakin zamanda warpowerede :)

İkinizde İstanbuldasınız ve yaşıtsınız birebir görüşebilirsiniz diye dedim

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

AlfaOis adlı üyeden alıntı

Ah be güzel kardeşim, canını sıkacağın bir durum bile olmamalı bu, kimi insan yalnızlıktan kimi insan kalabalık ve saçma arkadaşlık ilişkilerinin yoğun olduğu ortamlardan hoşlanır, sen ikincisini seçiyorsan doğru 1-2 arkadaş edinmen yeterli, fazlası dediğim gibi karmaşık ve saçma ilişkilerin olacağı yer olacaktır, seni paran yada başka bir somut değerin için ortamında bulunduracak kişiler ile zaten ilişkin olmasın bunlar sana fayda sağlamaz.

Çekingenlikten yana bir sıkıntın olduğunu kabul ediyorsan, özgüvenini yükseltmen gerekir, bu kendine bakarak, sporla yada okuyacağın bir kitap, tecrübesini paylaşacağın bir büyüğünle gerçekleştirebilirsin yada sağlam 1-2 biyografi filmi ile.

İçinde bulunduğun ortam sana özgüveni sağlamamış olabilir ama bunu kimse olmadan kendin tercübe ederekte sağlayabilirsin, bir arkadaşında dediği gibi belediyelerdeki ilgi alanının olduğu kurs, etkinlik yada organizasyonlara katıl, en kötü bir sivil toplum örgütüne üye ol bilim, teknoloji vb. buralardaki insanlar bir ortak payda da görüşte buluşur, kimse senin tipini, kıyafetini, kafanı yada sakat olmanı yargılamaz. Umarım ileride karakterin sağlam olur.

Usenmeden yazdiginiz icin tesekkur ederim .

Belediyenin kursu kapanmis yetisemedim .
Tatil gunune denk gelmisim bolbol kitap alip okjmayi dusunuyorum menfaatciler yarardan cok zarara sebeb olur dedigiz gibi bu kurs isini yarin halledecegim

Ek Olarak:

Fatma adlı üyeden alıntı

İkinizde İstanbuldasınız ve yaşıtsınız birebir görüşebilirsiniz diye dedim

:) sagolasin abla mesaj atacam bakalkm eve geceyim
AlfaOis

kişi bu mesajı beğendi.

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Ne demiş üstad Necip Fazıl

"Basit insanlar hep ilgi görür
Kaliteli insanlar ise hep yalnız kalır
Çünkü ucuz malın alıcısı çok olur..."

Bende bazen öyle hissettiğim zamanlar oldu ama hiç takmayın kim gezerek bir yerlere gelmiş, kariyer yapabilmiş. Benim için dışarıda gezmeyip evde sanalda oturmam hayırlı olmuş kodlama dillerini öğrendim belirli ve kaliteli işler ortaya koydum. Kendimi kanıtladım kısacası. Şimdi o çağırmayan kişiler yanıma yaklaşmaya çalışıyor.

Bir başka bakış açısı da "Her şer de bir hayır vardır" hocam belki o kişiler ile takılmanız sizin için hayırlı değildir. Ben hep böyle düşündüm ve bunu kabullendikçe kendime yetebildiğimi başkalarıyla gezmeye ihtiyaç duymadığımı anladım.

Fazla uzattım ama iyi günde illaki birisini bulursunuz hocam siz kötü gününüzde yanınızda olana/olmak isteyene değer verin gerisi teferruat...

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

fruzgar adlı üyeden alıntı

Ne demiş üstad Necip Fazıl

"Basit insanlar hep ilgi görür
Kaliteli insanlar ise hep yalnız kalır
Çünkü ucuz malın alıcısı çok olur..."

Bende bazen öyle hissettiğim zamanlar oldu ama hiç takmayın kim gezerek bir yerlere gelmiş, kariyer yapabilmiş. Benim için dışarıda gezmeyip evde sanalda oturmam hayırlı olmuş kodlama dillerini öğrendim belirli ve kaliteli işler ortaya koydum. Kendimi kanıtladım kısacası. Şimdi o çağırmayan kişiler yanıma yaklaşmaya çalışıyor.

Bir başka bakış açısı da "Her şer de bir hayır vardır" hocam belki o kişiler ile takılmanız sizin için hayırlı değildir. Ben hep böyle düşündüm ve bunu kabullendikçe kendime yetebildiğimi başkalarıyla gezmeye ihtiyaç duymadığımı anladım.

Fazla uzattım ama iyi günde illaki birisini bulursunuz hocam siz kötü gününüzde yanınızda olana/olmak isteyene değer verin gerisi teferruat...

Ustadim belkide oyledir sjz progamlama ogrenmissiniz ben fazla bisi ogrenemedim onca zamandir bu islerde oldugum halde her isye bir hayir vardir dogrudur ustadda ben hayiri bulamadim maalesef

wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al