wmaraci reklam

İlk 250 binimi nasıl kazandım?

166 Mesajlar 24.368 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

zya1903 zya1903 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Z** Y**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 5 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Forumda gündemde kalmaya kullanıcılardan biri daha 250lira kazanır 250bin diye anlatırlar. Gram gerçeklik payı yok yazılanlarda
championur22

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Gokhaan Gokhaan Jr Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Jr Art Director
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 28 / 54
  • Ticaret 1, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

4 vakit değil 5 vakit. Kendiniz de kılmadığınız için herkesi kendiniz gibi görüyorsunuz sanırım. İbadetlerini yerine getiren bir insan açık açık bakın ben ibadetlerimi yerine getiyorum der mi? İnsanları kendiniz gibi görmekten vazgeçin.

Bayılıyorum böyle konularda crackli program örneği verenlere. Bu arkadaşı eleştirenler isterlerse günahkar olsunlar eleştirileri yine yanlış olmaz. Bırakın olaya dini açıdan bakmayı ahlaki açıdan baktığımızda bile yanlış. Zihniyeti değiştirmesi lazım arkadaşın. Yolda 100 bin lira bulsa yine cebe atacak diye düşünür insanlar bu yazıyı okuduktan sonra.

Dur hatasını bulayım da düzelteyim böylece dedikleri yalan olsun kafası bu net, o kadar yazı yazdım crackli program örneği olarak algılamışsınız koskoca yazıyı çıkın şu dar kafalardan önce okudğunuzu anlayın. Senin beyninle düşünücek olursak demekki gavurun yaptığı programı crackli kullanmak adamdan para çalmak değil ama yolda bulduğun parayı almak başkasından para çalmak ve birisinden para çalan adam dolaylı yolla para çalan adamı eleştirirse bu normal oluyo çünkü müslüman oraya kitaptan bi kaç şey yazdı doğru yolda. İyilik timsalleri sizi

fruzgar adlı üyeden alıntı

Yorumunuzda benim yazımı eleştirmişsiniz normalde açıklamayacaktım ama o kadar kısır ve cahilce düşünülmüş ki açıklama gereği duydum.

O yazıdan kastım: Allah bahsi geçen arkadaşa dünyada bolluk bereket verecek ve bunu nasıl harcadığıyla ilgili bir yorum katmak istedim. Dinen uygun veya değil gibi bir yorum katmadım...

Aynen dostum ben cahilce düşünüp yazmışım, senin yazdığın ve yaptığın çok mantıklı kusuruma bakma

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Gökhan adlı üyeden alıntı

Dur hatasını bulayım da düzelteyim böylece dedikleri yalan olsun kafası bu net, o kadar yazı yazdım crackli program örneği olarak algılamışsınız koskoca yazıyı çıkın şu dar kafalardan önce okudğunuzu anlayın. Senin beyninle düşünücek olursak demekki gavurun yaptığı programı crackli kullanmak adamdan para çalmak değil ama yolda bulduğun parayı almak başkasından para çalmak ve birisinden para çalan adam dolaylı yolla para çalan adamı eleştirirse bu normal oluyo çünkü müslüman oraya kitaptan bi kaç şey yazdı doğru yolda. İyilik timsalleri sizi

Aynen dostum ben cahilce düşünüp yazmışım, senin yazdığın ve yaptığın çok mantıklı kusuruma bakma

Kimsenin hatasını bulmaya niyetim yok. Siz herkesi kendiniz gibi gördüğünüz için milletin hatasını arıyorsunuz asıl. Bunu da yanlış şeyler söyleyerek yapıyorsunuz. Ben de sizi düzeltmek istedim. Crackli program örneği yerine mesajınızdaki farklı bir örneği de ekleyebilirsiniz. Hepsi aynı kapıya çıkıyor.

Ayrıca gavurun yaptığı programı crackli kullanmak sorun değil gibi bir cümle de kurmadım. Mesajımdan böyle bir çıkarım yaptıysanız bu sizin probleminiz.
Serhan DexterMorgan

kişi bu mesajı beğendi.

Gokhaan Gokhaan Jr Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Jr Art Director
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 28 / 54
  • Ticaret 1, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Kimsenin hatasını bulmaya niyetim yok. Siz herkesi kendiniz gibi gördüğünüz için milletin hatasını arıyorsunuz asıl. Bunu da yanlış şeyler söyleyerek yapıyorsunuz. Ben de sizi düzeltmek istedim. Crackli program örneği yerine mesajınızdaki farklı bir örneği de ekleyebilirsiniz. Hepsi aynı kapıya çıkıyor.

Ayrıca gavurun yaptığı programı crackli kullanmak sorun değil gibi bir cümle de kurmadım. Mesajımdan böyle bir çıkarım yaptıysanız bu sizin probleminiz.

BOŞ konuşuyorsunuz ya mesajımdan 1 kısım alıp geri kalanını beyninize atmıyorsunuz. Artık yazmayayım belki azalarak gidersiniz.Aynı muhabbeti kahvehanelerde amcalar çeviriyor. Herkesi kendim gibi görüyorum torrentten film dizi izliyorum namaz kılmıyorum. İyi forumlar

wmaraci
wmaraci

gemini gemini WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
hatayı en başında yapmışsın kardeşim. 70 tl bulup 65 tl lik hosting alacağına 60 tl lik hosting 5 tl havale parası 5 tl yede döner ayran yeseydin daha mantıklı olurdu, hey allahım ya hitin artmıştır inşallah :) bide tebrik eden falan var :)))
championur22

kişi bu mesajı beğendi.

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Benim kimseyi inandırma derdim yok, olanlar bu şekilde. İster inanın, ister inanmayın. Ben bu yazıyı bloguma yazdım ek olarak buraya da koydum. Eleştiri yapan arkadaşları hoş karşılarım fakat "gidip döner alsaydın" yazarak kendinizi küçük düşürüyorsunuz. 36 yaşına gelmişsin, muhasebeci olmuşsun, döner sana kafa yapmış herhalde yoksa bunları yazmaman lazım.
gemini

kişi bu mesajı beğendi.

Golsime Golsime Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Takılıyo
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 206 / 195
  • Ticaret 26, (%96)
adam o kadar anlatmış siz tebrik edeceğinize kıskançlığınızdan çatlıyorsunuz :D boşver abi sen takma bunları kendileri bir siteye 2-3 yıl emek verip ayda 50-6-0 tl kazanıyor ondan böyle yorumlar alıyosun :D
Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

editorxx editorxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 74 / 53
  • Ticaret 4, (%100)
1 haftadır bu konuyu konuşuyorsunuz ne kıskanç insanlarsınız olum siz ya... Lan adam yalan söylüyorsa da yalan söylüyor size ne? Sizi inandırmak için burada banka dökümanlarını mı yayınlasın arkadaş? Wmaracına ne zaman girsem bu konu konuşuluyor.. Başka derdiniz mi yok arkadaşım.. Arkadaş kazanmışsa da helal olsun bir de haram helale giren balataları sıyırmış birileri var..Kafanızı peynir ekmekle yemeye devam edin olum siz devam edin! Sizler başkalarını anca çekiştirir hiçbir işi beceremez bunu da bunları yapanları başaranları engellemek isteyerek kendinizi tatmin edersiniz! Hasetlik kanınıza işlemiş olum kanınıza, sizden bir halt olmaz!
Klzmoon Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

Alper Alper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 102 / 69
  • Ticaret 4, (%100)
O yaşta böyle işlere merak sarmanız çok güzel, ama haram para aracılığıyla bu işi gerçekleştirmenizi hoş bulmuyorum.
championur22

kişi bu mesajı beğendi.

Com Com Domain Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 75 / 77
  • Ticaret 7, (%100)
Reklam için ilgili çekici başlıklar zeka derecen iyi😉
championur22 Neoyun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al