wmaraci reklam

Aras Kargo kullanmayın/kullandırtmayın.

41 Mesajlar 4.949 Okunma
smmexpress

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
İşim gereği kargo şirketleriyle içli dışlı olduğumdan. TR de kargoculuk yapan firmaların hiçbiri müşteri odaklı değiller nedeni de özel acente olduklarından. Parası olan acente acıyor uc bes eleman alıyor başlıyor dağıtıma. Bu işi UPS iyi yapıyor gerisi doldur boşalt sistemi.

telegram: saydekofficial

wmaraci
reklam

Anil Anil I'm Here! Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Advertising
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 189 / 190
  • Ticaret 153, (%100)
Katılıyorum.

"YURTİÇİ KARGO" kadar rezil ve ilgisiz firma yoktur. Adamlar; Takmıyor, ilgilenmiyor.

Bana göre;

Surat kargo ilk,
Aras kargo ikinci tercihimdir. Hiç bir sorun yaşamadım sizi bilemem

.

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
ARAS kargola sipaeis ettigim fotoraf makinesi ANKARA ya 24 saatte elime ulasti.Surat kargoda boyle.

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Aras kargo salı günü kargolanan paketimi cuma gününe kadar getirmesi gerekirken 3 hafta geçtikten sonra ben şubeye gidip alabildim ve ilk gittiğimde saat 14'ten sonra gelin dediler tamam dedim gittim 14'ten sonra tekrar gittim taşınıyoruz diğer şubemize gidin, arayıp buldum gittim bugün elimizde değil kargoda e kargo getirmedi kaç haftadır diyorum yok anlamıyorlar en son ertesi gün tekrar gittim o kadar gecikmenin üzerine ücret ödemiyeceğimi söyledim o zaman vermeyiz falan dediler bende el mahkum 6 liralık pakete 7-8 lira da kargo ücreti ödeyim aldım ve motosiklet ile aldığım için taşıma alanım pek yok bir çıkarttılar paketi 1m silindir el mahkum çantanın üst tutma yerine geçirip yarısı çanta içinde yarısı dışında getirdim paketimi.
Fakat sürat kargo çok kötü bayramdan önce verdiğim siparişi bayramdan 3 hafta sonra gidip kendim almak zorunda kaldım sebepleri adres eksikliğiymiş her zaman alışveriş yaptığım firma öncedende sürat ile gelmişti ve adresi bulabilmişlerdi 2 hafta geçmesine rağmen yani bu kargo şirketleri ya belirttikleri tarihlerde getirecekler yada ücret talep etmeyecekler antalyaya gidip kendim alsam daha az vakit kaybederdim.

wmaraci
wmaraci

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Kargo konusunda çok hassasım. hepsiburada.com dan çamaşır makinesi almıştık. Yurtiçi kargo ile yolladılar. Adam 45 basamak merdiveni yani 2 ci kata kadar çıkardı ve antreye koymadan kapının önüne koydu ve "kapıda teslimat" dedi. işe bak. 2-3 adım daha at. Hatta iki kişiler. Sanki antreye koyunca sana bir şey edeceğiz. Kendi yönetmenlikleri gereği böyle davranması gerekiyor; ama 3 adım daha atsa gtü mü çıkacak. Yuh. Aynen yine yurtiçi kargo yozgattan ankaraya gözlük yollayacağım 10 tl aldı çalışan. Yuhhh.

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Bayisine göre değişiyor bu durumlar. Ben henüz büyük sorunlar yaşamadım.

Cubbeliahmetsohbetleri.com
Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)

arslanturk0687 adlı üyeden alıntı

Kargo konusunda çok hassasım. hepsiburada.com dan çamaşır makinesi almıştık. Yurtiçi kargo ile yolladılar. Adam 45 basamak merdiveni yani 2 ci kata kadar çıkardı ve antreye koymadan kapının önüne koydu ve "kapıda teslimat" dedi. işe bak. 2-3 adım daha at. Hatta iki kişiler. Sanki antreye koyunca sana bir şey edeceğiz. Kendi yönetmenlikleri gereği böyle davranması gerekiyor; ama 3 adım daha atsa gtü mü çıkacak. Yuh. Aynen yine yurtiçi kargo yozgattan ankaraya gözlük yollayacağım 10 tl aldı çalışan. Yuhhh.

Adam senin ürününü taşımak zorunda değilki sen dua et merdivenden çıkarmışlar yukarı, kargo yöneltmeliğinde yok bunu satın alırken mesafeli satış sözleşmesini tıklayarak alıyorsun biraz dikkat başkasına b*k atarken.

telegram: saydekofficial

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Her kargo firmasının yüzlerce şubesi, binlerce çalışanı var. Aksilik hepimizin başına geliyor. X yerine Y firmasını seçince de hata sıfıra inmiyor. Özel durumlarda şikayet mekanizmasını işletir, sonra kişisel olarak başka firmayı tercih edebilirsiniz. Her olayda şu firma kötü kullanmayalım desek, hizmet alacak yer bulamayız.
Geçmiş olsun.

chalap chalap Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 60 / 44
  • Ticaret 25, (%100)
Hepsi berbat. Mng,Yurtiçi,Aras vs bir farkları yok. Elemanlarını yorgunluktan bayıltana kadar çalıştırıyorlar ama yine de birşeyi beceremiyorlar.

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
PTT kargo çok iyi bence

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al