freelance iş ilanları

Oyun sitelerinizi dizine göndermenin tam zamanı!

112 Mesajlar 12.089 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)
mstfaclk tamamdır hocam, paneli sık sık kontrol ediyorum, bir gelişme olursa sizi bilgilendireceğim. Ayrıca p*lo**.net sitesinin sahibi buradan başvuru yaptıysa konuya yorum yazsın. Başvurusunda ufak bir hata var, kendisinin onayı ile düzenleme yapıp onay verebilirim.

wmaraci
reklam

warlordsp warlordsp figurex.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 16 / 40
  • Ticaret 11, (%100)
figurex.net olarak başvuruyu bıraktım . Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

ferhatcevik ferhatcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 79 / 100
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam sitemi ekleyeceğim ama bulamadım kategori olarak yardımcı olur musunuz?

www.frivoyun.org

metin2bloguns metin2bloguns Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 11, (%73)
hocam yolladim sitemi

Oyun hileleri kategorisine

wmaraci
wmaraci

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

Referee adlı üyeden alıntı

nbrknk22 hocam bagımsızoyunlarcom'u inceledim. Malesef dizin kuralları gereği onay veremiyorum. Yetersiz içerik,yeni site ve hatalı açıklama sebepleri ile başvurunuzu kaldırıyorum. Bu sorunları çözüme kavuşturduğunuzda tekrar başvurunuzu yapıp beni bilgilendirin.

Ek Olarak:

Kullanıcı uzaklaştırma almış ancak, sitesinin incelendiğini söyleyebilirim. Daha uygun bir kategoriden başvurmasının daha uygun olacağını düşünüyorum. ODP kuralları gereği başvuruyu kaldırıyorum. Lütfen yalnızca oyun incelemeleri ve haberleri barındıran sitelerinizi gönderin ki birbirimizin zamanını çalmayalım.

Hocam merhaba.

Konuda link paylaşımı yaptığım için 1 gün hesabım engellemişti. Sitemi neden onaylamadınız acaba? Sitemde bulunan 900 Konunun %100 Özgün haber ve 650 Tanesi Oyun Kategorisinde yer almaktadır. Oyun ve Teknoloji olarak ilettiğim konunun o dizinde yer almasını uygun görmekteyim ki eşdeğer olarak oyun ve sinema haberleri paylaşan siteler aynı kategori dizini altında yer almaktadır.

Ancak siz genede olumsuz diyorsanız bana öneride bulunabileceğiniz konu başlığı verirmisiniz?

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)
murattat , selamlar hocam, lütfen mesajlarımızı konu üzerinden yazalım. Müsait oldukça yanıt vermeye çalışıyorum. Ayrıca, mesajlarınızı yazarken ilk olarak site adresinizi yazarsanız takibim kolay olur ki her seferinde geri sayfaları incelemek durumunda kalıyorum.

Dizin konusuna gelince, tekrar başvurunuzu yapıp site açıklama kısmında ağırlıklı olarak oyun içeriği paylaştığınıza dair bir açıklama girerseniz sitenize onay verebilirim.

Örnek açıklama : "Oyun haberlerinin ve incelemelerinin bulunduğu sitede, oyuncuları yakından ilgilendiren teknoloji içerikli haberlerde paylaşılmaktadır."

Not : Lütfen başlık ve açıklamada keyword tekrarına düşmeyin.

Yine de takrarlıyorum, siteleri sık sık kontrolden geçiriyorum, yön değiştiren siteleri kategoriden çıkartıyorum.

Ek Olarak: warlordsp , tamamdır hocam, sisteme düştüğünde sizi bilgilendireceğim. ferhatcevik , hocam flash oyun kategorisinin dizinde listelenmesinin yasak olduğu dizin editör forumunda açıkça belirtiliyor. Ancak, maalesef meta editörlerde dahil olmak üzere bu tür sitelere onay veriyor. Siz başvurunuzu yapın, bende bu sırada meta ile görüşerek durumu konuşayım.

ferhatcevik ferhatcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 79 / 100
  • Ticaret 13, (%100)

murattat , selamlar hocam, lütfen mesajlarımızı konu üzerinden yazalım. Müsait oldukça yanıt vermeye çalışıyorum. Ayrıca, mesajlarınızı yazarken ilk olarak site adresinizi yazarsanız takibim kolay olur ki her seferinde geri sayfaları incelemek durumunda kalıyorum.

Dizin konusuna gelince, tekrar başvurunuzu yapıp site açıklama kısmında ağırlıklı olarak oyun içeriği paylaştığınıza dair bir açıklama girerseniz sitenize onay verebilirim.

Örnek açıklama : "Oyun haberlerinin ve incelemelerinin bulunduğu sitede, oyuncuları yakından ilgilendiren teknoloji içerikli haberlerde paylaşılmaktadır."

Yine de takrarlıyorum, siteleri sık sık kontrolden geçiriyorum, yön değiştiren siteleri kategoriden çıkartıyorum.

Ek Olarak: warlordsp , tamamdır hocam, sisteme düştüğünde sizi bilgilendireceğim. ferhatcevik , hocam flash oyun kategorisinin dizinde listelenmesinin yasak olduğu dizin editör forumunda açıkça belirtiliyor. Ancak, maalesef meta editörlerde dahil olmak üzere bu tür sitelere onay veriyor. Siz başvurunuzu yapın, bende bu sırada meta ile görüşerek durumu konuşayım.

Tamamdir hocam sagolun.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
oyuneditoru.net Dmoz için uygun mu.

cagdaskorkmaz.com.tr

BacklinkHizmet BacklinkHizmet Sabrın sonu selamettir. Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 6, (%100)
http://androidapkindir.mobi/ olarak başvuruyu bıraktım . Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)

Merhabalar. Dediğiniz şekilde kontrolünü yaparak tekrar başvuruda bulundum. İncelemenizi rica ediyorum. Site adresi bizimtek.c-o--m.

İyi güner dilerim

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al