lostyazilim

iPhone 6S Kullanıcıları bkz.

24 Mesajlar 3.639 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Merhaba arkadaşlar iPhone 6s almayı planlıyorum. İlk iOS deneyimim olacak öneriyor musunuz?

#Not: Başka telefon önerisi lütfen yapmayınız.

wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
iPhone 5 kullanıyorum. Android'den geçtim bende, yok böyle telefon :D 6S uçuruyor zaten hayalim :D

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Eğer uygulamalara para vereceksen, al kullan :). Ben de 6 var, neredeyse bütün uygulamalar ücretli. Android'e göre %70 uygulama ücreti var. Yani Android'de ücretsiz olan uygulamalar iOS'da malesef ücretli olabiliyor.

BozkurtReis BozkurtReis Hello Bro Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Para Yer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1008
  • Beğeniler 176 / 201
  • Ticaret 25, (%96)
6s kullanıyorum harika

Modern ve Gelişmiş İddaa Tahmin Uygulaması Satışta !!!!
wmaraci
wmaraci

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

iPhone 5 kullanıyorum. Android'den geçtim bende, yok böyle telefon :D 6S uçuruyor zaten hayalim :D

Değerli yorumun için teşekkürler kesin alacağım gibi. :)

sezeryildiz adlı üyeden alıntı

Eğer uygulamalara para vereceksen, al kullan :). Ben de 6 var, neredeyse bütün uygulamalar ücretli. Android'e göre %70 uygulama ücreti var. Yani Android'de ücretsiz olan uygulamalar iOS'da malesef ücretli olabiliyor.

Çok sık uygulama kullanan biri değilim eğer çok ihtiyaç olursa ödeyebilirim diye düşünüyorum.

BozkurtReis adlı üyeden alıntı

6s kullanıyorum harika

Değerli yorumun için teşekkürler, sabırsızlıkla alacağım günü bekliyor gibiyim sanırım. .)

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam bena bu 5 hediye geldi herşeyi paralı alıyorum :D Apple'ın desteği çok süper hem canlı sohbet var hem telefon desteği var ki telefon desteği sürekli açık sadece hattı düşürmeniz önemli çok ilgili ekipleri var her konuda kendimi kurumsal bir şirketin müdürü zannediyorum telefon desteği alırken ki birde o kadar samimiler sırf sohbet etmek için arayasım geliyor :D

Arada bir indirimler oluyor 0.59 kuruşa uygulamlar iniyor ben bazen 25 TL'lik kod alıyorum işime yarayanların hepsini satın alıyorum.Android de hep apk kurduk ama burda ona gerek kalmıyor :D

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)
Nitelikli bir işletim sistemi olduğu bariz. iOS çok gelişti, gelişmeye devam ediyor. Uygulamalara ücret ödemek çok koymaz. Kalitesinden dolayı ücretler için çok da şikayetçi olmazsınız.
Alacağınız model de zaten iOS'un bütün isteklerini karşılıyor.

Tercih sizin. :)

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
2-3 sene android kullandım. gına geldi iphone geçtim. 2 sene iphone kullandım gına geldi tekrar androide geçtim.

eski bir iphone kullanıcısı olarak sana geçme derim.
örneğin sınavlarına hazırlanıyorsun, telefonun ekranı da büyük telefondan çalışayım diceksin.

telefonuna bir pdf indirmeyi deneyeceksin, sonuç hüsran. 2.99 dolarlık(az değil nerdeyse 9 tl) bir uygulama alman gerekecek indirme yapabilmek için.

ayrıca oyunlar da cabası.. iphone 6s performans telefonu. yani oyun yüklememek aptallık olur. ama appstore a girip bi bakacaksın androidde bedava olan çoğu güzel oyun paralı..

telefona müzik atma konusuna hiç değinmiyorum. illaki spotify tarzı birşey kullanmak gerekecek. yok ben üşenmem her seferinde telefonumu pcye bağlarım itunes da müzik atmayı becerebilirim diyorsan o senin kararın. aynı şey videolarda da geçerli.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

ozergul.net/com

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
iPhone 4s kullanıyorum ancak işletim sistemim iOS 9.1.

iPhone tercihinde bulunacaksanız ilk önerim iPhone 5s olacaktır. Harika bir kamera performansı var, işlemci ve ram performansı telefonu çok hızlı kullanmanızı sağlıyor. 6s ile aralarında ekran boyutu dışında o fiyat farkına değecek bir rakam göremediğim için 5s öneriyorum. İlla 6s olacak diyorsanız yine önerim düz 6 almanızdır.

Yıllardır iPhone ve iOS'un içinde olan biri olarak şunu söyleyebilirim size. Bugün hangi cihazı alırsanız alın fakat güncelleme yapmayın. Apple'da güncellemeler işletim sistemi ağırlığı ve telefonda performans düşüklüğü, batarya performansı düşüklüğü dışında hiçbir işe yaradığını görmedim. Güncellemenin zararından çok yararını gören varsa paylaşsın birikimlerini bizde bilmediğimiz bir şeyler öğrenmiş oluruz.

İşin özeti ya 5s yada düz 6 ve iOS 9.2 işletim sistemi ile başlayıp artık telefonu ne kadar kullanacaksan öyle devam etmen. Sakın üst sürümde daha iyi performans ve batarya olacak açıklamalarına inanma. Hiçbir zaman bir üst sürüm daha iyi bir performans sunmuyor Apple'da. Özellikle'de sen 6 kullanıyorsan Apple iOS 10'u iPhone 7 varken çıkartıyorsa sakın o iOS 10'u cihaza yükleme.

Apple ve iPhone hakkında söyleyebileceklerim bunlar. Şu anda iPhone 4s iOS 9.1'deyim, Jeilbreak aracı çıkınca iOS 6.1.3 e döneceğim eski bir telefona sahip olduğum için.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
İphone 6 kullanıcısıyım, kuzenimde 6S var gayet iyi stabil ve hızlı şarj konusunda sıkıntıda yaşamazsın :)

Bu yazdıklarım 6'da geçerli :)

Bu yüzden lafa uzatmaya gerek yok, arkadaşların ortamında android telefonları var iphone 6 koyuyorum masaya dikkat çekiyor düşünme al derim. :)

www.osmanlidavetiyeci.com
wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al