Film İndirenler Bakabilir mi?

24 Mesajlar 2.672 Okunma
smmexpress

YagizGuler YagizGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mobile Software Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 4 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Hepsini sinemada izlemiyorum bütün trackerlarda hesabım var. Ben korsana karşıyım demedim ama aynı eforu daha illegal sistemler üzerine harcayabilirsiniz diye düşündüm. Kusura bakmayın yanlış anlamışsınız.

wmaraci
reklam

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Arşivimde 1000 e yakın film bulunuyor. Hiçbirini de ücretli indirmedim. İçlerinde hd olanda var Bluray olanda tabi kötü kalite olanda. Şahsen ben para veripte indirmem hocam.

Film illa ki internete düşüyor.
Torrent dışında oynatıcıdan da indiriyorum. Daha önceden izlediğim ve çok beğendiğim filmler olursa listeye alıyorum. Güzel kaliteye denk gelirsem de indiriyorum.

Ayrıca bu alanda rekabet ortamı oldukça yüksek. Çoğu insan zaten sadece izlemek için giriyor. Dolayısıyla da izleyip çıkıyor.
Ha şunu da yapanlar vardır. Adam digitürk paketi falan almıştır. Tv ye de bir hdd baglamıştır hem izleyip hem kayıt yapıyordur :)

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Ben de site adresini alabilir miyim, merak ettim.
Takip ettigim siteler genelde Mega'dan link veriyor. 20-30 dk icinde bluray indiriyorum. BBrip, m720p vs 10, 15 dk'da iniyor. Şuana kadar vip üyeliğe hic ihtiyac duymadim.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

HeavenLy HeavenLy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 5 / 8
  • Ticaret 12, (%100)

D3M1R adlı üyeden alıntı

Vipmerkezi vardı şu anda kapanmış heralde, pek takip edemedim açıkcası. Maddi durumlardan dolayı kapandığı söyleniyor.

Benim merak ettiğim konu; filmler direk olarak orijinal dvd'den mi yayımlancak? bu nasıl olacak bilgim yok maalesef :)

YagizGuler adlı üyeden alıntı

Hepsini sinemada izlemiyorum bütün trackerlarda hesabım var. Ben korsana karşıyım demedim ama aynı eforu daha illegal sistemler üzerine harcayabilirsiniz diye düşündüm. Kusura bakmayın yanlış anlamışsınız.

blogagaci adlı üyeden alıntı

Arşivimde 1000 e yakın film bulunuyor. Hiçbirini de ücretli indirmedim. İçlerinde hd olanda var Bluray olanda tabi kötü kalite olanda. Şahsen ben para veripte indirmem hocam.

Film illa ki internete düşüyor.
Torrent dışında oynatıcıdan da indiriyorum. Daha önceden izlediğim ve çok beğendiğim filmler olursa listeye alıyorum. Güzel kaliteye denk gelirsem de indiriyorum.

Ayrıca bu alanda rekabet ortamı oldukça yüksek. Çoğu insan zaten sadece izlemek için giriyor. Dolayısıyla da izleyip çıkıyor.
Ha şunu da yapanlar vardır. Adam digitürk paketi falan almıştır. Tv ye de bir hdd baglamıştır hem izleyip hem kayıt yapıyordur :)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Ben de site adresini alabilir miyim, merak ettim.
Takip ettigim siteler genelde Mega'dan link veriyor. 20-30 dk icinde bluray indiriyorum. BBrip, m720p vs 10, 15 dk'da iniyor. Şuana kadar vip üyeliğe hic ihtiyac duymadim.

Özelden gönderdim hocam.

Görüşlerini bildiren arkadaşlara teşekkürler.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al