lostyazilim

Yoast SEO YEŞİLLENDİ

22 Mesajlar 6.099 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Seobaz Seobaz www.seobaz.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 595 / 197
  • Ticaret 190, (%100)
"Bayrampaşa ECA Kombi Servisi, İstanbul Teknik Servisi Bayrampaşa ECA servisi olarak hizmet veren firmamız Bayrampaşa ilçesi ve mahallelerinde" özenli kullanılmıştır."

Burada yoastı memnun etmek için çalışma yapmışsınız kullanıcıyı değil.Sırf yoastı tatmin etmek adına aynı kelimeler veya varyasyonlar defalarca 150 karakterlik bir metinde tekrar edilmiş. Kullanıcı odaklı kullanıcı odaklı deyip duruyoruz ya, eğer ki bu kullanıcı odaklı olsa yazılabilecek description şu şekilde veya benzerleri olurdu.

"ECA Kombi Servisi İstanbul'un Bayrampaşa ilçesi ve mahallelerinde hizmet veren müşteri memnuniyetini esas almış... "

Google basit yöntemlerle manipüle edilebiliyor, fakat bu demek değildir google basit bir algoritmaya sahip.

"Ev kredisi" diye google'da arattığımızda descriptionda "konut kredisi" geçen sitelerin ilk sayfada olması mı doğal sizin yaptığınız mı ?
"Ev kredisi" yazdığımızda descriptionda "konut kredisi" geçen siteleri listeylen google "Bayrampaşa" "kombi" "servisi" kelimelerini dağınık olan descriptionda algılayacak bir algoritmaya sahip herhalde :)

"Cafcaflı resimlerle yayınlanan backlink/tanıtım yazısı paketleri ""Wmaracı forumda bazen aynı konuları peş peşe okumaktan sıkılıyorum." yazmışsınız ya bende bilip bilmeden sağa sola saldıran insanları gördükçe sıkılıyorum.

"Sen Google Sev, Google Seni Sevsin
3 ay dişini sıkta sonuçlarına göre tanıtım yazısı/backlink sonra satın alırsın."

" Sen kullanıcı sev onu mutlu et, Google seni sevsin
Siteniz index aldığı gün tanıtım yazısı alabilirsiniz, alım yaptığınız siteyi ve tanıtım yazısını özenle seçin ve ardından hedef kelimeye mi ,kaynak olarak mı yoksa site title'namı alacağınızı belirleyip alım yapabilirsiniz"

wmaraci
reklam

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Eline emeğine sağlık hocam.Bilmeyenler için çok güzel bir makale olmuş. Teşekkür ederim.

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
Nekrotasarim

Burada kendi siteleri veya müşterilerin siteleri ile uğraşanlar olarak amacımız ne?

Arama motorlarında çıkmak mı?
İşte ben bunu yapıyorum. Siz yapmıyor musunuz? Ya diğerleri?

kelime: Bayrampaşa ECA servis web görsel sonuçları 1. - 2. ve 3. resim

bayrampaşa kombi tamiri web görsel sonuçları 3. ve 5. resim (1. resimden 9. resme kadar hepsini ben yapmışım)
bayrampaşa kombi servisi web görsel sonuçları 4. ve 6. resim (1-2-3-4-5-6-7- ve 11. resim ben yapmışım)
bayrampaşa kombi satışı web görsel sonuçları 1-2-3 ve 4. resim (ilk 20 resimden 12 resim benim çalışmam)

SEO çalışması diye yapılan birçok çalışma gördüm. Kendimi SEOcu olarak görmüyorum.

Keyfine yapıyorum. Yaptığım çalışmlarım da çok şükür karşılığını iyi alıyorum.

ilgili sitenin her sayfasını;

Analiz sonuçlarına bakarak spma olup olmadığına karar verirsiniz. Aynı zamanda bu sayfaların Kullanıcıya hitap edip etmediğine de karar verirsiniz.

Devamlı makale yazıdrdığım 1 kişiye nasıl makale siparişimi verdiğimi de sorabilirsiniz.

Aldığım makaleleri aynen kopyala/yapıştır yapmayıp tekrar elden geçirdiğime de emin olabilirsiniz.

[*]Etiket kullanmadığıma dikkatinizi çekerim,
    [*]Keywords kullanmadığıma dikkat çekerim.

İlgili sayfa:
bayrampasakombiservis.com/bayrampasa-eca-kombi-servisi/

Başlık (Title) Uzunluğu
Bayrampaşa ECA Kombi Servisi 0545 550 60 70 Bayrampaşa ECA Servis

Açıklama (Description) Uzunluğu
Bayrampaşa ECA Kombi Servisi, İstanbul Teknik Servisi Bayrampaşa ECA servisi olarak hizmet veren firmamız Bayrampaşa ilçesi ve mahallelerinde

Siteyi Copyscape Plagiarism Checker taramasından geçirebilirsiniz.
Siteyi Siteliner Duplicate Content taramasından geçirebilirsiniz.

Yaptığım sayfalar hem kullanıcılara yöneliktir hemde arama motorlarına yöneliktir.

Bugüne kadar arama motorları tarafından 1 kere spam ikazı almadığım gibi ilgili teknik servis firması müşterilerden oldukça olumlu dönüşlerde almaktadır. (Telefon açıp teyit almak isteyenler varsa arayabilir)

Not: Ev kredisi, Konut kredisi eş anlamlı değil midir?
Yani Tarım kredisi olarak olsaydı belki evet derdim.

Cesur Teknik Kombi Servis SEO Destek görsel arama sonuçlarımız.
ataköy kombi servisi 2 ve 3
arnavutköy kombi servisi 2 ve 6
bayrampaşa kombi servisi 1-2-4-7 ve 8
beşiktaş kombi servisi 4
beyoğlu kombi servisi 1 ve 2
çatalca kombi servisi 1 ve 2
etiler kombi servisi 1 ve 3
eyüp kombi servisi 1
fatih kombi servisi 1 ve 2
güngören kombi servisi 1 ve 2
hadımköy kombi servisi 2 ve 3
kağıthane kombi servisi 1 ve 2
levent kombi servisi 1 ve 2
maslak kombi servisi 1-2-4 ve7
mecidiyeköy kombi servisi 1 ve 2
sarıyer kombi servisi 1 ve 2
silivri kombi servisi 1 ve 2
şişli kombi servisi 2 ve 6
sultangazi kombi servisi 1-2-3-5-6 ve 7
tarabya kombi servisi 1-2 ve 3
zeytinburnu kombi servisi 1 ve 2

Kontrol etmek isteyenlere diyebileceğim tek şey;
Benim referansım arama motorlarıdır.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Hocam dediklerini yaptım tek bir h2 problemi kaldı onu çözemedim.

Birde 15 adet "STRONG" biçim etiket kodu ve 11 adet "EM" biçim etiket kodu kullanılmıştır yazmışsın bunun faydası nedir ?
+ olarak H Tag kullanımı özenle seçilmiştir. yazmıştın bu işlemi nasıl yapıyoruz.

wmaraci
wmaraci

Seobaz Seobaz www.seobaz.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 595 / 197
  • Ticaret 190, (%100)
BiELOF Benim hiçbir amacım yok ancak şu konularda seo paketi satışı yapanlar şöyledir yada böyledir gibi yorumlarda bulunmaktan vazgeçin artık.
+ Ben sizin üzerinize gelecek yorumlarda bulunmadım. Bazı bilgiler verirken diğer kullanıcıları yanlış bilgilendirir miyim ? diye düşünmenizi rica ediyorum.

Yeni siteye tanıtım alınmaz diyen kişi aşağıda belirttiğim duruma gelsin mantıklı bir açıklama yapsın.

"Yeni siteye tanıtım yazısı alınmaz" bu bir şehir efsanesidir. (Yüzlerce kez kanıtlandı )
Örneğin ben yeni bir proje ile bol reklamla bir site açtım ve sitemi birçok webmaster sitesinde anlattı ve kaynak olarak site adresimi verdi.
Şimdi bu tanıtım yazısı değil mi ?
Tanıtım yazısı denildiğinde neden aklımıza sadece anchor'a link geliyor ?

• Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)

turkojen34 adlı üyeden alıntı

Hocam dediklerini yaptım tek bir h2 problemi kaldı onu çözemedim.

Birde 15 adet "STRONG" biçim etiket kodu ve 11 adet "EM" biçim etiket kodu kullanılmıştır yazmışsın bunun faydası nedir ?
+ olarak H Tag kullanımı özenle seçilmiştir. yazmıştın bu işlemi nasıl yapıyoruz

Başlık veya Açıklamanızda ki ilgili kelime anahtarına 1 adet H2 etiket vermelisiniz.

Nekrotasarim adlı üyeden alıntı

BiELOF Benim hiçbir amacım yok ancak şu konularda seo paketi satışı yapanlar şöyledir yada böyledir gibi yorumlarda bulunmaktan vazgeçin artık.
+ Ben sizin üzerinize gelecek yorumlarda bulunmadım. Bazı bilgiler verirken diğer kullanıcıları yanlış bilgilendirir miyim ? diye düşünmenizi rica ediyorum.

Öncelikle seocu geçinenler diye birçok mesajımda belirtiyorum. SEOcu geçinenlerden değilseniz sizde 15-20 lira paketlerin bir işe yaramayacağını benden daha iyi bildiğinize eminim.

Paket fiyatı 30 tl
30 Makale
7-8 tane PR yüksek siteden paylaşım
10-15 tane pr düşük siteden paylaşım
bilmem kaç tane siteden pingleme
en az 100 forumdan backlink
(v.s. v.s. uzuyor)

En düşük 100 kelime olsa 1 x 30 makale 30 tl eder mi? Benim matematiğim mi zayıf?
Gerisini saymıyorum.

Yapılan işin emeği nerede? Yada bu işlemler yapılmıyor mu?

Nekrotasarim özel mesaj gönderildi.

Diğer konular için özel mesaj gönderiliyor.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Konu biraz tartışmaya mı dönüyor ben arada kaldım :)

Başlık veya Açıklamanızda ki ilgili kelime anahtarına 1 adet H2 etiket vermelisiniz

bulamadım nasıl yapabilirim.

• Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
Tartışmayı severim :)

Tartışma denilince neden hep çirkefleşilcekmiş gibi algılanıyor.

Yani ilköğretim 5. sınıftan sonra güzel bir tartışma bulamamıştım Bırak ta keyfini yaşayalım. :)

turkojen34 ilgili sayfanızın linkini özel mesajla gönderirsen bakarım.
Birde şu aklınızda olsun. Her zaman her sayfa yemyeşil olacak değil. Bu şekilde davranıldı mı kullanıcılara yönelik sayfa olmuyor.
Bazen 1-2 kırmızı veya turuncu olsa da olur. yeşil dev hulk olmanın anlamı yok. :D
Seobaz

kişi bu mesajı beğendi.

kombiariza kombiariza WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Kombi Servisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 6 / 14
  • Ticaret 3, (%100)
Herkesin ortak yanıldığı nokta sadece arama motorlarına çalışmak, kullanıcı ikinci planda bırakılıyor. sonra bu siteler nasıl kafada çıkıyor diyoruz. hayırlısı olsun. bu site kısa bir süre önce komple çöpe atıldı ve yeniden uğraşılıyor, biraz geç kalındı ama toparlanacak zaman ile.

kombi bakımı
kombi arızaları
kombi servisi
kombi teknik bilgiler

CSarac CSarac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Keşke SİTE içi SEO bu kadar kolay olsaydı. Yazdıklarınız sadece içerik boyutunun bir kısmı.

Nekro Tasarım çok güzel açıklamış. Eline sağlık

wmaraci
Konuyu toplam 13 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 13 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al