Hosting firması açıyoruz düşünceleriniz

102 Mesajlar 16.326 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

egebesiroglu egebesiroglu Ege Beşiroğlu Kullanıcı
    • Üyelik 26.09.2015
    • Yaş/Cinsiyet 21 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kocaeli
    • Ad Soyad E** B**
    • Mesajlar 822
    • Beğeniler 33 / 243
    • Ticaret 31, (%100)
    Şimdiden yerimizi kapalım :D Artık bi hosting hediye edersiniz :D
    8EL

kişi bu mesajı beğendi.

Ticarette hızlı olan değil, fırsatı erken gören yol alır.
    wmaraci
    reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
    • Üyelik 14.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet - /
    • Meslek
    • Mesajlar 1503
    • Beğeniler 584 / 496
    • Ticaret 20, (%100)
    Öncelikle başarılar dilerim. Umarım iyi bir yere gelirainiz. Benim aradığım en önwmli özellik kolay kullanım olması bence. Çünkü öyle firmalarla uğraştımki sürekli bir dönüşü vardı ordan oraya burdan buraya yönlendirip duruyordu. Daha sonralarına gelelim benim aradığım bir diğer özellik sunucunun kaliteli ve en son php vs özelliklerde olmasıgünümüzde en çok wordpress kullanılıyor. Ve buna en uygun hosting üzerinde durursanız tadından yenmez :) tekrar başarılar.
    8EL

kişi bu mesajı beğendi.

8EL 8EL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)

Kaplan adlı üyeden alıntı

İsim ve uzantı olarak hosting tabularını yıkmak adına güzel bir çalışma olmuş. Öncelik olarak bunun için tebrik ve teşekkür ederim.

Hosting işi basit bir iş gibi gözükse de zor bir iştir. Eğer ilk mesajınızda ki gibi yazmış olduğunuz ilkeleri benimserseniz ve bir kaç ay sonra, "ortağım gitti", "rahatsızlandık", vb gibi nedenlerden ortadan kaybolmaz iseniz bu fiyat politikası ile giderseniz ilk yıl içerisinde en azından forumlarda belirli bir kitleye hitap edebilirsiniz.

Üstüne koyarak gitmeye devam ederseniz önümüzde ki bir kaç yıl içerisinde güzel yerlere varabilirsiniz. Hakkınızda hayırlı olmasını diliyorum.

Bol kazanç ve başarılar diliyorum.

çok teşekkür ediyorum size

Ek Olarak:

egebesiroglu adlı üyeden alıntı

Şimdiden yerimizi kapalım :D Artık bi hosting hediye edersiniz :D

Değerli yorumunuz için teşekkürler firmamız açıldığı zaman size 2 farklı hediyemiz olucaktır beklemede kalın

Ek Olarak:

Trangormad adlı üyeden alıntı

Öncelikle başarılar dilerim. Umarım iyi bir yere gelirainiz. Benim aradığım en önwmli özellik kolay kullanım olması bence. Çünkü öyle firmalarla uğraştımki sürekli bir dönüşü vardı ordan oraya burdan buraya yönlendirip duruyordu. Daha sonralarına gelelim benim aradığım bir diğer özellik sunucunun kaliteli ve en son php vs özelliklerde olmasıgünümüzde en çok wordpress kullanılıyor. Ve buna en uygun hosting üzerinde durursanız tadından yenmez :) tekrar başarılar.

sunucularımız gayet hızlıdır ve kolay kullanışlı panelimiz sayesinde işlemlerinizi basitçe yapabiliceksiniz https://8el.org/register.php dilerseniz kayıt olup deniyebilirsiniz

Ek Olarak:

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Merhaba, sitenin geç açılması benimde ilk dikkatimi çeken şey oldu. Kısa soluklu olmamanız dileğiyle bol kazançlar dilerim.

Buradan hız testine bakabilirsiniz

sitemiz gayet hızlıdır

fexkomin fexkomin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 14.12.2014
    • Yaş/Cinsiyet 55 / E
    • Meslek İşçi
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad Z** G**
    • Mesajlar 250
    • Beğeniler 6 / 34
    • Ticaret 14, (%100)
    Benim için en önemli unsurlardan biri destek & iletisim sorunudur. Sorunlarımıza geç cevap vermeler, sorunu çözemeyince oyalamalar en sevmediğim işlerdir.Eğer Destek sisteminiz güzel olursa sizler bir numarali hosting firmam olursunuz.
    8EL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    wmaraci

SuatGulten SuatGulten WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.06.2014
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Teknik Servis/Web Yazılım
    • Konum Zonguldak
    • Ad Soyad S** G**
    • Mesajlar 1120
    • Beğeniler 240 / 233
    • Ticaret 29, (%97)
    Destek- iletişim sadece bizim sorunumuz olduğunda değil sorunumuz yokken bile en azından haftada bir bizlere firmamızdan memnunmusunuz bir sıkıntınız var mı gibi iletişim halinde bulunmanız daha çok müşteri kazanmanıza yol açacaktır. Bunu yapan bir firma ile çalıştım ve halen çalışıyorum. Umarım sizinlede çalışırız... Fiyatlarınız Normal Güzel...
    8EL

kişi bu mesajı beğendi.

İnstagram IVR Kazanç Sağlamak İçin Fake Sayfalar Satılıktır. İletişim PM

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 04.07.2014
    • Yaş/Cinsiyet 40 / E
    • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** K**
    • Mesajlar 4777
    • Beğeniler 1139 / 2068
    • Ticaret 297, (%99)
    Merhaba,

Konu dikkatimi çektiği için bende bir kaç tane yorum yazmak istiyorum eğer musade ederseniz, öncelikle projenizin hayırlı olmasını ve bu sektörde kalıcı olarak memnuniyet garantisine takiben müşterilerinize önem ve özen göstererek sadık bir sağlayıcı olarak devam etmenizi temenni ederim.

1.) Meslek: Web Hosting Sağlıyıcısı şu kısımda yer alan Sağlayıcısı olarak değiştiriniz. (İnsanlar gülmesinler)

2.) WHMCS'de her hangi bir lisans görünmüyor. Tema JavaScript ve CSS dosyalarına baktığım zaman da temanın nulled olduğunu görüyorum. (Eğer yanılıyor isem lütfen gerekli belgeyi ekleyerek yanlışımı düzeltiniz.)

3.) Yer sağlayıcı başvurunuzu yaptığınızı dile getirmişsiniz, O halde başvuru evraklarınızı konuya dahil ederseniz daha iyi olacaktır. (İnsanların akıllarında şüphe ve kuşku kalmasın.)

4.) Vergi levhası başvurusu hafta içi dahil olmak üzere 5/7 gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. (Özel bilgilerinizi yayınlamak zorunda değilsiniz fakat, akıllarda soru işareti bırakmamak gerekiyor.)

5.) Sisteminize ticket ile iletişim mevcut olabilir fakat, Zopim veya Livechat tarzı bir eklenti/modül ile kesintisiz olarak iletişim kurmak bence daha makul olacaktır.

11 yıldır bu sektör de gerek işveren gerek ise işçi olarak faaliyet göstermekte olan 2006 yılında açılan vergiye tabi tutularak 2009'de tamamen resmileşerek limited şirketi sahibi olan birisiyim. Temel olarak ise (Yazılım, Programlama, Reklamcılık ve Matbaa) sektöründe iş akışı sağlıyoruz.

Bizde zamanında ilk adım attığımızda çok eleştiri ve yorum aldık fakat bütün bu yorumlara rağmen dönüp de arkamıza baktığımızda 2006'dan bu zamana kadar çok bir çok müşteri ile diyaloga girerek, geçerli olan sektörde hizmet akışı sağladığımızı ve önümüzün de "vergi borcu, kredi kartı borcu, müşteri mağduriyeti, yedek problemi ve buna benzer takiben müşteri mağduriyetlerinin olmasığını izlemleyebiliyoruz."

Bu kadar ince detayı size yazmamdaki amaç kesinlikle ezan okunuyor sizi rencide etmek değildir. Eğer ki bir sektöre adım attı iseniz, çalışma arkadaşlarınız ile bizim temennimiz yolunuzun açık olması ve sektörde kalıcı olarak başarı sağlamanızdır. Sektörünüzde olan birisi değilim, yolunuza taş koyacak ekmeğinize göz dikecek birisi hiç değilim. Yaş olarak sizden büyük birisi olarak ve bu sektörde 11 yılını devirmiş bilgi sahibi olan birisi olarak gerekli ince ayrıntıları sizlerle paylaşmanın daha sağlıklı olacağını düşündüğüm için zahmet ederek sizlerle bu gerekli bilgilendirmeyi paylaştım.

Fırat, arkadaşımız ile tanışıyoruz ve kendisinin de zaten müşterisiyimdir. İki farklı sektör de faaliyet gösteren sitelerimiz kendi sunucularında barındırmaktadır. Bu zamana kadar sorun ve problem yaşamadık. Kendisinin talebi üzerine de bu konuya dahil olmadım. Konu gözüme çarptığı için, zamanında bu sektörden geçtiğim için bazı ince ayrıntıları baz alarak sizlerle paylaşmak istedim.

Bir çok DataCenter firmasını tanır ve bilirim. Seminer ve Fuar gibi etkinliklerde bulunmuş birisi olarak, eğer ki sektörde kalıcı olmak dahilinde hizmet sağlamayı hedefliyorsanız bu konuda kullanıcılara ve yorum almak istediğiniz konuya dahil olan arkadaşlarımıza bilgi vermek ile mükellefiz. Amaç her ne olursa olsun, düşünce her zaman stabildir. "Kaliteli hizmet, Güler yüzlü müşteri çözümleri, % 99 uptime, 7 gün 24 saat kusursuz tam hizmet!" gibi değerlendirebiliriz.

Allah, yolunuzu açık etsin. Umuyorum ki sektörde kalıcı olarak diğer arkadaşlarımızın da belirtmiş olduğu gibi kaideye değer müşteri yorumları ile sektörde yerinizi alır ve önünüze bakarak büyümeye devam edersiniz.

Saygılar.
    8EL

kişi bu mesajı beğendi.

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
    • Üyelik 31.07.2013
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Samsun
    • Ad Soyad Ş** Y**
    • Mesajlar 741
    • Beğeniler 127 / 240
    • Ticaret 16, (%100)
    Güzel bir tasarım, güzel bir isim, güzel bir proje olmuş hocam. Fiyatlar da gerçekten çok ucuz. Başarılar diliyorum
    8EL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)

SuatGülten adlı üyeden alıntı

Destek- iletişim sadece bizim sorunumuz olduğunda değil sorunumuz yokken bile en azından haftada bir bizlere firmamızdan memnunmusunuz bir sıkıntınız var mı gibi iletişim halinde bulunmanız daha çok müşteri kazanmanıza yol açacaktır. Bunu yapan bir firma ile çalıştım ve halen çalışıyorum. Umarım sizinlede çalışırız... Fiyatlarınız Normal Güzel...

değerli yorumunuz için teşekkürler umarım sizle çalışırız
    SuatGulten

kişi bu mesajı beğendi.

hergunyenibirgun hergunyenibirgun Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 14.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Trabzon
    • Ad Soyad Ç** P**
    • Mesajlar 10
    • Beğeniler 2 / 1
    • Ticaret 0, (%0)
    açıldımı sistem?
    8EL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Konu dikkatimi çektiği için bende bir kaç tane yorum yazmak istiyorum eğer musade ederseniz, öncelikle projenizin hayırlı olmasını ve bu sektörde kalıcı olarak memnuniyet garantisine takiben müşterilerinize önem ve özen göstererek sadık bir sağlayıcı olarak devam etmenizi temenni ederim.

1.) Meslek: Web Hosting Sağlıyıcısı şu kısımda yer alan Sağlayıcısı olarak değiştiriniz. (İnsanlar gülmesinler)

2.) WHMCS'de her hangi bir lisans görünmüyor. Tema JavaScript ve CSS dosyalarına baktığım zaman da temanın nulled olduğunu görüyorum. (Eğer yanılıyor isem lütfen gerekli belgeyi ekleyerek yanlışımı düzeltiniz.)

3.) Yer sağlayıcı başvurunuzu yaptığınızı dile getirmişsiniz, O halde başvuru evraklarınızı konuya dahil ederseniz daha iyi olacaktır. (İnsanların akıllarında şüphe ve kuşku kalmasın.)

4.) Vergi levhası başvurusu hafta içi dahil olmak üzere 5/7 gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. (Özel bilgilerinizi yayınlamak zorunda değilsiniz fakat, akıllarda soru işareti bırakmamak gerekiyor.)

5.) Sisteminize ticket ile iletişim mevcut olabilir fakat, Zopim veya Livechat tarzı bir eklenti/modül ile kesintisiz olarak iletişim kurmak bence daha makul olacaktır.

11 yıldır bu sektör de gerek işveren gerek ise işçi olarak faaliyet göstermekte olan 2006 yılında açılan vergiye tabi tutularak 2009'de tamamen resmileşerek limited şirketi sahibi olan birisiyim. Temel olarak ise (Yazılım, Programlama, Reklamcılık ve Matbaa) sektöründe iş akışı sağlıyoruz.

Bizde zamanında ilk adım attığımızda çok eleştiri ve yorum aldık fakat bütün bu yorumlara rağmen dönüp de arkamıza baktığımızda 2006'dan bu zamana kadar çok bir çok müşteri ile diyaloga girerek, geçerli olan sektörde hizmet akışı sağladığımızı ve önümüzün de "vergi borcu, kredi kartı borcu, müşteri mağduriyeti, yedek problemi ve buna benzer takiben müşteri mağduriyetlerinin olmasığını izlemleyebiliyoruz."

Bu kadar ince detayı size yazmamdaki amaç kesinlikle ezan okunuyor sizi rencide etmek değildir. Eğer ki bir sektöre adım attı iseniz, çalışma arkadaşlarınız ile bizim temennimiz yolunuzun açık olması ve sektörde kalıcı olarak başarı sağlamanızdır. Sektörünüzde olan birisi değilim, yolunuza taş koyacak ekmeğinize göz dikecek birisi hiç değilim. Yaş olarak sizden büyük birisi olarak ve bu sektörde 11 yılını devirmiş bilgi sahibi olan birisi olarak gerekli ince ayrıntıları sizlerle paylaşmanın daha sağlıklı olacağını düşündüğüm için zahmet ederek sizlerle bu gerekli bilgilendirmeyi paylaştım.

Fırat, arkadaşımız ile tanışıyoruz ve kendisinin de zaten müşterisiyimdir. İki farklı sektör de faaliyet gösteren sitelerimiz kendi sunucularında barındırmaktadır. Bu zamana kadar sorun ve problem yaşamadık. Kendisinin talebi üzerine de bu konuya dahil olmadım. Konu gözüme çarptığı için, zamanında bu sektörden geçtiğim için bazı ince ayrıntıları baz alarak sizlerle paylaşmak istedim.

Bir çok DataCenter firmasını tanır ve bilirim. Seminer ve Fuar gibi etkinliklerde bulunmuş birisi olarak, eğer ki sektörde kalıcı olmak dahilinde hizmet sağlamayı hedefliyorsanız bu konuda kullanıcılara ve yorum almak istediğiniz konuya dahil olan arkadaşlarımıza bilgi vermek ile mükellefiz. Amaç her ne olursa olsun, düşünce her zaman stabildir. "Kaliteli hizmet, Güler yüzlü müşteri çözümleri, % 99 uptime, 7 gün 24 saat kusursuz tam hizmet!" gibi değerlendirebiliriz.

Allah, yolunuzu açık etsin. Umuyorum ki sektörde kalıcı olarak diğer arkadaşlarımızın da belirtmiş olduğu gibi kaideye değer müşteri yorumları ile sektörde yerinizi alır ve önünüze bakarak büyümeye devam edersiniz.

Saygılar.

Değerli yorumlarınız ile beni gerçekten aydınlatınız çok teşekkür ederim
    dediğiniz üzere Mesleği asıl mesleğim ( developer ) değiştirdim
    Whmcs Lisansınına gelince BURADAN
    Sorguluyabilirsiniz

Ayrıca Yer Sağlıyıcısı için Gerçek kişi adına başvuru yaptık vergi levhamız yok şuanda onay bekliyoruz bildiğiniz üzere başvuruda Kimlik fotokobisi ıslak imzali sözleşme ve sicil kaydı istiyor bunları tib'e gönderdik

vergi levhası için bildiğiniz üzere maliyeden memurlar gelip bakıyorlar ofis tutduk velakin bazı sebeplerden dolayı ofis değiştirmek zorunda kaldık ofis bakıyoruz

dediğiniz gibi canlı destek çok iyi olucaktır Livezilla kullanılıcaktır bunun için

konuda bahsetiğiniz gibi 11 Yıllık bir tecrübe gerçekten çok iyi bir tecrübe dediklerinizi dikkate alıyorum tüm yorumlarınız için teşekkür ediyorum

Ek Olarak:
    firmamız daha hizmete açılmamıştır açıldığı zaman sizi bilgilendiriceğiz.
    Heuristic hergunyenibirgun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al