freelance iş ilanları

Blog Kardeşliği Yenilendi

1.352 Mesajlar 148.526 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

digitall digitall www.halitalptekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Security Consultant
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 0 / 35
  • Ticaret 18, (%100)
Yorumlar atıldı

wmaraci
reklam

agumrah agumrah Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretim Görevlisi
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
27.02.2012 tarihli yorumlar atılmıştır.

Ek Olarak: http://www.halitalptekin.com - site kapalı gözüktüğü için yorum atılamadı.
canatasever

kişi bu mesajı beğendi.

HarunTURAN HarunTURAN www.hturan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese ikişer üçer yorum yaptım. halil alptekin açılmıyor.

canatasever canatasever Can ATASEVER Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Emre ve agumrah nickli kullanıcılar arasındaki tartışmaya şahit olmuşsunuzdur. Grubun düzenini bozan bu iki üyeye aşağıdaki cezaları uygun gördüm:

Emre: Gruba katıldıktan sonra katılım şartlarından birini ihlal ettiğiniz için 1 ay gruptan çıkarılma cezası almıştınız. Grup üyesine karşı hakaretleriniz ve grup düzenini bozduğunuz için bu ceza 3 aya yükseltilmiştir.

agumrah: Emre'nin bir kaç mesaj önce verdiği ekran görüntüsündeki yorumun size ait olmadığına dair bana bir mesaj atmıştınız. Ben de inanmış ve cevap vermiştim. Lakin, bahsettiğim ekran görüntüsündeki yorumda "Twitter'dan niye cevap vermiyosun" kısmı dikkatimi çekince sizin Twitter hesabınızdan eyildirmaz.com'un sahibine atılan küfürlü mentionları gördüm ve bu durum eyildirmaz.com'daki küfürlü yorumun size ait olduğunu neredeyse kanıtlar nitelikte. Grup düzenini bozmak, grup üyesini tehdit etmek, grup üyesine hakaret etmek ve yöneticiyi kandırmaya çalışmak sebeplerinden dolayı gruptan süresiz olarak çıkarıldınız ve karalisteye eklendiniz.

Grubun düzenini bozmaya kimsenin hakkı yok. İnsan gibi iletişim kurmayı, dayanışma içinde olmayı beceremiyorsanız bu grupta var olmanız için bir sebep yok.

wmaraci
wmaraci

Emreee Emreee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 564
  • Beğeniler 160 / 115
  • Ticaret 0, (%0)
Can bana ceza kesmenin bir anlamı yok. Şu saatten sonra zaten 1 saat süreli uzaklaştırmamda olsa ben artık gelmem. Ben ne anamı, ne bacımı yolda buldum kardeş. O mesajda buraya kasıtlı olarak koydum çünki onun o kişi olduğunu biliyorum. Sen bana 3 ay vermen yada 3 yıl hepsini es geç sınırsız uzaklaştırmada versen artık umrumda değil. Çünki burada namus meselesi ve ciddiyete binecek kelimeler dönmeye başladı. Onun arkası geniş olabilir sorun yok. Yok Turgutlu yok bilmem ne Twitter falan diyor deli kanlı olsun biraz ana bacı küfür etmesin.

Beni emek hırsızlığıyla sıçladı. Önce 1 tane makale yazmayı öğren dedi 300 tane makale çıkartınca kendime ait zoruna gitti sorun değil. Ama ben bu siteye ne anama ne bacıma küfür ettirmeye geldim. Ayıptır bu ne ya.

Abi, kardeş, yada kız kardeş farketmiyor. Kardeş olmak için aynı anne karnından mı doğmamız gerek? Bu mu yani sizin ilişki potansiyeliniz?

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14609
  • Beğeniler 3060 / 3059
  • Ticaret 356, (%100)
@emre etkinliğe katılıp katılmamak sana kalmış..

@bütünüyelere bir daha böyle bir tartışmayı bize bildirmek için ortalığın karışmasını ve bu kadar büyümesini beklemeyin..

@agumrah forumdan süresiz uzaklaştırıldı..

Deneyim demeyin, deneyin!

• Üyelik 23.09.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
Bende gruba katılmak istiyorum www.bilgisizsiniz.tk kişisel blog teknoloji vs.

canatasever canatasever Can ATASEVER Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

Emre adlı üyeden alıntı

Can bana ceza kesmenin bir anlamı yok. Şu saatten sonra zaten 1 saat süreli uzaklaştırmamda olsa ben artık gelmem. Ben ne anamı, ne bacımı yolda buldum kardeş. O mesajda buraya kasıtlı olarak koydum çünki onun o kişi olduğunu biliyorum. Sen bana 3 ay vermen yada 3 yıl hepsini es geç sınırsız uzaklaştırmada versen artık umrumda değil. Çünki burada namus meselesi ve ciddiyete binecek kelimeler dönmeye başladı. Onun arkası geniş olabilir sorun yok. Yok Turgutlu yok bilmem ne Twitter falan diyor deli kanlı olsun biraz ana bacı küfür etmesin.

Beni emek hırsızlığıyla sıçladı. Önce 1 tane makale yazmayı öğren dedi 300 tane makale çıkartınca kendime ait zoruna gitti sorun değil. Ama ben bu siteye ne anama ne bacıma küfür ettirmeye geldim. Ayıptır bu ne ya.

Abi, kardeş, yada kız kardeş farketmiyor. Kardeş olmak için aynı anne karnından mı doğmamız gerek? Bu mu yani sizin ilişki potansiyeliniz?

Katılıp katılmama kararı sana kalmış, daha önce de söylemiştim, bir üye yok diye grup dağılmaz, bir üye var diye grup şahlanmaz.. Grup hep burada.. Ben gerekeni yapayım, gerisi sana kalır.

Yöneticiler gerekli yaptırımları da uygulamışlar zaten, kaldığımız yerden devam :)

Ek Olarak:

duzceli81 adlı üyeden alıntı

Bende gruba katılmak istiyorum www.bilgisizsiniz.tk kişisel blog teknoloji vs.

Hoşgeldin :)

HarunTURAN HarunTURAN www.hturan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Gençler neyin savaşını veriyorsunuz? Buraya paragraf paragraf yazacağınıza girin bloglarınıza birkaç bi şey karalayın. Stres atar unutursunuz tartışmayı, tartışmaya boş vaktiniz de olmaz hem.
canatasever Emreee deviL

kişi bu mesajı beğendi.

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
http://www.yepuu.com/ Yer var mı ?

wmaraci
Konuyu toplam 13 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 13 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al