wmaraci reklam

Adımı nasıl duyurucam ?

21 Mesajlar 2.456 Okunma
smmexpress

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

EmirTAŞ adlı üyeden alıntı

Peki siz bu sanatçıya facebook'dan daha farklı ne vereceksiniz ?
Facebook bu tarz eylemlere karşı zaten " Facebook Grup " konseptini getirdi.
Yani biri çıkıp " A Takımını " bizim sitede bir araya getirelim demesin diye " A Takımı Grubu " kursunlar düşüncesiyle yola çıkılmış bir projeydi " Facebook Grup "... Şimdi gidin facebook üzerinde binlerce üyesi olan mizah, takım, sanatçı, sporcu grupları mevcut zaten. He siz site içerisinde Ticaret yaparsanız ve ara buluculuk yaparsanız bu bahsettiğiniz kitle için işte o zaman Facebook'un bu insanlara veremediğini verirsiniz. :) :) Bunlar hep detay :)

Facebook ile ilgili büyük bir gerçek var aslında önünüzde.. kim ne derse desin artık insanlarda küçük çaplı kopmalar,uzaklaşmalar var..
Facebook'ta bir gurup kurduğunuzda O gurup bir topluluk oluyor. Bir sınırı olmayan koca bir gurup..
Bizim amacımıza göre bu gereksiz.. Topluluk olmak değil sanatçıları birleştirmek
benim projemde sadece 10bin aktif kullanıcı olsun ve bu 10bin kişinin tamamının sanatçı olduğunu fark ezdin.. atılan her gönderi her mesaj yeni projeler ile alakalı,yeni yazılmış besteler ile alakalı ve biri bir gönderide şunu soruyor "Arkadaşlar yeni bestemi tamamladım sizce nasıl olmuş ?" bu soruya içinde bulundurduğu kitle nedeni ile alacağı geri dönüş sayısı facebook'ta açılmış bir gruba oranla çok daha kaliteli,çok daha güçlüdür.. Bunun aksi yok,bu büyük bir gerçek yaptığımız,gördüğümüz uzun süreli analizlerin sonucu.

- Bu arada konuyu uzatmanın bir gereği yok ben projeye devam etmekte kararlıyım,görüşlerinize elbette saygı duyuyorum ancak fazla uzadı..

wmaraci
reklam

EmirTAS EmirTAS Yazarım! Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar, çizer, biçer!
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Analizlerini yanlış yaptığını düşünüyorum. Amacım umutlarını kırmak yada seninle burada laf kalabalığı olsun diye konuşmak değil. Öncelikle bunu bilmeni isterim hocam. Bir projeye atılıyorsunuz ve şuan benim yaptığım sizin paradan da çok ihtiyacınız olan bir şeydir. Benim başta söylediğim gibi burada sizin kitleye herhangi bir başka siteden daha farklı ne gibi bir ekstra hizmet sağlayacaksınız ? Emin olun bu dediğini ortamlar Facebook Grup'larında mevcut. Kontrollü olarak da sağlanıyor. Ben bir yazar grubundayım, ortalama 5.000 kişi üye bu gruba. Site içerisinde ben bir yazımı paylaşıyorum eğer prime time'de ise ortalama 100+ kişi tarafından yorum alıyorum. Neden mi ? Çünkü o grupla ilgilenen insanlar var ve gruba alınan kişiler seçilmiş ve referanslı kişiler :) Yani hocam hedefiniz bu insanlara daha farklı bir şey verebiliyor olmanız.

Gökten deniz yağsa, aramızdan su sızmamalı.

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Analizlerini yanlış yaptığını düşünüyorum. Amacım umutlarını kırmak yada seninle burada laf kalabalığı olsun diye konuşmak değil. Öncelikle bunu bilmeni isterim hocam. Bir projeye atılıyorsunuz ve şuan benim yaptığım sizin paradan da çok ihtiyacınız olan bir şeydir. Benim başta söylediğim gibi burada sizin kitleye herhangi bir başka siteden daha farklı ne gibi bir ekstra hizmet sağlayacaksınız ? Emin olun bu dediğini ortamlar Facebook Grup'larında mevcut. Kontrollü olarak da sağlanıyor. Ben bir yazar grubundayım, ortalama 5.000 kişi üye bu gruba. Site içerisinde ben bir yazımı paylaşıyorum eğer prime time'de ise ortalama 100+ kişi tarafından yorum alıyorum. Neden mi ? Çünkü o grupla ilgilenen insanlar var ve gruba alınan kişiler seçilmiş ve referanslı kişiler :) Yani hocam hedefiniz bu insanlara daha farklı bir şey verebiliyor olmanız.

Düşündüğünüz kadar basit bir şey değil proje hocam :) veyahut alıştığınız klon birebir aynı projeler gibi değil.. Farklılıklarımız gerek fikir gerek kullanım açısından daha şuan ki halinde dahi kendini belli ediyor diye düşünüyorum :) şuana kadar kullanıcılarımızdan tek bir olumsuz görüş almadık.. Her neyse konunun özü hayırlısı diyelim ve asıl konuya dönelim isterseniz :)

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Zaten asıl konuda ilerliyoruz dostum.
Hani dedin ya kendi emeklerimi adımı nasıl duyururum diye.
Bu zamana kadar yaptığım yorumlardan çıkartabileceğin " Onlara ne vereceksin ? " git ve onlara bunu göster. Hedeflediğin kitleye nereden ulaşacaksın ? sorularına bile cevap verdim :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

Zaten asıl konuda ilerliyoruz dostum.
Hani dedin ya kendi emeklerimi adımı nasıl duyururum diye.
Bu zamana kadar yaptığım yorumlardan çıkartabileceğin " Onlara ne vereceksin ? " git ve onlara bunu göster. Hedeflediğin kitleye nereden ulaşacaksın ? sorularına bile cevap verdim :)

Hayır konu bu değil. Konu şu hangi yollarla nerelerde ne şekilde anlatmalıyım :)

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 661
  • Beğeniler 24 / 189
  • Ticaret 8, (%100)
Bak en son attığım yazıda da söyledim :) Onlara ne verdiğini gösterirsen bu senin en büyük silahın olur. Kitleni de facebook ve twitter'dan toplayacaksın.

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)

MrB adlı üyeden alıntı

(.....)Topluluk olmak değil sanatçıları birleştirmek
benim projemde sadece 10bin aktif kullanıcı olsun ve bu 10bin kişinin tamamının sanatçı olduğunu fark ezdin.. atılan her gönderi her mesaj yeni projeler ile alakalı,yeni yazılmış besteler ile alakalı ve biri bir gönderide şunu soruyor "Arkadaşlar yeni bestemi tamamladım sizce nasıl olmuş ?" bu soruya içinde bulundurduğu kitle nedeni ile alacağı geri dönüş sayısı facebook'ta açılmış bir gruba oranla çok daha kaliteli,çok daha güçlüdür.. Bunun aksi yok,bu büyük bir gerçek yaptığımız,gördüğümüz uzun süreli analizlerin sonucu.(.....)

Hocam bu kanıya nasıl ulaştınız? İnsanların yaşı arttıkça (genellemeden ötürü affola) egoları da artar. Hele ki ister sokak sanatçısı olsun, ister sahne alsın, ister amatörce ilgilensin. Telif ve benzeri sıkıntılar olabilir. Ayrıca ürettiğinin çalınmasından çekinen kişi de temkinli yaklaşabilir. Yani siz günlerce emek verip ortaya bir şey koyacaksınız, başkalarına soracaksınız ve bardağın boş tarafındaki iki ihtimal:
a) O yapıtınız başkası tarafından icra ediliyor,
b) Sırf hasetliğinden ötürü ters/yanlış yanıt alıyor...

Bu iki durumdan birini bir kez yaşayan ağınızdan yavaş yavaş kopabilir ya da artık o da hırsızlık veya baltalama amacı güdebilir.

Daha böyle etkinlikler, söyleşiler, paylaşımlar tadında bir şey olsa, etliye sütlüye fazla dokunmayan? O zaman da FB ile pek farkı kalmaz. Belki de yapıtlarının paylaşımı da eklenir.. Böyle hafiften forum, hafiften FB, hafiften Twitter türünde bir şeyler belki?

hdfilmx hdfilmx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 120 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
hdfilmsitesi

sitemizde belirli bir süre ücretsiz reklamını yapabiliriz istersen bu da bizden sana ufak bir destek olsun

hdfilmx.com

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam 1 GB RAM 20 30 GB disk digital ocean vpsim var eğer isterseniz ne kadar uygun olur bilmiyorum ne kadar calisir cokmeden site ama sunucu olarak buraya yerleştirebilirsiniz sitenizi ücretsiz destek saglayabilirim

Ek Olarak: Destek olmak maksadıyla çünkü sosyal ağlara her zaman destek olmak istemisimdir imkanim olsa para konusunda halletsem ama elimden bu kadar geliyor

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

newyorker newyorker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek turizm
  • Konum ABD
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 15 / 107
  • Ticaret 11, (%73)
sat kurtul :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al