wmaraci reklam
lidertakipci

KPSS Hazırlık İçin Sosyal KPSS Açıldı

10 Mesajlar 1.393 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Full4KFilm Full4KFilm www.Full4KFilm.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

[B]

SOSYAL KPSS

KPSS hazırlık[/B] süreci artik kolay ve zevkli olacak. KPSS ‘de başarılı olmak için çok soru çözmek gerekir. Soru çözmeyi ise zevkli hale getirecek bir önerimiz var sizler için.

KPSS hepimizin korkulu rüyası. Genel Yetenek, Genel Kültür, Eğitim Bilimleri gibi alanlarda adaylar kendi alanına göre sınava girerek memur olma hayalleri kuruyor. Elbette her sınavda olduğu gibi bu sınavda da adayların büyük bir çoğunluğu açıkta kalarak şanslarını sonraki senelerde tekrar deneyebiliyor. Tabi bu durumda sene yada seneler kaybetmiş oluyorlar. KPSS hazırlık aşamasında yararlanabileceğiniz kaynaklara artık yeni bir boyut getirme zamanı gelmedi mi? İneklemekten ve soru bankalarına boğulmadan önce bu işi hem eğlenceli hem de faydalı bir hale getirmek gerekiyor.

KPSS hazırlık sürecinde faydalanabileceğiniz bir çok web sitesi de bulunuyor. Bunlardan en dikkat çekeni şüphesiz sosyalkpss.com alan adıyla hizmet veren SOSYAL KPSS sitesi. Bu siteyi benzerlerinden ayıran en önemli nokta üyelerin kpss’ye çalışırken bir yandan da sosyalleşmelerini sağlamak. Üyeler kendi aralarında bilgi paylaşımında bulunabiliyor, düello yaparak bilgilerini yarıştırabiliyor.

KPSS hazırlık soru çözme

Sosyal KPSS binlerce soru içeren veritabanını üyelerin de desteği ile her geçen gün büyük bir hızla genişletiyor. KPSS’de çıkmış sorular dahil olmak üzere en başarılı soru bankalarının seçkin sorularının yer aldığı bu platformda mutlaka siz de kendinizi geliştireceksiniz. Soru çözerken zayıf olduğunuz derslere ve konulara göre soruları filtreleyebilir ve eksik olduğunuz yönlerinizi geliştirebilirsiniz. Site üzerinde çözdüğünüz tüm sorular analiz edilerek profilinizde tüm alan ve derslere göre başarı yüzdenizi ve gelişme performansınızı takip edebilirsiniz.

Sosyal KPSS temiz ve kullanıcı dostu arayüzü, gelişmiş altyapısı ve reklamsız içeriği ile kpss adaylarının vazgeçemediği bir platform olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kısa sürede yüzlerce üyeye ulaşan Sosyal KPSS her geçen gün daha büyük bir aile olarak sizleri KPSS’ye hazırlıyor.

Sosyalkpss.com Kpss hazırlıkta degismeyen Tek adresiniz...:cool:

wmaraci
reklam

joetr1 joetr1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Full4KFilm sitenizin teması çok güzel. Temayı özel mi yaptırdınız ?

Webmaster & Coder

emremutlu emremutlu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 24 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Site tasarımı güzel olmuş. Soru çözümündeki istatistikler doğru çalışmıyor ve sorular bir süre sonra kendini tekrar ediyor.

Bölümlerdeki soruları 10'ar 10'ar paketleseniz ve soruların çözümünü bu 10 soru bittiğinde paylaşsanız çok güzel olur. Tabi ki bunun için de soru çeşidini arttırmanız gerekiyor. Başarılar..

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

joetr1 adlı üyeden alıntı

Full4KFilm sitenizin teması çok güzel. Temayı özel mi yaptırdınız ?

Evet hocam bize ait

Ek Olarak:

emremutlu adlı üyeden alıntı

Site tasarımı güzel olmuş. Soru çözümündeki istatistikler doğru çalışmıyor ve sorular bir süre sonra kendini tekrar ediyor.

Bölümlerdeki soruları 10'ar 10'ar paketleseniz ve soruların çözümünü bu 10 soru bittiğinde paylaşsanız çok güzel olur. Tabi ki bunun için de soru çeşidini arttırmanız gerekiyor. Başarılar..

10`ar li sekilde degilde gercek sinav bazinda cikan sorular gibi %40 sozel %40 mat %10 guncel %10 cografya tarzinda soru alarak genel sinav denemeleri yapilicak.

hangi soru cozumundeki istatislikler hocam ? sizin profildekimi yoksa her soruda icindekimi ?

Sorularin kendini tekrar etmesine imkan yoktur eger uye girisi ile giris yaptiysaniz tabiki.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 24 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşım ben size yaşadıklarımı söylüyorum. İnanıp inanmamak size kalmış.
Görüldüğü gibi hesabım da açık.

pg13 pg13 Xcode. Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek BilişimTeknolojileri Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 321
  • Beğeniler 72 / 101
  • Ticaret 11, (%100)
emremutlu

Soru altındaki istatistikler o soruya ait istatistiklerdir. O soru kaç kişi tarafından cevaplandı, kaç kişi doğru cevap verdi vs gibi.

Sizin kişisel istatistikleriniz sayfanın solundaki Oturum Performansım isimli panelde bulunur.
Full4KFilm

kişi bu mesajı beğendi.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Selamlar, öncelikle cidden güzel bir site olmuş. KPSS memurluk konularında yazılar yazdığım ve birçok kelimede ilk sırada ve ilk sayfalarda olduğum sitemde; tanıtım, reklam ve link konusunda yardımcı olurum memnuniyetle. Konuyla ilgili yazışmıştık zaten. Dönüşünüzü bekliyorum...
Full4KFilm

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek IT
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 2, (%100)

Arkadaşım ben size yaşadıklarımı söylüyorum. İnanıp inanmamak size kalmış.
Görüldüğü gibi hesabım da açık.

Size inanmamak degil hocam tabiki gorus bildirerek bize yardimci oluyorsunuz tesekkurler. normal'de ayni soru gelmemesi gerekiyordu surdaki ornekte oldugu gibi

Size nasil gelmis bilmiyorum bunu tekrar gozden geciricez istatisliklere gelince anlatmak istediginiz sizin kisisel istatistiginizmi yoksa sorulara ait olan istatistikmi ? mesela asagidaki resimdeki gibi bu sizin simdiye kadar cozmus oldugunuz sorulara ait
Bizide yanlis anlamayin hatalarimiz varsa duzeltmek isteriz tabikide buyuzden gorusleriniz onemli bizim icin.

• Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 24 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Soruya ait olan istatistikleri kastediyordum. Daha önce bilgim olmadığı için benim oturum açtığım süre içerisindeki çözdüğüm soruların istatistikleri olarak düşünmüştüm. O zaman istatistiklerde sıkıntı yok.
Ama kombinasyon ve olasılık testini çözerseniz muhtemelen siz de tekrar eden sorular olduğunu fark edeceksiniz.

pg13 pg13 Xcode. Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek BilişimTeknolojileri Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 321
  • Beğeniler 72 / 101
  • Ticaret 11, (%100)

Soruya ait olan istatistikleri kastediyordum. Daha önce bilgim olmadığı için benim oturum açtığım süre içerisindeki çözdüğüm soruların istatistikleri olarak düşünmüştüm. O zaman istatistiklerde sıkıntı yok.
Ama kombinasyon ve olasılık testini çözerseniz muhtemelen siz de tekrar eden sorular olduğunu fark edeceksiniz.

yanlış cevaplanan sorular tekrar gelebilir karşınıza. ama doğru cevapladığınız sorular bir daha karşınıza çıkmaz. sanırım yanlış anlaşılma bundan kaynaklanıyor. verilen cevabın doğru olması lazım sorunun bir daha karşınıza çıkmaması için.

tabi bu kayıtların tutulması için üye girişi yapmış olmanız gerekiyor. üye girişi yapmayanlara aynı sorular gelebilir.

Ek Olarak:

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Selamlar, öncelikle cidden güzel bir site olmuş. KPSS memurluk konularında yazılar yazdığım ve birçok kelimede ilk sırada ve ilk sayfalarda olduğum sitemde; tanıtım, reklam ve link konusunda yardımcı olurum memnuniyetle. Konuyla ilgili yazışmıştık zaten. Dönüşünüzü bekliyorum...

hocam özelden site bilgilerinizi iletir misiniz?
Full4KFilm emremutlu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al