wmaraci reklam
lidertakipci

Kesin Kazançlı,Garantili Blogger ve Website Yöntemi--İADE GARANTİLİ--

44 Mesajlar 6.997 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Müşterinize daha iyi davranabilirsiniz."Yorum dahi yapmazdım benim hatam" böyle süper bir ticaret yaparsın.Terbiyesizlik almış başını gidiyor istedğimiz referans varsa bir kaç üye adı özeloden atarsın yoksa yok

SEO 
wmaraci
reklam

BerkGun BerkGun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

hsynnr adlı üyeden alıntı

Müşterinize daha iyi davranabilirsiniz."Yorum dahi yapmazdım benim hatam" böyle süper bir ticaret yaparsın.Terbiyesizlik almış başını gidiyor istedğimiz referans varsa bir kaç üye adı özeloden atarsın yoksa yok

Referanslarımı konuya nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum hocam alan kişiler zaten buraya yorum attılar size yanlış bişey söylediğimi düşünmüyorum. "Ben tek tek referanslarına mı bakacam" diyen sizsiniz. O mesajınızın üstüne ne demem gerekirdi? Ya da siz yerimde olsaydınız kendinize ne derdiniz? Ki farkındaysanız halen "siz" diyerek hitap ediyorum.

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Başika türlü ne deyeceksin başka bir şey mi var tamam konuya nasıl ekleyeceğini bilmiyorsan eğer yazan yorumu alıntı yap ve konu altına ekle bu kadar basit böylece bunu da öğrenmiş oldun :) iyi çalışmalar

SEO 

asilbarlas asilbarlas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 8 / 29
  • Ticaret 2, (%100)
@hsynnr hocam bu saldırgan tavrınızı bırakın lütfen

Tanrı'ya sınırsız yaklaşabilirsin ama asla Tanrı olamazsın.
wmaraci
wmaraci

dragonwx dragonwx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)
Adsense için konuşuyorum.
Koskaca Google, binlerce mühendise ev sahipliği yapmakta.
Bu insanlar reklam algoritmasını oluşturmakla kalmıyor, adeta seni beni fişliyor internet ortamında. Girdiğimiz sitelere kadar bakıp ona göre reklam sunuyor, bir siteye girdiğimizde fare tıklamalarına kadar inceliyor.
Şimdi siz milyar dolarlık şirketi yanlış anlaşılmasın emeğinizi hor görmüyorum, 50tl lik program ile maalesef kandıramazsınız. Yani 450 görüntülenmeye 200 tık demek siteye giren herkes bir reklama 1-2 kez tıkladı demek ki buda imkansız bir olay zaten o hesap saatli bomba gibidir kendi pimini çekmiştir. En fazla 1 ödeme alırsınız oda reklamverenlerden çalınmış haram paradır açıkcası. Her neyse pek etik değil bana göre baltamak gibi olmasın ancak görüşümü belirttim ben sadece.
Hayırlı satışlar...

İnstagram Butik Hesabı Alınacaktır....

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

dragonwx adlı üyeden alıntı

Adsense için konuşuyorum.
Koskaca Google, binlerce mühendise ev sahipliği yapmakta.
Bu insanlar reklam algoritmasını oluşturmakla kalmıyor, adeta seni beni fişliyor internet ortamında. Girdiğimiz sitelere kadar bakıp ona göre reklam sunuyor, bir siteye girdiğimizde fare tıklamalarına kadar inceliyor.
Şimdi siz milyar dolarlık şirketi yanlış anlaşılmasın emeğinizi hor görmüyorum, 50tl lik program ile maalesef kandıramazsınız. Yani 450 görüntülenmeye 200 tık demek siteye giren herkes bir reklama 1-2 kez tıkladı demek ki buda imkansız bir olay zaten o hesap saatli bomba gibidir kendi pimini çekmiştir. En fazla 1 ödeme alırsınız oda reklamverenlerden çalınmış haram paradır açıkcası. Her neyse pek etik değil bana göre baltamak gibi olmasın ancak görüşümü belirttim ben sadece.
Hayırlı satışlar...

Gösterim sayısını arttırmak elimde olan bir durum. Dediğim gibi adsense'in tek reklam gösterimi website üzeri değil yapılan onca işlem var. Web adsense reklamı kullanıyorsanız böyle düşünmenizi mantıklı buluyorum. Sistemde zaten tek kullanıcı görünmüyorsunuz. Farklı kullanıcılar olaraksınız. Ha derseniz haram mı helal mi ona cevabım ne haram ne helal. Helali ödemeyen bir sistemde haramlık helallik arayamam o dakikadan sonra

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Bu tür konuları gördüğümde açıklamaları ve konu içeriğini hiç okumadan yorumlara bakıyorum.Ya arkadaşım ne kadar zeki millet var çevremiz de. Koskoca Google ya da Yandex gibi aramamotorlarını oynatabileceklerini düşünüyorlar. Yüzlerce çalışan mühendis ve onlarca özel yazılım botlar her gün 27 Milyon siteyi ziyaret edecek ve günlük olarak bazen 5x ve 10x katı olarak aynı siteleri ziyaret etmekteler ki bu rakamı artık siz düşünün. Şimdi bizim üstün zekalı öğrencilerimiz bu arama motorlarını yanıltabileceklerini düşünüyor ? Gerçekten çok eğlendirici olması lazım , ödeme için ortalama ücrete yaklaştığınız da hesabınız engellendiği vakit forumda ben neden ban yedim diyerek gereksiz postlar görüyoruz.

Ek olarak bu kadar kaynağı olan kişi 100 TL ile bunu daha çok kişiye satmayı düşünerek BSG puanlarını düşürüyor. Bu nasıl bir akıl ve mantık ,güzel sitelerinizi SPAM a düşürerek neden dönüşü olmayan yola giriyorsunuz ? Bu kadar yok hit gönderiyorum diyen kişiler var forumda hiç kendi sitelerine girip kontrol ettiniz mi ? Siteleri ne durumda ne kadar para kazanıyor ya da açılan konularının hangisi arama motorunda çıkıyor ? Çöplük sitelerden ne hedeflemeyi düşünüyorsunuz .

Bu ramazan gününde belki bir iki kişinin kafasına girer diyerek bu yazıyı yazıyorum.Emin olun gördüğüm onca konuların hiç birisine bu tür bir eleştiride bulunmamıştım.
ferhatcevik

kişi bu mesajı beğendi.

osmangokcay osmangokcay Hayaller Değil, Hedefler Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 553
  • Beğeniler 32 / 125
  • Ticaret 17, (%100)
mayıs ayında sistemi satın alanlar güncellemeri yazacaktı ne zaman yazılır

• Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Kazanç Ortağı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 1, (%100)

murattat adlı üyeden alıntı

Bu tür konuları gördüğümde açıklamaları ve konu içeriğini hiç okumadan yorumlara bakıyorum.Ya arkadaşım ne kadar zeki millet var çevremiz de. Koskoca Google ya da Yandex gibi aramamotorlarını oynatabileceklerini düşünüyorlar. Yüzlerce çalışan mühendis ve onlarca özel yazılım botlar her gün 27 Milyon siteyi ziyaret edecek ve günlük olarak bazen 5x ve 10x katı olarak aynı siteleri ziyaret etmekteler ki bu rakamı artık siz düşünün. Şimdi bizim üstün zekalı öğrencilerimiz bu arama motorlarını yanıltabileceklerini düşünüyor ? Gerçekten çok eğlendirici olması lazım , ödeme için ortalama ücrete yaklaştığınız da hesabınız engellendiği vakit forumda ben neden ban yedim diyerek gereksiz postlar görüyoruz.

Ek olarak bu kadar kaynağı olan kişi 100 TL ile bunu daha çok kişiye satmayı düşünerek BSG puanlarını düşürüyor. Bu nasıl bir akıl ve mantık ,güzel sitelerinizi SPAM a düşürerek neden dönüşü olmayan yola giriyorsunuz ? Bu kadar yok hit gönderiyorum diyen kişiler var forumda hiç kendi sitelerine girip kontrol ettiniz mi ? Siteleri ne durumda ne kadar para kazanıyor ya da açılan konularının hangisi arama motorunda çıkıyor ? Çöplük sitelerden ne hedeflemeyi düşünüyorsunuz .

Bu ramazan gününde belki bir iki kişinin kafasına girer diyerek bu yazıyı yazıyorum.Emin olun gördüğüm onca konuların hiç birisine bu tür bir eleştiride bulunmamıştım.

Bana adsense reklam kodlarınızı verin tıklama yapayım. Bol keseden söyleyince bi icraatı kalmıyor. Madem inanmıyorsunuz yaptığıma gelin test edelim. Kapanırsa sisteminiz adsense parasını da verecem. Var mısınız?

Ek Olarak: Konu günceldir

emreaydinlik emreaydinlik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Geliştiricisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 13 / 57
  • Ticaret 2, (%100)
Kanıt olarak tarafımca paylaşılan resim eklenmiştir BerkGün

Loop Loop Loop . . .
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al