freelance iş ilanları

Google bitti artık benim için.

64 Mesajlar 11.905 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Orkunx Orkunx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 208 / 148
  • Ticaret 6, (%100)
@SeçkinYılmaz
Kızmayın ama s..arım Google'ın prensiplerine de gerisine de.Ben bilmem kimin ölüm yıl dönümünü saygıyla anarken,bilmem kimin doğum gününü kutlarken Google hiç olmazsa logosunu da geçtim bir yazı ile belirtebilir.Onlar Türk toplumunu saymak zorunda değilse bende Google'ı kullanmak zorunda değilim.www.yandex.com.tr Bundan sonra Anasayfamdır :) Sadece 18 Mart'ı anması da değil Türk Esprilerine önem vermesi ve Türk'ü saymasıdır seçmemin diğer bir sebebi de.

Asıl bahsetmek istediğim şey şu Logosunu geçtim buyrun örneğin kısmına bakın :)

wmaraci
reklam

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

Berkay adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar olaya birazcık daha empati kurarak bakın.

Hiç beklemediğinizi birisi sizi yolda yürürken öldürürcesine dövdüğünü düşünün.Siz o günü seneye kutlarmıydınız ? Bir sene sonra lan geçen sene bu adam beni burda çok temiz dövmüştü hiç aklımdan çıkmıyordu dermisiniz , demezsiniz.Google'ın bunu kutlamaması normal birşey.

tamamen katılıyorum ama bazı farklılıklar var biz yolda yürürken onlar bizi dövmek istemişti ha dayak yiyen onlar oldu ama kurguda yanlışlık var

ErenKeskin adlı üyeden alıntı

Ben bir Türk olarak kendi halkımıda kınıyorum..18 Mart Çanakkale savaşında şehit düşenleri anma günü diye biliniyor ancak işin ayrıntısı öyle değil..18 Mart Çanakkale Deniz Şavaşlarının bitişi..Asıl şehitleri kara savaşından sonra verdik ve kara savaşlarının başlangıç günüde 25 Mayıs (yanlış hatırlamıyorsam)..Ama 25 mayıs'ı aranızda kaçınız biliyor? Kimse bilmiyor ve direk 18 Mart'ı kutluyor..Bu da benim içimi birazcık burkuyor..Deniz savaşları önemli değil mi tabiki önemli ancak herkes şehitleri anma olarak kutluyor asıl sorun burda.Asıl şehitler 25 Mayıs'da verildi.

700 yıldır şehit veriyoruz ha 18 mart ha 25 mayıs önemli olan onları unutmamak unutturmamak

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 208 / 148
  • Ticaret 6, (%100)

Berkay adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar olaya birazcık daha empati kurarak bakın.

Hiç beklemediğinizi birisi sizi yolda yürürken öldürürcesine dövdüğünü düşünün.Siz o günü seneye kutlarmıydınız ? Bir sene sonra lan geçen sene bu adam beni burda çok temiz dövmüştü hiç aklımdan çıkmıyordu dermisiniz , demezsiniz.Google'ın bunu kutlamaması normal birşey.

Arkadaşım bizde onların Cadılar bayramı yok şunu anma bunu anma gününü de çekmek zorunda değiliz.Bizimkiler kutlanmıyor sa bize kendi günlerini de zorla kutlatamazlar.

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Yandex bile Türkiye sayfasını değiştirmiş...En azından logosunun altına yazmış.. :)
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)

Orkun adlı üyeden alıntı

Arkadaşım bizde onların Cadılar bayramı yok şunu anma bunu anma gününü de çekmek zorunda değiliz.Bizimkiler kutlanmıyor sa bize kendi günlerini de zorla kutlatamazlar.

arkadaşım sana birisi zorla cadılar bayramını mı kutlattı geçmiş olsun

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
Allah aşkına cadılar bayramı 2 tarafıda sevindirmeyen bir olaymı ? Değil Onların özel günü ve kutluyorlar ama bizim zafer günümüz onların yenildikleri gün sence böyle düşündüğünde etik duruyormu ? Sadece önünüze bakmayın sağ sol arkınızıda değerlendirin umarım anlamıssındır.

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 208 / 148
  • Ticaret 6, (%100)
Neyse siz bilirsiniz arkadaşlar ben benim çıkarlarımı destekleyen motoru kullanıyorum ve tartışmaya da girmiyorum :)

EmPa EmPa GRAFİKER & Bilgisayar Müh Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 93 / 86
  • Ticaret 0, (%0)

SeçkinYılmaz adlı üyeden alıntı

Allah aşkına cadılar bayramı 2 tarafıda sevindirmeyen bir olaymı ? Değil Onların özel günü ve kutluyorlar ama bizim zafer günümüz onların yenildikleri gün sence böyle düşündüğünde etik duruyormu ? Sadece önünüze bakmayın sağ sol arkınızıda değerlendirin umarım anlamıssındır.

Siz hala anlamadınız.Biz diyoruz ki madem her ülkenin özel gününde doodle yapıyorlar bunu ülkelerin kendi uzantılı sayfasında göstersinler çanakkale zaferini sadece TÜRKİYE`de işte cadılar bayramını sadece Amerika`da vs. vs. şeklinde yapsınlar.
cybersoldier

kişi bu mesajı beğendi.

KEP Creativity | Digital Agency

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)

Orkun adlı üyeden alıntı

Cadılar bayramı ile 18 Mart bir tutulmaya başlandı vay halimize arkadaş.. :(
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 208 / 148
  • Ticaret 6, (%100)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Cadılar bayramı ile 18 Mart bir tutulmaya başlandı vay halimize arkadaş.. :(

Hakikaten okumadan direk yorum yapıyorsunuz ya üzülüyorum :( Cadılar bayramı sadece örnek CÜMLENİN DEVAMINI LÜTFEN OKUYUN.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al