Advoly - Google Reklamları - Google Tarafından Banlanan Siteler Hk.

65 Mesajlar 9.882 Okunma
smmexpress

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Kendileri google a görüştüklerini bu ay sonunda bu işlemşn sonuçlanacağını söylemişlerdi.
Geçerli bir sebep de ortaya koymadılar 50 60 tl alacağı olanlar ödendi yüksek olanlar banlandı. Bu ay sonu için para gelmese bile geçerli bir sebep sunmalarını bekliyoruz.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır
wmaraci
reklam

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)

pc332 adlı üyeden alıntı

Bana ödeme geldi arkadaşlar. Hesabıma yatırmışlar.

Sizin siteniz bannlanmismiydi ?

Ek Olarak:

online oldugunuz halde neden bir aciklamada bulunmuyorsunuz ????

Ek Olarak:

Advoly adlı üyeden alıntı

Merhaba, hayır, sadece illegal aktivite tespit edilen 28 adet web sitesi (5 adet oyun, 8 adet dizi bilgi/öneri/fan, 5 haber, 3 teknoloji haber sitesi ve diğerleri) Google tarafından banlanmış durumdadır. Diğer yayıncılarımızın ödemeleri normalde olduğu üzere Haziran ayının son haftası yapılacaktır.

Online oldugunuz halde neden bur aciklama yapmiyorsunuz ????

Ek Olarak: Ve suanda da bu konuyu okuyorsunuz ve yazacak bisi bulamiyormuaunuz ?

Advoly Advoly Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba,

Haziran ayında toplu olarak banlanan yayıncılarımızın ücretler Google tarafından hesabımıza geçilmedi, dolayısıyla onların ödemesini yapamayacağız. Diğer yayıncılarımızın ise tamamının Haziran ayı ödemesi yapılmıştır.

Bilginize sunarız.

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Kanıt gosterin odemelerin yapilmadigina aldiniz da vermiyorsunuz

Advoly adlı üyeden alıntı

Herkese merhaba,

Haziran ayında toplu olarak banlanan yayıncılarımızın ücretler Google tarafından hesabımıza geçilmedi, dolayısıyla onların ödemesini yapamayacağız. Diğer yayıncılarımızın ise tamamının Haziran ayı ödemesi yapılmıştır.

Bilginize sunarız.

Ek Olarak: Sadece haziran ayi degil MAYIS VE HAZIRAN AYI odemelerini alamiyoruz sizlerden

wmaraci
wmaraci

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Advoly ile bayaği çalıştım her ay ödememi aldım.
Bu ay ya sayımlar eksikti yada kazançlari bayagi düşürdüler geçen ayki ödememi şimdi yaptılar fakat bayaği kesinti var , advoly'den ban yemedim ama kısa zamanda advoly ile çalışmaya ara vereceğim , yinede teşekkürler advoly ödemede kesinti olsada yaptığın için...

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
Ödeme gelmiş, iyi günler.

https://www.dopinger.com/tr

GoogleBloggero GoogleBloggero WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 59 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
banlanmıyan sitelerin ödemesi yapılmıştır. teşekkürler. birde şunu sormak isterim gösterim ve tıklamalar da düşüş oldu bununla ilgili düzenleme yapmanızı rica ediyorum saygılar.

Blogger Tema Düzenleme, İç Seo Ve Tema Hızlandırma Yapılır.

• Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Bizi google degil onlar kafalarina gore bannladi sitemde baska firmadan google reklamlari var advolye kayotli mail adresimde adsense hesabim var bu nasil bi bannlama google hatami gorse siralamadan bile yok eder .
Odeme aldim diyip firmayi uste cikarmaya calisan arkadaslar aldiginiz odeme 50 60 lira bisi bizim paramiz 20 katindan daha fazla bi para adamlar isi biliyor ben size 100 lira vereyim ozaman beni savunun boyle bi sacmalik olamaz ya ben hakkimi sonuna kadar arayacagim

fenix fenix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Google tarafından paraların hesaplarına geçmediklerini yazdılar. banlanan hiç bir sitenin parasını göndermedi diyorlar ya google in üstüne gitmediler yada gelen paranın üstüne yattılar bu saatten sonrada bi ödeme yapacaklarını düşünmüyorum !

pc332 pc332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı, Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)

TecnoLobi adlı üyeden alıntı

Bizi google degil onlar kafalarina gore bannladi sitemde baska firmadan google reklamlari var advolye kayotli mail adresimde adsense hesabim var bu nasil bi bannlama google hatami gorse siralamadan bile yok eder .
Odeme aldim diyip firmayi uste cikarmaya calisan arkadaslar aldiginiz odeme 50 60 lira bisi bizim paramiz 20 katindan daha fazla bi para adamlar isi biliyor ben size 100 lira vereyim ozaman beni savunun boyle bi sacmalik olamaz ya ben hakkimi sonuna kadar arayacagim

917 lira ödeme aldım, 30 lira kesinti olmuş. Aynı şekilde ödeme alan insanlar da var. Ne yani rastgele 3-5 kişinin ödemesini mi yapıyorlar? Hocam bence çok yanlışsınız.
"google hatami gorse siralamadan bile yok eder ."
Demişsiniz de ne alaka şimdi ?
Google'ın zibilyon tane verdiği ceza var, ençok hesap kapatmalar zaten geçersiz tıklamadan dolayı oluyor. Daha önce sebepsiz yere adsense hesabım da kapatıldı ama google sitemi sıralamadan falan yok etmedi. SPAM yemekle reklamların durdurulması farklı şeyler arkadaşım.
"ben size 100 lira vereyim ozaman beni savunun" mesajınıza istinaden yazıyorum tüm bunları bilginize, burada kimse kimsenin köpeği değil. Herkes kendi fikrini söylüyor. Ödeme alan adamın "ben ödeme aldım" demesi sizce -sizin tabirinizle- firmayı üste çıkarmak mıdır?

Ayrıca yeni sitemle başvuru yaptım kabul etmediler bile, iyi de yaptılar. Çünkü sitem o kadar da kaliteli değildi. Uygun bir dille advoly programına kabul edemeyeceklerini belirttiler.
Çok yeni bir reklam firması, şuan gördüklerim arasında adsense alternatifi en iyi seçenek kendileri. Firmanın önünü açmamız gerekirken, desteklememiz gerekirken gidip köstek oluyoruz. -Sözüm meclisten dışarı- Sonra "ödsönsöm yök nösöl pörö közönöröm" diye forumlarda ağlamayı da biliyoruz.

Uzun lafın kısası sırf siz -haklı veya haksız- ban yediniz diye firma kötüdür, ödeme yapmıyor diyemeyiz. Ben sonuna kadar advoly firmasının ayakta kalmasını diliyorum, mail yolu ile de naçizane tavsiyelerimi ilettim kendilerine. Gelecekte umarım adx reklamlarına ek kendileri de reklam alırlar.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al