wmaraci reklam
lidertakipci

MegaHolding Adında Onlarca Genc'in Hakkını Yiyen bir kuruluş Destek olun!

35 Mesajlar 4.470 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ilhanozturk027 ilhanozturk027 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Garson
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 13
  • Ticaret 8, (%50)
Merhaba Arkadaşlar,
Çevremde çogu kişi bana diyorki mega holding veya bilisim diye biryer var oradan hisse alsak ne olur veyatta aylık 4.000$ ile 10.000$ alıyorlar diye bir övüntü var ve bu holding Webmaster olmak isteyen çogu gencimize zarar veriyor,

Yaklaşık 2.500 Dolar alıp 1,adet domain 1,adet hosting sıradan bir wordpress tema yükleyip bırakıyolar.

peki şikayet edin dersenizde edemiyoruz, polis diyorki kurumsal bir firma ve evrak veriyor, abi diyorum bu çocuk vazgeçmiş parasını almak istiyor, o imzayı attıysa vazgeçemez diyor.

benimle birlikte bimer'e bu konu hakkında başvuruda bulunursanız çok iyi olur, çünkü kandırılan insanlar hep ya durumu olmayan yada o parayı borç alan kişiler.

Destek olanlardan allah razı olsun.

wmaraci
reklam

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
bunlar para avcısı filmindeki adamlar heralde herşeyi kuralına göre oynuyorlardır hocam Allah yardımcın olsun

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
ilk olarak zararlarını bulmak gerekir ne temin ediyolar ne yapıyolar temin edipte yapmadıkları neler

• Üyelik 16.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Garson
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 13
  • Ticaret 8, (%50)

TheThanatos adlı üyeden alıntı

bunlar para avcısı filmindeki adamlar heralde herşeyi kuralına göre oynuyorlardır hocam Allah yardımcın olsun

kardeşim benimle alakası yok demin bir kardeşim sordu, 2.500TL vermek için canmı atıyorsun dedim yok abi para kazanılıyormus dedi, onlar paranı alır sana bir 10000%0.1'ini verirler dedigimde çocuk şaşırdı 2,3 arkadaşının bu parayı ödedigini söyledi, bende aileriyle gidip vazgeçmesini söyle dedim.

yazık biz kurumsal sitelere bile bu kadar ücret almıyoruz.
3525 TheThanatos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Mega Holding de aynı kairos **************lık zinciri gibi. Bir ara bizim arkadaşlar da bulaşmıştı bunlara başta hava atıyorlardı para geliyor para geliyor sonradan hepsi birden patladı gitti yatırdıklarını bile geri kazanamadan cortlamışlardı.
Adamlar milletten topladıkları paralarla yatlar katlar alıyor millette de birşey olacağı hallerine kanıyor.

Ucantereyagi Ucantereyagi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 88 / 180
  • Ticaret 12, (%83)
Yıllardır var olan ve belirttiğiniz fiyatlara site satışı adı altında saadet zinciri sistemi kuran bir sözde şirket. Çevremde bir elin beş parmağını geçecek kadar çok kişi bu amansız para kazanma, BMW alma, ev alma gibi hayallere kapılıp bu sisteme bulaşmıştır. Öyle ki bu bulaşan grubun sözde lideri bana brifing vermek istemiş ve slayt izlenmiştir.

Ali Ayşe ve fatmaya site satıyor, bu Ayşe ve Fatma, Hasan, Hüseyin, Yılmaz ve tolgaya site satıyor.,satıyor da satıyor. Satsın ki para kazansın.

Gelin dedim bırakın bu işler kişi başı açayım size 25 liradan web sitesi :) . Kolay mı böyle para kazanmak. Kandırılırmışsınız bu iş yaş belli diyerek. E tabi inanmadılar. Fazla sürmedi 1 sene sonra kadar anladılar gerçekleri :). Yani. Nereden baksanız o zaman ödedikleri miktar 2 bin Türk lirası / kişi başı idi. Şahit olduğum 10 kişi var en az 2x10 = 20 bin Türk Lirası. Az para değil arkadaş.

Acımıyorum ki! İnsan aklını kullanmalı. Salaklar olmasa akıllı insanlar nasıl para kazanacak değil mi? Sonuçta düşünce yeteneği her insana verilmiş.
LazCoder53 60423

kişi bu mesajı beğendi.

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Biraz ağır olabilir ama insanlar da aptal olmasınlar, d[I][I]olandırıcılar daima açgözlü insanların paralarını alırlar[/I][/I]. Bunu unutmayın.
3525 AhmetCakmak34 LazCoder53

kişi bu mesajı beğendi.

I Love Yandex Money

• Üyelik 16.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Garson
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 17 / 13
  • Ticaret 8, (%50)
Ucantereyagi tamamda hocam insanları kandırıp elinden paralarını almak için basit bir sistem zaten bu sisteme düşenler bizim anlamıyan kardeşlerimiz, peki kafasımı basmıyor dersen.

hocam siz nasıl bu işi biliyorsanız onun kafasıda başka birşeye çalışıyor, ben orta okul terkim ve onların bildiklerini ben benim bildilerimi onlar bilmiyor.

bizimde hayallerimiz var ev araba gibi ama hala bi site açsam nasıl kazanırım diye düşünüyoruz bunu herkez düşünüyor.

Kordinator Kordinator Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Editör, Acil tıp teknisyeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 24 / 93
  • Ticaret 3, (%100)
Site işleri ile uğraştığım para kazandığım çevremde bi söylenti olarak dolaşıyor okul arkadaşım bir kız bu sisteme girmiş direk beni aradı çağırdı gittik konuştuk biliyordum böyle bir sistemin varlığından direk dolandırıldın dedim inanmadın şuan benden özür diliyor

has01606 has01606 Kusursuz Seo Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 16, (%100)
Üye olunca eve fatura gönderiyorlar 3 kitap 200 tl , 1800 tl ise hosting + domain ücreti + kdv şeklinde. Abim üye oldu oradan biliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al