wmaraci reklam
lidertakipci

Hayatımla İlgili.

14 Mesajlar 1.509 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Gerek kalmadı teşekkür ederim.
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
Selam,

Bir nevi beni anlattın aynı durum çoğu kez bendede aynı tek sorun ben lise terk ve zorla okudum bile diyebilirim ilk atılımımda knight online ile başladım sonrası 7/24 pc bende

-tembelim,
-çabuk sıkılıyorum,
-çok uykuluyum,
-öğrenmeyi seviyorum ama öğrenmeye zaman ayırmıyorum,
-çekingenim,
-stres'i kaldıramıyorum,
-sorumluluk almaktan korkuyorum.

aslında bir yöndende çok hatalarım sonucu tebbellik sıkılmalar uykular vs. vs. oluyor baştan kafayı kullansak paraya para demezdik ve hayatımızı yaşıyor olurduk neden böyleyim diye kendine sorman lazım nedeni yıllardır kafayı kullanamamandır. Kafayı kullanmış olsaydın saten bunları bile yazmazdın ben bide çok takıntılı biriyim mesela bi konu açtım konu gözümde çok kötü durdu yöneticiler ile iletişime geçer konuyu kaldırtmaya çalışırım o konu durduğu sürece verimli olamam :) + sitelerim var bazıları direk tak tuk yap bırak kazan yapıyor bense çok güzel olsun isterim her ayrıntıya takılı kalırım ama cabuk sıkılıyom çok ara veriyom böyle geldik böyle gidiyoz.

Bence her 2sinide yapabilirsin benim halimdekiler ise herşeyimi oturtturup projem var onun için bir çok şeyler yapıp ( konuyu tam olarak açmak istemiyorum ama ) ondan sonra kendimede çeki düzen sağlık vs. vermeyi düşünüyorm

Biraz saçma oldu ama suan sıkıldım yazma isteğim bitti cümle çok var aklımda ama cümleleri beynimden yitiyorum

Ne olacak halimiz bizim beaaaaaaaaaaa :S :)

Ek Olarak: Kafayı kullanır güzel adımlar atarsan internetten şirket kuranlar var örnek: shiftdelete :) adamlar yıllardır gittiler ve ilk başta o projeyide başkasına sunmuş o adam oda tutmaz demis kendiside bi şekilde piyasaya sürmüş bende bunun derdindeyim :)

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

YasinKİRAN adlı üyeden alıntı

Selam,

Bir nevi beni anlattın aynı durum çoğu kez bendede aynı tek sorun ben lise terk ve zorla okudum bile diyebilirim ilk atılımımda knight online ile başladım sonrası 7/24 pc bende....

Öncelikle yorum için teşekkür ederim, sayfa çok uzun olmasın diye yorumun başını aldım alıntı olarak sadece :), ama tümüne cevap veriyorum. Aynen halimiz kötü, benimde sitelerim olsun, kanallarım olsun var, 1-2 içerik giriyorum, bir daha anca ayda yılda bir, halbuki ilgilensem belki de oradan para kazanacağım ama olmuyor işte. Bir de konuya yazmadım ama benim istediğim iş oynak paralı veya stoplu bir iş olmayacak.

Mezun olunca rahatça iş bulabileceğim, normal ideal bir maaş ile yaşayıp gideceğim, memur olmayı da düşündüm de o biraz bekler daha. :)

İki işi birden yapmayı düşündüm, ama onu anca yine bilgisayar öğretmeni olursam yapabilirim :) diğer türlü zor, hobi falan sıkıntı .

YasinKiRAN YasinKiRAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama & Wordpress
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 65 / 92
  • Ticaret 17, (%100)
SunSky

Suanda Yazmaya Eriniyorum Ama Bence Odağın İnternet Olmalı Sen Bu Alanda Tecrube Kazandın. ( Tabi O Yola Girip Kazanırım Diyorsun ve Düşüncense Seni Kasmayacak vs. 1500 2000 TL maaş ile çalışırım dersen o alanada yönelebilirsin. ) Tabi tercihim bu alana yönelmendir nedeni kafayı kullanırsan hem oynak paralı değil sabit ve üstü olduğu gibi elemanlara bıraktığın gibi sende yönetirsin kısaca önemli olan kafayı kullanmak neyse lafı fazla uzatmıycam iyi sen gene böyle konu açmıssın ben acamazdım :) neyse grşz inş doğru yolu bulursun allah yardımcın olsun.
MertUslu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

eniscan789 eniscan789 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 937
  • Beğeniler 169 / 149
  • Ticaret 19, (%100)
-çabuk sıkılıyorum,
-stres'i kaldıramıyorum,

Bu cümlelerle beni anlatmışsın :) Bence vazgeçme zamanla herşey düzelir. Bende düzeleceğine inanıyorum...
MertUslu

kişi bu mesajı beğendi.

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

Merhabalar hocam bence bakış açınızı değiştirmelisiniz , sizin bu bahsettikleriniz hiçbir sektörde kabul gorecek bir durum değil. Bence kişisel gelişim ile ilgili makaleler okuyarak bu durumu zamanla aşabilirsiniz. Önerim www.kigem.com.com ve mümin sekman kitapları. kesinlikle yararını goreceksiniz. Ne yapmanız gerektiğini bulmak için önce performansınızın ne durumda oldugunun farkına varmalısınız. mümin sekman herşey seninle başlar kitabıyla başlayabilirsiniz. hatta hemen kigem.com dan bir kaç makale yarar sağlar. Tecrübelerime dayanarak konusuyorum varsayım değil , iyi günler

MertUslu Inal

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

eniscan789 adlı üyeden alıntı

-çabuk sıkılıyorum,
-stres'i kaldıramıyorum,

Bu cümlelerle beni anlatmışsın :) Bence vazgeçme zamanla herşey düzelir. Bende düzeleceğine inanıyorum...

Hayırlısı hocam, sanırım genelde var bu problemler :)

yusufocak adlı üyeden alıntı

Merhabalar hocam bence bakış açınızı değiştirmelisiniz , sizin bu bahsettikleriniz hiçbir sektörde kabul gorecek bir durum değil. Bence kişisel gelişim ile ilgili makaleler okuyarak bu durumu zamanla aşabilirsiniz. Önerim www.kigem.com.com ve mümin sekman kitapları. kesinlikle yararını goreceksiniz. Ne yapmanız gerektiğini bulmak için önce performansınızın ne durumda oldugunun farkına varmalısınız. mümin sekman herşey seninle başlar kitabıyla başlayabilirsiniz. hatta hemen kigem.com dan bir kaç makale yarar sağlar. Tecrübelerime dayanarak konusuyorum varsayım değil , iyi günler

Çok teşekkürler, dediğinize hemen göz atıyorum, ama şöyle bir şey var, benim ki birazda sektörü bilmememden kaynaklanıyor, ben bu güne kadar bu sektörden geçinen görmedim, yoktur demiyorum ama ben görmedim, okuyup okuyup işsiz kalmaktan yada çocuğa harçlık verir gibi para veren iş bulmaktan, yada yıllarca evde bilgisayar başında yatmaktan korkuyorum. Sanki klasik işler daha iş tabirini tutuyormuş gibi geliyor bana :(
yusufocak

kişi bu mesajı beğendi.

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

Hocam şöyle birşey varki webmaster olmak demek biraz daha hırpani , özgür bir hayat seçmek demek bir anlamda. Ama ki bu sektörden ben dahil bir çok insan kazanç sağlamakta . Yalnız sektör o kadar dolup taştıki her webmaster kazanç sağlayamaz hale geldi. Benim şu anki aklım olsa önce performansımı ölçer ( rehber hocalar veya 1 seanslık psikolog tavsiyesi ) ona göre en iyi yapabileceğim mesleği seçerdim. mesela savcı olmak çok güzel olurdu bu benim gorusum. sizde devletle bağlantılı kontenjan sıkıntısı olmayan işler seçerseniz hayatınız saglam temeller uzerine oturur. Zaten meslek sahibi olduğunuzda bos zamanlarınızda freelancer lar ile bu işi hertürlü yürütürsünüz ama yıl 2016 bu saatten sonra webmaster olarak hayata devam etmek zor bence. Hakkınızda hayırlısı olsun

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Bende diğer arkadaşlar gibi beni anlatmışsınız diyeceğim fakat aslında zaten bu forumda bulunan arkadaşların geneli bence bu şekilde hayat yaşıyor. Şahsen sürekli uykuluyum demişsiniz ya. Benim ne zaman uyuyup ne zaman kalktığım bile belli değil akşam uyuyorum 2 saat sonra kalkıp pc geçiyorum 3 saat sonra tekrar uyuyup 1 saat sonra kalkıp tekrar pc 5 saat sonra yine uyku 4 saat sonra pc gibisinden bu şekilde belirli bir düzen olmadan uyuyup uynanıyorum. Elimde olan bir şey değil kimi insanlar gündüz kimileri gece yatıyor bense her türlü yatıyorum yani. Gündüz de olsa gece de olsa fark etmiyor o an uyumak istiyorsam uyuyorum.

sefacandemir.com.tr

cagatayguney cagatayguney WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Reklam Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 121 / 120
  • Ticaret 21, (%100)
Oynadığın tüm online oyunlara bir ay ara ver. Bak nasıl düzeliyorsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al