wmaraci reklam
lidertakipci

20 yıllık bir domain'in nasıl önüne geçebiliriz?

31 Mesajlar 3.546 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

muhammedavci adlı üyeden alıntı

yusufocak ilk olarak kendi SEO firmam var demişsiniz ancak sitenizi incelediğimde SEO da büyük etken yaratan uyumluluk sorunlarınız var ilk olarak kendi sitenizi düzeltmenizi öneririm size..
profdizayn yaklaşık 5. yılımı dolduruyorum bu SEO sektöründe geçmişde dijital pazarlama ve web tasarım ağırlıklı çalıştım deneyimlerimden yola çıkarak şunu söylemeliyim ki yapılamayacak bir şey ama çok sağlam altyapı sağlanması lazım 1. size ilk olarak yerel SEO yani Türkiye bazlı SEO gerekiyor baştan sıfırdan siteniz için altyapı oluşturulması lazım 2. global olmak içinse yine işlem yerel SEO dan geçmektedir dünyanın büyük ülkeleri üzerinde SEO yapacaksınız İngiltere bazlı Almanya Bazlı Fransa bazlı sitelerden bahsediyorum bunlarda da belirli bir otorite yakaladıktan sonra devamı gelecektir bu sürec 3 ayda olacak birşey değil minimum 9 ay diyebilirim çok kapsamlı bir çalışma olacaktır. şunuda söylemeden geçemiceğim backlinkleri ahref majestic ve çeşitli yerlerden araştırırsanız daha kesin sonuca ulaşacaksınız bir dipnot daha artık pagerank ın önemi kalmadı google tarafından da duyuruldu trust rank ı yüksek sitelerden link çıkışı almanızı öneririm iyi geceler dilerim.

Ben imzamdaki her sitem ile ilgileniyormuyum acaba da seosu olsun ! Belki onlar satılık site ve domainlerdir ne biliyosun. seofis.com gibi ulaşılamaz durumda değil en azından hostun yoksa sponsor olayımda seofis firmanı aç bari :) işten azıcık anlayan adam en azından siteye index sayfası koyar , yapım aşamasında der bişey der. bide profilde mesleğe Profesyonel SEO Uzmanı yazmış , normalde de değil PROFESYONEL Araya girme adama yazdım ve zaten adam soylenmesi gerekenide gerkmeyenide soylemiş zaten ben sana yapmadım o eleştriyi . Konu sahibi yanlıs anladığım yerler için kusura bakmasın doğru soylediğim yerleride zaten anlamıştır anlayacağını . Son olarak ben kelimeyi yanlış algıladığım için o tür eleştirdim. zaten kelime domain ismiymiş yani çokta zor değil. blog alanınıza best global kelimesi ağırlıklı makaleler girerseniz ve de bi tutam backlink serpiştirirseniz + 3 aylık 1 adet footer link alırsanız kategorinizdeki siteden kısa sürede ilk sırayı alabileceğinizi umuyorum. yalnız ilk sıraya geldiğinizde siteye kelimenizde içerik girmeye devam etmezseniz 1. sırada kalamazsınız iyi çalışmalar size

wmaraci
reklam

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
yusufocak İlk olarak şunu belirtmeliyim datatr 1 adet vds corelux da bir adet dedicated serverim bulunuyor bunun dışında anindahosting firmasında seo resellerim bulunmakta biz sizin gibi hazır script değil kendi scriptimizi yazdığımızdan kapalı olabilirmi heralde ns lere bile bakmadınız ben satılık olsa bile seo uyumlu olmayan bir seo sitesini satışa sunmazdım meslek anlayışı desek şuanda bu alanda 5. Yılımı dolduruyorum uzman olduğumu belirtecek sertifika larım mevcut ki siz burda Hosting in yoksa Host vereyim demişsiniz şuanda 17 kişiye sponsor Hosting veriyorum bence insanların Hakkı'nda asılsız itamlarda bulunmayınız ayrıca firma açmak Hosting + domain le bitmiyor gerekli maliye işlemlerini yapıyoruz

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)

scobur adlı üyeden alıntı

20 yıllık domainden backlink alın :d

:d :d
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Recbook Creative 

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
AdWords

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

muhammedavci adlı üyeden alıntı

yusufocak İlk olarak şunu belirtmeliyim datatr 1 adet vds corelux da bir adet dedicated serverim bulunuyor bunun dışında anindahosting firmasında seo resellerim bulunmakta biz sizin gibi hazır script değil kendi scriptimizi yazdığımızdan kapalı olabilirmi heralde ns lere bile bakmadınız ben satılık olsa bile seo uyumlu olmayan bir seo sitesini satışa sunmazdım meslek anlayışı desek şuanda bu alanda 5. Yılımı dolduruyorum uzman olduğumu belirtecek sertifika larım mevcut ki siz burda Hosting in yoksa Host vereyim demişsiniz şuanda 17 kişiye sponsor Hosting veriyorum bence insanların Hakkı'nda asılsız itamlarda bulunmayınız ayrıca firma açmak Hosting + domain le bitmiyor gerekli maliye işlemlerini yapıyoruz

kardeş uzatmayalım kafana gore bidaha yorum atma mesajlarıma seni ilgilendiren durumlarla ilgilen . çık aradan bi daha da girme

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
yusufocak uzatan sizdiniz merak etmeyin sizin açtığınız konulara cevap vermem lütfen sizde benim açtığım konulara cevap vermeyiniz ha burda herkes istediği şekillde forum kurallarına uyarak istediği yere istediği şekilde yorum yapabilir buna siz karışamazsınız. İyi forumlar

• Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Gölge etmeyin başka ihsan istemem . Görüşmemek dileğiyle profesyonel bey...

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
@profdizayn hocam öncelikle başarılarınızın devamını diliyorum. Buradaki tartışma ortamından uzak Seo ile ilgilenen biri olarak kişisel fikrimi beyan etmek isterim.

20 yıldan bahsediyoruz. Ülkemizde seo kavramı 20 yıl önce tanınmıyordu bile. Sıfırdan 6 aylık bir siteye düzenli içerik girilerek ve tanıtım yazıları ile desteklenerek, biraz da sosyal medya kullanımıyla Google indexi rahatlıklıkla 250 yapılabilir. 300 alexa backlink ise kaçınılmaz olur. Tecrübe ile sabittir.

Rakibiniz "best" kelimesinde 53. sırada. Rekabeti siz düşünün :) biraz dişliler. Backlinkleri fazla mı fazla. Zor mu, evet zor. Ama başarılamaz değil. Büyük ihtimalle 6 aylık bir süreçte uğraşmak gerekecek. Rakibinizin değerleri ortada. Üstelik çok güzel bir avantajınız var; blog yayınlarınız mevcut. Ürün bazlı gerekli çalışmaları zaten sürdürüyorsunuz.

Rakibinizi geçebilmeniz için markalaşma çalışmaları yapmanızı öneririm. Site içi kelime yoğunluğunuzu marka isminize vermeniz süreci hızlandıracaktır. Sadece backlink almakla bitmiyor, sitenize içerik beslemesi de yapabilirsiniz. Ayrıca yerel çalışmalara nazaran yurt dışı çalışmalara da ağırlık vermek gerekecektir.

Saygılarımı sunuyorum
profdizayn MuhammedAVCI

kişi bu mesajı beğendi.

profdizayn profdizayn Paylaşmayı seven. Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Patron.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 151 / 107
  • Ticaret 14, (%93)
@seodaddy Tesekkur ederim guzel yorumun icin :)
SeoDaddy

kişi bu mesajı beğendi.

has01606 has01606 Kusursuz Seo Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 16, (%100)
21 yıllık bir domain bulun :P

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al