freelance iş ilanları

250 tl ile ne yapabilirim ?

19 Mesajlar 2.922 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dafidak dafidak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 236 / 74
  • Ticaret 8, (%100)

dferit adlı üyeden alıntı

250 tl ye 5 tane güzel jenerik domain bulun 5 tane domain reglemesi 160 tl bunları her birisini kesin 50 tl ye havada satarsın en az 90 tl karda olursun bir cok yolu var para kazanmanın :)

hic düşünmedim hocam güzel bir fikir düşünmek lazım :D

wmaraci
reklam

SeoDaddy SeoDaddy Kalitelibacklink.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
Kendinize site açarak yt kanal satmaya devam edebilirsiniz. Sitenize gerekli çalışmaları yaparak siteniz üzerinden müşteri bulmanız da karınızı arttırır. Ayrıca sitenizde farklı satışlar da yapabilirsiniz. Birkaç koldan gelir gelmesi her zaman tercihim olmuştur.

dafidak dafidak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 236 / 74
  • Ticaret 8, (%100)
Seodaddy hocam öyle bi proje düşündüm ama yapamadım ona e ticaret sitesigibi bi tarz lazım henuz yapıcak bi arkadaş bulamadım daha doğrusu baş tutmadım :D

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

dferit adlı üyeden alıntı

250 tl ye 5 tane güzel jenerik domain bulun 5 tane domain reglemesi 160 tl bunları her birisini kesin 50 tl ye havada satarsın en az 90 tl karda olursun bir cok yolu var para kazanmanın :)

bloxorz.net domaini jenerik bloxorz diğer adıyla çelik küp oyunu dünya geneli 170k aranma hacmi var. com u kullanılmıyor . 20 tl den açık arttırma açtık hiçte dedğiniz gibi havada satamadık , mesaj atan bile olmadı . https://wmaraci.com/forum/acik-arttirma-domain-satisi/175-arama-hacimli-keywords-domain-acik-arttirmada-364718.html

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
E-ticaret tarzında değil de güncel magazin sitesi tarzında aktif ziyaretçi kitlesi olan bir site tutturabilirsiniz. Ticareti ticaret forumlarında yapmak daha mantıklı :) reklam satışı, makale satışı, kanal satışı, sponsor içerikler vs... çoğaltılabilir. Bir düzen sağlanınca zaten gerisi geliyor. Fikir vermek istedim sadece. Bol kazançlar dilerim.

Ek Olarak:

yusufocak adlı üyeden alıntı

bloxorz.net domaini jenerik bloxorz diğer adıyla çelik küp oyunu dünya geneli 170k aranma hacmi var. com u kullanılmıyor . 20 tl den açık arttırma açtık hiçte dedğiniz gibi havada satamadık , mesaj atan bile olmadı . https://wmaraci.com/forum/acik-arttirma-domain-satisi/175-arama-hacimli-keywords-domain-acik-arttirmada-364718.html

Domain yatırımı zaman istiyor. Uzun vadede getirisi olan işler için kısa günde kar etmeyi düşünmek pek doğru değil zaten. Değerli bir alan adınız var. Değerini bilene... :)
Alıcısı çıkacaktır mutlaka
dafidak

kişi bu mesajı beğendi.

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)
Ek Olarak:

Seodaddy adlı üyeden alıntı

E-ticaret tarzında değil de güncel magazin sitesi tarzında aktif ziyaretçi kitlesi olan bir site tutturabilirsiniz. Ticareti ticaret forumlarında yapmak daha mantıklı :) reklam satışı, makale satışı, kanal satışı, sponsor içerikler vs... çoğaltılabilir. Bir düzen sağlanınca zaten gerisi geliyor. Fikir vermek istedim sadece. Bol kazançlar dilerim.

Ek Olarak:

Domain yatırımı zaman istiyor. Uzun vadede getirisi olan işler için kısa günde kar etmeyi düşünmek pek doğru değil zaten. Değerli bir alan adınız var. Değerini bilene... :)
Alıcısı çıkacaktır mutlaka

Makale satış siteleri hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim, yorumlarınız güzel. www.yazarlar.club domainim için düşünüyorum. bu domainle ilgili siz nasıl bir yol izlerdiniz ? tesekkurler

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 161 / 257
  • Ticaret 28, (%100)
yusufocak Yorumunuz için teşekkürler. Makale satışı yapan birçok kişi mevcut. G.news kayıtlı haber sitelerinde bile makale satışı çok uygun fiyatlara yapılıyor. Alternatifler bulmak lazım. Mesela şuan makale satışı bölümüne girsek neredeyse tüm ilanlar birbirinin aynı. Alexa değerine bakarak site seçiyorlar. Alexanın seoda hiçbir öneminin olmadığını bilen bilir. Google alexaya bakıp siteleri sıralamaya sokmuyor maalesef.

Mesela ben sırf makale yayını ve satışı yapan kaliteli bir siteye henüz rastladım. Ya bir seo firmasının subdomainleri var ya da seosu bile yapılmamış çöp nitelikli siteler. Sadece makale satışı yapan ve site üzerinden sipariş verilebilen bir sitenin müşterisi bol olacaktır diye düşünüyorum. İletişim formundan insanlar istedikleri konu ve anahtar kelimede kendi belirledikleri kelime sayısında ve fiyat teklifinde sipariş verebilirler. Hatta bu konuda bir projem mevcut :) fakat şuanlık rafta bekliyor sırası gelmedi. Bu da ipucum olsun.

Dizin siteleri gibi düşünebilirsiniz. Dizin sitelerinde 250 karakterlik açıklama ile link yayınlamak mı daha değerlidir, yoksa özgün tanıtım yazılarının olduğu ve başka hiçbir çöp içeriğin olmadığı sitede yayın yapmak mı? Deneyip göreceğiz.
dafidak

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
bimden su alma fikrini yazmak için geldim ama geç kalmışım :/
dafidak

kişi bu mesajı beğendi.

dadaskral dadaskral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 197 / 139
  • Ticaret 39, (%100)
İnstafly uygulaması var. 6 aylık 150 tl lik lisans alıyosun. Al onu instagram da 10-20 tane 10-15 klık hesap kasıp satabilirsin :D

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al