Günlük Harçlık İçin Ne Sitesi Açılabilir?

88 Mesajlar 11.524 Okunma
smmexpress

mrgun mrgun Seo yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 109 / 79
  • Ticaret 26, (%100)
youtube a yönelin, internette izleyici kitlesi son 1 yılda çok büyük artış gösterdi ve hala artmaya devam ediyor.bu zamanlarda açacağınız kaliteli bir kanal sizi ileriye götürür
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Üzerinde çalışmak istediğim bir alan var ama vakit olmadığı için başlamıyorum bile. Okuyacağın alanla yakın bir kategori ise hediye edebilirim fikri. Hangi alanda okuyacaksın scobur

scobur scobur WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

mrgun adlı üyeden alıntı

youtube a yönelin, internette izleyici kitlesi son 1 yılda çok büyük artış gösterdi ve hala artmaya devam ediyor.bu zamanlarda açacağınız kaliteli bir kanal sizi ileriye götürür

Çok haklısınız. Ancak gün geçtikçe para hırsı da artıyor. Son olan olayları biliyorsunuzdur belkide. Yani youtube bana pek garanti gelmiyor özgün olmadığın zaman. Çünkü flag programı yaptıran bile var kanal kapatmak için.

Doruk adlı üyeden alıntı

Üzerinde çalışmak istediğim bir alan var ama vakit olmadığı için başlamıyorum bile. Okuyacağın alanla yakın bir kategori ise hediye edebilirim fikri. Hangi alanda okuyacaksın scobur

Aslında bilgisayar mühendisliği gönlümde olan tek meslekti ama biraz garantiye kaçtım elektrik-elektronik okuyacağım sanırım. Sanırım diyorum çünkü tercih sonuçları belli değil daha. Ama %95 ihtimal elektrik elektronik.

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Aklımdaki kategori uzaktan - yakından alakalı değil. Bence şu andan itibaren yaşadıklarını kaleme alabileceğin bir kişisel bloga başlamalıyıp marka değeri kazanabileğin içerikler üretmelisin
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Doruk adlı üyeden alıntı

Aklımdaki kategori uzaktan - yakından alakalı değil. Bence şu andan itibaren yaşadıklarını kaleme alabileceğin bir kişisel bloga başlamalıyıp marka değeri kazanabileğin içerikler üretmelisin

Günlük tarzında mı ? İçerikler ne ile alakalı olacak ?

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Günlük harçlık çıkaracak site arayışına nasıl başladığını, hangi önerileri aldığını anlatarak başlayabilirsin. Devamında günlük hayattan şeyler; sevdiğin markalar, kullandığın elektronik ürünler, belki ileride ders notlarını bile düzenleyerek paylaşabilirsin. Yaş henüz 18, herkes internete bir şekilde bağlı. Yaş grubunun online arkadaşı olmaya çalış
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Doruk adlı üyeden alıntı

Günlük harçlık çıkaracak site arayışına nasıl başladığını, hangi önerileri aldığını anlatarak başlayabilirsin. Devamında günlük hayattan şeyler; sevdiğin markalar, kullandığın elektronik ürünler, belki ileride ders notlarını bile düzenleyerek paylaşabilirsin. Yaş henüz 18, herkes internete bir şekilde bağlı. Yaş grubunun online arkadaşı olmaya çalış

Mantıklı bir fikir gibi geldi bana not ettim. Hemen karar vermek istemiyorum herkesin görüşünü dinleyip notlarım arasına eklediklerimden birini seçeceğim. Teşekkür ederim tekrardan :)

emre408 emre408 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Takipteyim
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

narinhosting narinhosting narinhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ş** N**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 217 / 455
  • Ticaret 15, (%93)
Şuan başlayacağınız 1 websitesi 1 sene sonra size aktif verim sağlar.Bu sebeple 10-15 gün içinde karar verip temellerinizi oluşturup sitenizde sabırlı davranarak içeriğe yoğunlaşın.Zamanla zaten iç seo konularında tecrübe sahibi olacak ve yazılarınızda ona göre adım atacaksınız benim size önerim insanlar bilgi sahibi olabileceği konuların yer aldığı bir websitesidir.Vaktiniz varsa youtube desteği ile bu bilgileri sunabilir ve kazancınızı çift kanaldan alabilirsiniz.
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

ogzhnbaygul ogzhnbaygul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 31 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
scobur üniversitede hangi bölüme gidecekseniz o bölüm ile alakalı site açın sonuçta 40 yıl yapacağınız bir mesleğin yanında bu meslek ile ilgili elbette yazacak çokça yazınız olur. Örnek olarak kendimi gösterebilirim bu konuda.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al