Günlük Harçlık İçin Ne Sitesi Açılabilir?

88 Mesajlar 11.546 Okunma
smmexpress

scobur scobur WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Atacani adlı üyeden alıntı

Konuyu 1 yılda hiç para harcamadan ayda 20 milyar kazananlar basmış, ne diyim allah bereket versin :)

Bana kalırsa günde 20 tl kazanmak lüks, harçlığını çıkarmanın ötesinde bir şey. Eğer harçlığını çıkarmak istiyorsan ve hiç bir konuda bilgin yoksa site açma, bulaşma bu konuya. Emekle olcak iş değil, bilgi sahibi olman lazım. Bilgi sahibi değilsende paran olması lazım.

Amacın harçlık çıkarmak ise makale yazarlığı yapabilirsin, en mantıklısı o şuan senin için benden demesi ;)

Yeterince bilgim olduğunu düşünüyorum. Hocam basit bi hesap yapayim. 0.10 kuruş adsense tbm olsun 200 tık lazim %2 tbm olsa 10k reklam goruntulenme gerekiyor. 1 kisi 5 reklam goruntulenme yapsa 2k hit lazım. Tabi kesin değil tbm yuksek dusuk olabilir tiklama değişebilir ama ortalama 2k hit lazım. 2k hitli site yapmak emek isteyen ve yorucu birşey kabul ediyorum. Kolay birsey de degil onu da biliyorum ancak lüks olduğunu düşünmüyorum ben.

wmaraci
reklam

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
Younow gibi sitelerden de para kazanabilirsiniz.
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Sonver Sonver WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

scobur adlı üyeden alıntı

Hocam o konuda haklısınız ancak hit alamayacaksam veya aldığım hitin karşılığını alamayacaksam girmem ne kadar mantıklı olur bu sektöre?

1- sevdiğin işi yapacaksın, severek yapacaksın
2- bir işe uzun bir süre kendini verdikten sonra geri dönüşü olmaması mümkün değil
3- belirli bir düzeye getirdiğin her site sana günlük 20TL bırakır zaten
4- hiçbirisi olmasa bile kendini görmüş olacaksın, ona göre yöneleceksin eğer istediğin alan başka ise

Demek istediğim şudur: denemeden bilemezsin. Denemeye hemen başla :)
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Winston adlı üyeden alıntı

Younow gibi sitelerden de para kazanabilirsiniz.

Özel sebeplerden dolayı o tarz bi işe şuan giremem hocam ama yinede güzel öneri konuyu okuyanlar faydalanabilir teşekkürler :)

Sonver adlı üyeden alıntı

1- sevdiğin işi yapacaksın, severek yapacaksın
2- bir işe uzun bir süre kendini verdikten sonra geri dönüşü olmaması mümkün değil
3- belirli bir düzeye getirdiğin her site sana günlük 20TL bırakır zaten
4- hiçbirisi olmasa bile kendini görmüş olacaksın, ona göre yöneleceksin eğer istediğin alan başka ise

Demek istediğim şudur: denemeden bilemezsin. Denemeye hemen başla :)

O zaman tamam dedim ve başlıyorum hocam sağolun :)

wmaraci
wmaraci

Temayil Temayil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / K
  • Meslek Editör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Herkes birşeyler demiş.
Tavsiyem çılgın tavuklar sitesinden uzak durun. Zamanının bannerbrokers ve cointellect gibi bir firma.

Goldenchase sisteminin Türkiye'ye uyarlanmış hali. Site ponzi şemasına göre çalışan bir yarı **************lık sistemi.

Eğer kazanmak istiyorsanız, size tavsiyem kimsenin yapmadığı işleri yapın. Kimsenin bilmediği kimsenin bakmadığı ve dikkat etmediği işleri yapın. Bu piyasada az bilinen işleri ne kadar çok yaparsanız o kadar para kazanırsınız.
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 379
  • Beğeniler 218 / 78
  • Ticaret 4, (%75)

Temayil adlı üyeden alıntı

Herkes birşeyler demiş.
Tavsiyem çılgın tavuklar sitesinden uzak durun. Zamanının bannerbrokers ve cointellect gibi bir firma.

Goldenchase sisteminin Türkiye'ye uyarlanmış hali. Site ponzi şemasına göre çalışan bir yarı **************lık sistemi.

Eğer kazanmak istiyorsanız, size tavsiyem kimsenin yapmadığı işleri yapın. Kimsenin bilmediği kimsenin bakmadığı ve dikkat etmediği işleri yapın. Bu piyasada az bilinen işleri ne kadar çok yaparsanız o kadar para kazanırsınız.

Tavuk filan saçmalık basit bir hesapla bile verdiğin paranın geri dönüşümü aylar alıyor. Yeni fikir bulmak lazım onun için ancak neyi düşünsem yapılmış oluyor :( Teşekkür ederim yorumunuz için.

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

scobur adlı üyeden alıntı

Yeterince bilgim olduğunu düşünüyorum. Hocam basit bi hesap yapayim. 0.10 kuruş adsense tbm olsun 200 tık lazim %2 tbm olsa 10k reklam goruntulenme gerekiyor. 1 kisi 5 reklam goruntulenme yapsa 2k hit lazım. Tabi kesin değil tbm yuksek dusuk olabilir tiklama değişebilir ama ortalama 2k hit lazım. 2k hitli site yapmak emek isteyen ve yorucu birşey kabul ediyorum. Kolay birsey de degil onu da biliyorum ancak lüks olduğunu düşünmüyorum ben.

2k hit ile günde 20 tl kazanacağına inanıyor musun dostum :)

Günde en az 6-7 k hit alsan bile 20 TL alman çok ama çok zor. Günde 20 tl almak için ya çok yüksek hitin olmalı ya da bir gezi blogun vs olmalı ...
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
warez olmayan bir tema paylaşım sitesi + apk , torrent vs paylaşım sitesi (tamamı copy paste olan) = link kısaltma servislerinden gelen çok deli paralar.
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

AdnanSimge AdnanSimge Adnan Simge Zaimoğlu Telefon Onaysız
  • Üyelik 02.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 50 / 45
  • Ticaret 30, (%93)

Voltaren adlı üyeden alıntı

warez olmayan bir tema paylaşım sitesi + apk , torrent vs paylaşım sitesi (tamamı copy paste olan) = link kısaltma servislerinden gelen çok deli paralar.

Ornek androidoyun.club :D
scobur

kişi bu mesajı beğendi.

denizbe3558 denizbe3558 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 32 / 31
  • Ticaret 1, (%100)

Atacani adlı üyeden alıntı

2k hit ile günde 20 tl kazanacağına inanıyor musun dostum :)

Günde en az 6-7 k hit alsan bile 20 TL alman çok ama çok zor. Günde 20 tl almak için ya çok yüksek hitin olmalı ya da bir gezi blogun vs olmalı ...

Ben şimdi size burada türkçe içerikli siteden 1.5k tekil hit ile günde +30TL kazanıyorum diyeceğim ama gereksiz tartışmalara felan girmekte istemiyorum. Siz başaramıyorsanız ve beceremiyorsanız kimsenin hevesini kırmaya gerek yok. Bir çok kişi konuyu bile doğru düzgün okumadan konuyu açan kardeşimizin üstüne saldırmış.

Forum siteleri tartışma sitesidir. Fikirlerini, görüşlerini, bilgilerini paylaşırsın ama bütün yorumları tek tek okudum herkes umut ve heves kırma peşinde...
scobur GoMaster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 10 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 10 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al