wmaraci reklam
lidertakipci

Yürüyen Yavuz Sultan Selim Köprüsü :(

28 Mesajlar 3.341 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

moris adlı üyeden alıntı

brown Öncelikle tartıştım demedim, ikincisi verdiğiniz örnek yılda kaç kişinin kullandığı KULLANMASI GEREKTİĞİ değil.

Ayrıca demokratiklikle bir alakası yok bunun, bana kalsa tabi devlet şeffaf olmalı ama bu gibi anlaşmalı projelerde bu verileri gizli tutarlar rajonu böyle kabaca :)

Not: Bana araştırın deyip kendiniz herhangi bir kaynağa bakmaya gerek yok diyorsanız kusura bakmayın biraz kendinizi bu konularda geliştirmelisiniz.

Öncelikle kaynağa bakmama gerek olmasının sebebi benim söylediklerimden emin olmam, burada bilgi eksiği olan sizsiniz. Tartışmadan nasıl bir anlam çıkardınız bilmiyorum ama ben karşılıklı fikir alış-verişinden bahsediyorum. Bu konu tamamen demokratiklikle alakalı. Alıntıladığınız mesajımda yer alan bilgiler yine Ulaştırma Bakanlığı tarafından açıklanan veriler. İstiyorsanız kısa bir araştırma ile ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde herhangi bir kurum, kuruluş ya da şirket hakkında, bu tüzel kişiliklere ait internet sitesi ya da herhangi bir yayında yer almayan bir bilgiyi öğrenmek istediğinizde bu bilgiyi size vermek zorundalar. Bunlar kafadan uydurulmuş şeyler değil, kanunlarla belirlenmiş sınırlar. En basit şekilde bu konuyla ilgili olarak KAP'ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ben konuyla ilgili hiç bir yetkinliği bulunmayan "lise hocaları" ile yapılmış sohbetleri baz alarak konuşmuyorum. Ben sizin aksinize iş hukuku gibi bu konuyla ilgili bilgi sahibi, "alanı" fizik, kimya, edebiyat değil tamamen bu konu olan insanlarla yapılmış konuşmaları kaynak alarak konuşuyorum. Şimdi çıkıp bana MİT, polis ya da asker gibi absürd örnekler vermemenizi rica edeceğim, ayrıca devletle ilgili "bu işin raconu böyle"den daha nitelikli bir cevap veremeyecekseniz, ki veremezsiniz çünkü söylediğiniz şeylerin ne bir dayanağı var ne de gerçeklik payı, bir şey yazmanıza gerek yok.

İyi geceler dilerim.

wmaraci
reklam

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
brown dikkat ettiyseniz raconu derken kabaca diye ekledim. Lise hocalarımla oturup 3. köprüyü konuşmadım onlarla konuştuğum konu bu istatistiklerin gerçekten açıklanıp açıklanmadığı konusuydu. Ayrıca kaynaklarla falan konuşmuyorsunuz ulaştırma bakanlığının sitesinde yılda şu kadar geçmeli diye bir açıklama vs yok.

Size hayatınız da başarılar diliyorum ve ben hükümetin yaptığı iyi şeye iyi kötü şeye de kötü diyen birisiyim ne kadar desteklesem de. Ben bilgi eksikliği olan birisiyim tabi ki daha yaşım 19 ve öğrenecek daha çok şeyim var, umarım sizin de vardır. Ama size bir tavsiye vereyim sadece belli kaynakları okumayın farklı kaynakları da okuyun, kısacası fikirlere önem verin en sonunda da kafanızda bunun muhasebesini yaparsınız zaten.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Sayfa ironi amaçlı açılmış. Ama gönderilerin altına "maşallah, inşallah" gibi yorumlarda bulunanlar daha ironik.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
[QUOTE=brown;2118840]Öncelikle,

Bilim ve teknoloji alanında 2000'den öncesi ile (üretimde) bir farkı var mı Türkiye'nin? Biz neyle övünelim? Konuşmayı biliyorsunuz ama bir araştırın, sırf inşaata dayalı bir ekonomi ile nereye kadar gidebiliriz bir bakın. Bunlar benim ya da muhalefetin eleştirilerinden ibaret değil, Dünya üzerinde yaşanmış örneklerine, ekonomistlerin analizlerine bakın. Gidin reddedemeyeceğiniz TÜİK ve Dünya Bankası'na ait resmi verileri biraz inceleyin. Bunları yapıp da hala şu cümleyi yazabiliyorsanız ben size daha fazla bir şey demem.

ilk fotoda dikkat çeken çok şey var. 1 tanesini söyleyeyim Dell computer avrupa'da yatırım yapacaktı Erdoğanda konuşmasında değinmişti maykıl falan birşeyler söylemişti gelmesi için sonra michael dell fabrikayı polonyaya kurmuştu sanırım daha iyi şartlar sunduğu için.. 2000 yılında daha geride olan polonya Türkiyeyi 6ya katlamış .mesut yılmaz zamanında Toyota'ya Forda bedava arazi verdi diye mahkemeye verilmiş yıllarca mahkemeye gitmişti şimdi ihracaatın belkemiği otomotiv sektörü

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
wmaraci

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Asıl Trolcüler Burada. neyi nerede arıyorsunuz ?? zihniyetiniz hiç degişmeyecek...

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Troll ne için dendiği karışmış neyse..

konuyu açan arkadaşa sağolsun 2-3 saattir eğlendim.. Bazıları gerçek zannedip epey hakaret küfür etmiş Hem AKP li hemde CHP cenahından

Zaytung tarzı birşey ama hakaret içeren birkaç foto var olmasaydı keşke ama pekçoğu gerçek ama mizah gibi

Rekomedya portal

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Konudaki yorumlar daha komik :)

brown gel deve alalım, hendek atlatalım.

can12 can12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ogrencı
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 16 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Sizlerde şikayet edin; https://www.bimer.gov.tr

Ayrıca kurdukları gruptan kim olduklarıda açıkça ortada. Çoluk çocuk ne işlerle uğraşıyor yahu. Bimer başvuru sonucunu merakla bekliyorum, çocuk yaşta ifade vermeye gidecekler. Akılları başlarına gelir umarım. Siyasi parti farketmeksizin bu tarz şeyler oldukça sinir bozucu.

arkadas bilişim sucunun ne oldugu ogren... ordakı adamlarıda gülme krizıne sokma rica ediyorum ..olayda hakaret yok bişey yok ama sizin gibiler yola köprüye kanıyor sonrada en ufak eleştride neymiş sucmus yaw yuruyun gidin bakın işinize milletle ugrasmayın
http://www.asayis.pol.tr/Sayfalar/bilisim_suclari.aspx oku bı zahmet

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al