freelance iş ilanları

Kimler Warez Tema Kullanıyor ? Kimler Karşı ?

28 Mesajlar 3.492 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
    • Üyelik 23.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek WordPress Uzmanı
    • Konum Gaziantep
    • Ad Soyad B** K**
    • Mesajlar 590
    • Beğeniler 80 / 196
    • Ticaret 17, (%100)
    Warez tema kullanmışlığım oldu ama daha sonrasında elime para geçince ilk işim lisans satın almak oluyordu bu devamlı böyle oldu.
    Emeğin karşılığı her daim verilmeli özellikle emek sahibi bir türk vatandaşı veya müslüman ise ancak;
    Ecancan Windows sahte kullanıyorum crack atıyorum hiçte pişman değilim hani o adamın benim 100 dolarıma ihtiyacı yok ve ben yabancı firmalara destek olmuyorum olmakta istemiyorum. Tabii fikirler değişebilir kararlar farklı olabilir ancak dediğim gibi emeğin karşılığı her daim verilmelidir.

wmaraci
    reklam

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
    • Üyelik 30.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Balıkesir
    • Ad Soyad A** C**
    • Mesajlar 932
    • Beğeniler 359 / 215
    • Ticaret 30, (%100)
    JimmyJoker "Warez tema kullanmışlığım oldu ama daha sonrasında elime para geçince ilk işim lisans satın almak oluyordu" bu ayrıcalığı nereden elde edip bu mantıkla warez yazılım kullanıyorsunuz onu anlamıyorum. :) Bir çok kişi bu mantıkta ilerliyor hala hangi hak ile bu ayrıcalıkmış gibi bunu yapıyorsunuz. İlla o yazılımı kullanmak zorunda değilsiniz. Size zorla illa ne yap ne et bunu kullan diyen yok ki, zor duruma düşüp kaçak yollara başvurasınız. Türkü gavuru :) hiç farketmez verilen emek emektir. O firma sizin paranıza ihtiyacı olmayabilir, aynı şekilde o firmanın da size ihtiyacı yok. Yok yere elin gavurunun hakkına gireceğime gider pardus kullanırım :) halis mulis TÜRK yapımı, en azından gelişimine de katkım olur geri bildirimlerle. Windows şart değilse bana. Eğer şartsa onu elde etmek için elimden geleni yaparım. Çünkü bana onu kullanmanın getirdiği şartlar, o yazılımın bana özel ve işime yarayan ayrıcalıklı özelliklerdir. Zaten olay o değil midir? Size sunduğu ayrıcalıklar. Alma veya ihtiyaç duyma sebebiniz de bu.
    Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

JimmyJoker JimmyJoker Web Developer Kullanıcı
    • Üyelik 23.06.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek WordPress Uzmanı
    • Konum Gaziantep
    • Ad Soyad B** K**
    • Mesajlar 590
    • Beğeniler 80 / 196
    • Ticaret 17, (%100)
    Ecancan Baştan belirtmek istiyorum amacım polemik yaratmak veya herhangi bir tartışmaya girip kalp kırmak değil. Ayrıcalık olduğundan bahsetmiş miyim? Dikkatli okumanızı rica ediyorum bir mecburiyetten bahsetmişim demek ki o anda başka temalar işimi görmemiş ve bende onu kullanmışım daha sonrasında da parasını ödeyip almışım bunda bir sorun göremiyorum. Çok büyük firmaların yazılımlarında bile deneme süreleri vardır da siz bilmezsiniz tabi onları o ayrı bir mesele. Zorla illa kullan falan gibi diyen biriside yok zaten benim kullanmadığım cümleleri kullanmaya gayret göstermezseniz dahada mutlu olurum. :) Sizin için TÜRK! gavur fark etmez ama benim için fark eder saygı duymak gerekir insanların fikirleri ve düşünceleri değişir. Pardus kullanmaya çalıştım ancak olmadı işimi görmedi ve bende win10 kullanıyorum mecburen yapacak birşey yok.. Siz onu elde etmek için elinizden geleni yapmaya devam edin lütfen ancak düşüncelere de saygı duymasını bilin.

Ben nasıl fikirlerinize saygı duyuyorsam sizde duyarsanız sevinirim. :) Konuya çok şeyler yazılabilir ancak yersiz muhabbetin ne yeri nede zamanı benim için.

Dürüst bir cevap verdiğim içinde kusura bakmayın size **************lar yarar. Yazınız için teşekkürler zahmet edip yazmışsınız ama yersiz olmuş.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
    • Üyelik 30.03.2014
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Balıkesir
    • Ad Soyad A** C**
    • Mesajlar 932
    • Beğeniler 359 / 215
    • Ticaret 30, (%100)
    JimmyJoker anlaşılan sizde benim yazdıklarımı tam okumamışsınız neyse bu mesajla beraber size göre 4 yersiz mesaj olmuş oldu.

wmaraci
    wmaraci

bilinmeyenkisi bilinmeyenkisi WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 07.10.2015
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Çankırı
    • Ad Soyad S** U**
    • Mesajlar 12
    • Beğeniler 1 / 24
    • Ticaret 0, (%0)
    Gordugum kadariyla, warez tema kullanipta, basarili olan zaten yok gibi birsey.
    O yuzden pek onemsenecek bir konu degil.
    Kullanan kisilerin cogu, daha web programlama'nin emekleme asamasinda tanisiyor.
    Bir sure sonra, zaten kendi ortaya degisik seyler cikarmak istiyor. Yavas yavas da bu durumu bitiriyor.

Gelelim artik biktigim bir konuya...

Ayrica gavur dediginiz insanlarin, dunyaya kattiklari urunleri (microsoft, google, apple, facebook, twitter, youtube, android, ios, java, php, linux, c++, c, asp.net, c#, office, photoshop vb.) kullanipta, onlara karsi yersiz, sacma sapan dusuncelere sahip olmak ne kadar mantikli?

Belediyeler de, tum Windows'lar korsan, Office korsan, Photosop korsan, AutoCad korsan, aklina gelecek her yazilim crackli. Bizzat kendim, gordum.

Devletin resmi kurumu bilgisayarda kullanilan isletim sisteminden, en kucuk programa kadar crackli kullaniyor.

O yuzden internette warez tema kullanan arkadaslari kinamadan once, resmi kurumlari gezin.

Ayrica, tutturmussunuz bir gavur lafini, yasadiginiz hayatta ne kadar egemen olduklarina bakin bir once.

Ortalama bir Turk insan her gun bu sitelerde ve cogu asagidakilerin en az birisini yapiyor;

Facebook'a giriyor, paylastigi resimle, ABD'ye kafa tutuyor :D
    --------------------------------------------------------------------------
    Twitter'a giriyor, attigi tweetle ABD'ye kafa tutuyor :D
    ------------------------------------------------------------------------
    Sony kamerayla video cekiyor, Apple Bilgisayarina bunu atiyor ve After effects ile montajliyor. Sonra da Youtube da yayinliyor. Bunu yapan kim? Din kanali. Sonra gavurlar diye konusuyor :DDDD
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yukarida ki yaptiklarinizi kimin sayesinde yapiyorsunuz.. Sizin lugatiniz da (Gavur)

Yollar da ki arabalar ne marka? Wolkswagen, Ford, Renault, Bmw, Fiat vb. kimlere ait?
    Alman, ABD, Fransa, Alman, Itayan. Bunlar sizin lugatiniz da ne diye geciyor? (Gavur)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Her gun belediyelere binlerce insan geliyor, yardim bolumune biri geldi mesela.
    Memur, TC nosunu istiyor, bir input alanina giriyor, getir diye butona tikliyor, sak diye geliyor ekrana.
    Ne kadar kolay dimi. :)

Hadi simdi, belediyelerden tum kamu kurumlarindan, komple ulkeden, cikaralim gavur mallarini.
    Yani komple bilgisayarlari. Binlerce insanlari klasorlerden arayip bulsunlar.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kapatalim butun bankalari, kapatalim YapiKredi Bankasini.
    Yani, devletin 464.886.790.000 Milyar TL vergi gelirinin 197 milyar TL'sini veren KOC Holding'in sahibi oldugu bankayi.
    Eh, KOC Holdingin sahiplerinin basida acik. Bunlarda gavur sayilir dimi. Gonderelim ulkeden.

197 Milyar TL gitsin bakalim :) .

Bunlari gormezsiniz siz tabi..

Daha milyonlarca turistleri saymadim, onlardan gelen gelirleri.
    Yani, Musluman ulkede, bikinili kimsede olmamali. Oyle degil mi?
    Gitti yine milyon dolarlar...

Daha bitti mi? bitmedi. Daha yeni bir ornege gidelim.
    Yavuz Sultan Selim Koprusu. Vikipediyi acin ve bakin "Tasarimini" kim yapmis.
    Fransiz bir adam ve Isvicre.
    Madem bu insanlar gavur, dinsiz. musluman degiller. O zaman niye bunlarla is yapip, dost oluyorsun.
    Size gore bunlar (kafir) dir. Cehennemde yancaklardir.

--------------------------------------------------------

Sizin dilinizde (gavur) dediklerinize ait olan her seyi hayatinizdan bir cikarin bakayim? nasil yasayacaksiniz.

Su yersiz, bati dusmanligini birakin artik. Bilime, ilime, sanata yonelin. Bir seyler uretmeye calisin, uretemiyorsaniz da, bos bos konusmamaya ozen gosterin.

Kisacasi, bu yolda devam ettiginiz surece, Harezmi'nin tek sac teli bile olamazsiniz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son zamanlarda boyle cok mesaj gordugum icin, artik dayanamadim yazdim.
    Ne olursa olsun, hepinizi yine de seviyorum.
    Iyi gunler :)
    muglatasarim Ecancan farukkarahan

kişi bu mesajı beğendi.

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 03.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad H** E**
    • Mesajlar 876
    • Beğeniler 211 / 116
    • Ticaret 10, (%100)
    Çok kullandım ama artık bıraktım. Karşı değilim fakat sürekli kullananlara karşıyım.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
    • Üyelik 18.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek SEO UZMANI
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad H** E**
    • Mesajlar 2770
    • Beğeniler 1194 / 724
    • Ticaret 129, (%100)
    Keremiya v4 bile almayı düşündüm o kadar karşıyım wareze :)
    keremiya

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.dopinger.com/tr

CH3L1OS CH3L1OS Dene 1-2-1-2 Kullanıcı
    • Üyelik 28.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Defacer
    • Konum Hollanda
    • Ad Soyad A** D**
    • Mesajlar 286
    • Beğeniler 116 / 79
    • Ticaret 0, (%0)
    İnterneti illegal sistem yönetiyo bro.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al