wmaraci reklam
lidertakipci

seo konusunda tüm deneyimlerimi yakın zamanda ücretsiz olarak sitemde paylaşacağım (proje)

28 Mesajlar 2.851 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wunwun wunwun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Teşekkürler.
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

pc332 pc332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı, Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)
Anladığım kadarıyla siz SEO'nun daha çok ON PAGE kısmıyla ilgileniyorsunuz ve tecrübeleriniz de bu yönde. Ortalık 100 backlink basan seo uzmanlarıyla dolup taşıyor, kimse ON PAGE seo hakkında bir halt bilmiyor, mesela seo uyumlu bir makale nasıl yazılır, kimse bunu merak etmiyor. Varsa yoksa link.

Sizi tanımıyorum ancak 6 yılınızı verdiyseniz bilmediğim şeylerden de bahsedeceğinizi düşünerek sitenizi takip edeceğim. Ama baştan belirteyim, yarın yazdığınız yazı hangi seviyede olursa sitenizi takip edenlerin beklentileri de o seviyede olur, gerçi ON PAGE üzerinde uzman birine bunu söylemek de biraz hakaret oldu ama kusura bakmayın. :)
Umarım üstünkörü anlatımla h taglarının ve strong kullanımının öneminden-faydasından bahsetmezsiniz. Şöyle bilgiye doyabileceğimiz bir şeyler bekliyorum ben, neyse bu mesajı niye bu kadar uzattığımı ben de anlamadım.
Saygılar...

Edit:

Yalnız böyle yaparak hocamı da zan altında bıraktım, yani şimdi yararlı şeyler anlatır elbet ama biz de sanki para ödüyormuş gibi daha dereyi görmeden paçaları sıvayıp dereye koşmayalım. :P
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

DenizCaglar DenizCaglar Danışman & Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webtasarım&Yazılım geliştirme&
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)

pc332 adlı üyeden alıntı

Anladığım kadarıyla siz SEO'nun daha çok ON PAGE kısmıyla ilgileniyorsunuz ve tecrübeleriniz de bu yönde. Ortalık 100 backlink basan seo uzmanlarıyla dolup taşıyor, kimse ON PAGE seo hakkında bir halt bilmiyor, mesela seo uyumlu bir makale nasıl yazılır, kimse bunu merak etmiyor. Varsa yoksa link.

Sizi tanımıyorum ancak 6 yılınızı verdiyseniz bilmediğim şeylerden de bahsedeceğinizi düşünerek sitenizi takip edeceğim. Ama baştan belirteyim, yarın yazdığınız yazı hangi seviyede olursa sitenizi takip edenlerin beklentileri de o seviyede olur, gerçi ON PAGE üzerinde uzman birine bunu söylemek de biraz hakaret oldu ama kusura bakmayın. :)
Umarım üstünkörü anlatımla h taglarının ve strong kullanımının öneminden-faydasından bahsetmezsiniz. Şöyle bilgiye doyabileceğimiz bir şeyler bekliyorum ben, neyse bu mesajı niye bu kadar uzattığımı ben de anlamadım.
Saygılar...

Edit:

Yalnız böyle yaparak hocamı da zan altında bıraktım, yani şimdi yararlı şeyler anlatır elbet ama biz de sanki para ödüyormuş gibi daha dereyi görmeden paçaları sıvayıp dereye koşmayalım. :P

ESTAFURULLAH. içimden gecenlere tercuman olmuşsunuz.aynen dediğiniz gibi.yazıların içinde hangi kelimelerin hangi satırda geçeceği. nereden nereye linklendirileceği.yazı yazarken nasıl yol izlenmeli en önelisi ise başlık nasıl olmalı. açıklama ve etiketler nasıl seçilmeli. diye kısacak yazacağım yazılardan böyle bahsedeyim.

Ek Olarak:

pc332 adlı üyeden alıntı

Saygılar...

Edit:

şunuda unutmuşum sektorden sektore nasıl yol izleyeceğiniz değişiyor. insanların hataları tek bir kalıp üzerinden gitmek.örneğin her yazıda bold yapılması gerekilmeyebilir.Site firmas sitesimi blog sitesimi kaç sayfa olacak bunlar olayın rengini değiştirmekte
pc332

kişi bu mesajı beğendi.

pc332 pc332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı, Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)
DenizCaglar Oldu o zaman, yarın yazacağınız yazıyı merakla bekliyorum. :)
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

veyselnet veyselnet ilan sitesi araciyim.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek ön muhasebe, bilişim
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad V** P**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 41 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Seo önemli konu yardimci olmaniz çok iyi olur
DenizCaglar

kişi bu mesajı beğendi.

xsyasarxs2 xsyasarxs2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 36 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Takipteyim hocam

Blogger..

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Takip ediyoruz

eneskamis.com

DenizCaglar DenizCaglar Danışman & Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webtasarım&Yazılım geliştirme&
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 55 / 46
  • Ticaret 10, (%100)
Ek Olarak:

wunwun adlı üyeden alıntı

Teşekkürler.

pc332 adlı üyeden alıntı

Saygılar...

Edit:

veyselnet adlı üyeden alıntı

ilk yazımı yazmış bulunmaktayım günlük 1 adet yazacağım ortalama SEO ile alakalı . yavaştan basitten başlıyorum ki heycan olsun ortalama 100-150 yazı çıkaraçağım seo ile alakalı detaylı ve uzun olacak

Ek Olarak:

wunwun adlı üyeden alıntı

Teşekkürler.

pc332 adlı üyeden alıntı

Saygılar...

Edit:

veyselnet adlı üyeden alıntı

tecnomedya adlı üyeden alıntı

hocam öncelikle tebrikler.. Bu hizmeti ücretsiz olarak vermeniz de ayrı bir güzel taraf. Ayrıca hem kendi sitenizden bu bilgileri verip kendinize yarar sağlıyorsunuz hemde herkese ücretsiz vererek daha faydalı bir iş yapıyorsunuz takipteyim :)

cihan1 adlı üyeden alıntı

takipteyim hocam proje gerçekleştiği zaman cihan1 yaparak etiketlerseniz sevinirim :)

fraqman adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlama logo da bir terslik mi var . yoksa bana mı öle geldi :)

leone1907 adlı üyeden alıntı

çok iyi olur ama çokta düşman kazanabilirsin. bazıları bazı şeyleri sadece kendileri bilsin isterler bu sebeple saldırıya geçerler tıpkı çizgitageme yapılanlar gibi.

maymaa adlı üyeden alıntı

Bekliyoruz hocam bomba gibi olur

yunus3346 adlı üyeden alıntı

Hayırlı uğurlu olsun tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için de teşekkür ederim. İnşallah herkese faydalı olur

KarahanBilisim adlı üyeden alıntı

Yazılım geliştirirken az çok SEO koşullarına uymam gerekiyor doğal olarak, her ne kadar elimden geleni yapsamda istediğim tatmini vermiyor bana. Sanki eksikmiş gibi geliyor, bu yüzden kesinlikle takip edeceğim bir proje. Ancak diğerleri gibi kaba taslak anlatmak yerine daha detaya inerek, örneklerle anlatırsanız çok iyi olacağını düşünmekteyim. Şimdiden kolay gelsin ve başarılar dilerim.

SercanÇetin adlı üyeden alıntı

Bekliyoruz hocam

Ek Olarak: Bekliyoruz hocam

haber58 adlı üyeden alıntı

Elbette güzel fikirlerinizden istifade etmek isteriz ... Bilgi her zaman güçtür. Bekliyoruz.

ilk yazımı yazmış bulunmaktayım günlük 1 adet yazacağım ortalama SEO ile alakalı . yavaştan basitten başlıyorum ki heycan olsun ortalama 100-150 yazı çıkaraçağım seo ile alakalı detaylı ve uzun olacak

http://www.arastiranadam.com/seo-yaparken-baslik-nasil-olmali

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al