wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiye'nin Sosyal Firma Rehberi Yenilendi!

64 Mesajlar 7.031 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

turgutdgn turgutdgn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
Site Linki: Buldumbe

Buldumbe.com Yenilendi!

Buldumbe 1 Temmuz 2016'da ilk sosyal içerik tabanlı firma rehberi sitesi olarak yayın hayatına başladı.Buldumbe yeni

çağın sosyal ağ dinamiklerini göz önünde bulundurarak buldumbe.com takipçilerine tüm internet dünyasının en

popüler haber,video,galeri ve fotoğraflarına tek bir noktadan ulaşımını sağlarken aynı zamanda da firma rehberi özelliği ile Türkiye'nin 81 ilinin en

yeni ve en popüler işletmelerini yakından inceleme fırsatı sunuyor.Bununla beraber gidilip görülebilecek en güzel

yerleri,eğitici blog yazılarını ve daha birçok içeriği buldumbe.com sizlerle buluşturuyor.

Yenilikler

1 Temmuz 2016 tarihinde çıktığımız bu yolda size daha kaliteli hizmet verebilmek adına buldumbe.com 1 Kasım itibari ile yeni bir tasarıma geçti.Firma rehberi görünümünün
öne çıktığı bu yeni tasarımda siteye gelen ziyaretçiler ücretsiz üye olup firmalarını 5 dakika içinde kolaylıkla ekleyip yayınlayabiliyorlar.Aynı zamanda da ücretli olan Gold,Vitrin ve
Özel Reklam Alanı paketleri sayesinde ücretsiz üyelere nazaran %80 daha fazla müşteriye reklamlarını ulaştırmış oluyorlar.Ne demiş David Ogilvy;

''Her Reklam, Markanın Kimliğine Yapılan Uzun Vadeli Bir Yatırımdır.''
- David OGİLVY

Üyelik panelinden firmanızı dilediğiniz gibi düzenleyebiliyorken
aynı zamanda da size atılan mesajları kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.Yine yeni bir tasarım olan ana sayfamızda ki arama motoru sayesinde dilediğiniz ilde dilediğiniz kategoride olan firmalara
kolaylıkla erişebilirsiniz.Ve daha bunun gibi nice yenilik..
Neyse lafı daha fazla uzatmadan size birçok yenilik ve kolaylık sunan Türkiye'nin yepyeni Sosyal Firma Rehberi Buldumbe.com İle başbaşa bırakıyoruz... :)

EK OLARAK: sitenizi veya firmanızı eklediğinizde link çıkışı istiyorsanız bu bağlantıya yorum yapmanız yeterli veya 05308601367 numaralı telefona sms atabilirsiniz..
alminatasarim j700

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.youtube.com/channel/UCcKsA-OdHC8QyaV37CGi9IQ?sub_confirmation=1
wmaraci
reklam

Bimego Bimego WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
En kaliteli firma rehberlerinden birisi..
turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar kusura bakmayın ama ;

Öyle hazır tema satın alıp firma rehberi açmak ile,
Daha kitlesi oluşmadan her alana reklam alanı koymak ile (Bence en amatör olanı bu :) )
Öyle forumlara girerek konu açmak 50-100 Tl reklam vererek neymiş efendim en kaliteliymiş ya da başka bir şeymiş gibi gibi denilerek olacak iş değil bu :) Hatta sitenin footer'e yaklaşınca aynı alanda 4 tane reklam alanı banneri görünce :) gülmekten kendimi alamadım :) Neyse daha fazla eksikleri söylemek istemiyorum roman olur biraz da moraliniz bozulur. Oyalanın işte tecrübe v.b kazanırsınız ki bence en önemlisi bu..
Optimus steel Daryl

kişi bu mesajı beğendi.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Yazacaklarıma tercüman oldun :)
steel hasanayt turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)

takiplekazan adlı üyeden alıntı

Yazacaklarıma tercüman oldun :)

WMAracı kitlesi öyle her forum kitlesine benzemez :) Konuşmadan bile anlaşırız biz, biliyorum bu hepimizin düşüncelerinin yarısı bile değil ama en nazikçesi de böyle oluyor işte :) sonuçta karşımızdaki de insan çok fazla gönül kırmamak gerek :)

• Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)

hasanayt adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar kusura bakmayın ama ;

Öyle hazır tema satın alıp firma rehberi açmak ile,
Daha kitlesi oluşmadan her alana reklam alanı koymak ile (Bence en amatör olanı bu :) )
Öyle forumlara girerek konu açmak 50-100 Tl reklam vererek neymiş efendim en kaliteliymiş ya da başka bir şeymiş gibi gibi denilerek olacak iş değil bu :) Hatta sitenin footer'e yaklaşınca aynı alanda 4 tane reklam alanı banneri görünce :) gülmekten kendimi alamadım :) Neyse daha fazla eksikleri söylemek istemiyorum roman olur biraz da moraliniz bozulur. Oyalanın işte tecrübe v.b kazanırsınız ki bence en önemlisi bu..

Öncelikle yorumunz için teşekkürler :) Sanırım çok başarısızlıkla karşılaşıp tecrübeler edindinz ve siz başarısız olduğunuz için başkasınında başarısız olacağınıı düşünüyorsunuz sizi anlıyorum :) Bu bol tecrübelerinizi eksikleri saydıktan sonra neler yapılmalı konusunda da önerilerinizi ekleseydiniz daha dikkate alınır bir yorum olurdu görüşündeyim :)

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Sayın ; turgutdgn

İletişim için teşekkürler :) Sizin bu cevap psikolojiniz üzerine proje hazırlayıp, üniversite de konuşma yaptım ve bir kaç şey söylemek istiyorum izin verirseniz ;

Bulunduğun Konum ; Burası her türlü olumlu/olumsuz eleştirilerin yapıldığı alandır.
Cevabınız ; Bunu yüzlerce sayfada anlatabilirim ama anlatmıyorum ki anlayacağınızı umuyorum :) Vahşi hayvanlar ölürken bile kavga ettiği rakibine saldırma düşüncesindedir. Sizin bana cevabınızda '' Sanırım çok başarısızlıkla karşılaşıp tecrübeler edindiniz '' diyerek saldırmanız inanın zerre kadar umurumda değil, bu konuda sadece şunu diyebilirim ; '' Umarım GERÇEKTEN başarısızlık yaşayacağınız projelerde yer alır veya gerçekleştirirsiniz.''

Birde eklemek isterim yapıcı değil, yıkıcı olan yorumunuza hitaben konularına her olumlu mesaj yazıldığında teşekkür mesajları ile donatan insanlardan olmayın! Ben bu forum dahil yorum yapılıp ;

''Hayır, ben dediğiniz kadar iyi değilim. yalan söylemeyin.'' diyen olmadı ama sizin gibi kendi fikirlerine uymayan insanlar ile karşılaştığında, hemen kabuğuna kaçan çok insan oldu.

Kırdıysam özür dilerim..
turgutdgn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
:))) Kırmak değil sadece karşınızda ki insanı sıfır tecrübeli görüp sadece kendi bildiklerinizi doğru görmeniz pek mantıklı bir yaklaşım olmadığını söylemek istedim sonuçta benim neleri tecrübe ettiğimi bilmiyorsunuz.. kaldıki yaptığınız yorum siteme uymuyor bu site bikaç aydır aktif ve 2500-3000 tl civarı para kazandım bu eleştirdiğiniz tasarımla o yüzden öyle bir yıkıcı cvp yazdım ben kırdıysam ben özür dilerim.. hasanayt

• Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
turgutdgn Neyse , ne diyelim siz kendi bildiğiniz yoldan kendi bakış açınız ile ilerleyin :) Kazanmak güzeldir , Allah kat ve katını kazanmayı nasip etsin. İnşallah hepimiz, emek veren herkes kazanır :)

Bir daha eklemek gerekir ise :) Her yerde kazancınızdan bahsetmeyin bu bir üstünlük değil, başka bir şeydir :)

• Üyelik 16.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 313 / 72
  • Ticaret 3, (%100)
Allah hepimize bol kazanç versin üstünlük yada başka birşey olsun diye yazmadım kazancı sadece hazır temayla vs olmıcanı net bir şeklde belirttiğiniz için bende kazancı belirtmek istedim olduğunu belirtebilmek adına.. İyi çalışamalar dilerim. hasanayt

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al