wmaraci reklam

Google Üyeliği Olan Arkadaşlardan Ricam Var.

22 Mesajlar 3.568 Okunma
wmaraci reklam

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)

NettaCompanyCEO adlı üyeden alıntı

bulgay User profile request failed. Most likely the user is not connected to the provider and he should to authenticate again. an error found while processing your request! Try again Hatası alıyorum google ile katıldığımda başta hangi yöntemle katılabilirim?

aaa, uyarınız için teşekkürler. Google apide bir sıkıntı var. Arada böyle kopabiliyor. sitemize facebook, twitter, instagram ve vk ile giriş yapabilir ya da mail adresinizi kullanarak uye olabilirsiniz.

wmaraci
reklam

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
"Ankara Profesyonel Nakliyat" güzel bir kasma taktiği :) Müşteriden para alın, gelin burda "yardımlaşma" adı altında işi yaptırın. Güzel taktik.

Sevda Sevda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Meslek Chief Executive Officer
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 48 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

ironsoft adlı üyeden alıntı

NettaCompanyCEO Bir ihtiyacım yok teşekkür ederim. Burası bir forum, her şey karşılıklı yapılacak diye bir kaide yok.

Teşekkür ederim sağlıcakla kalın.

bulgay adlı üyeden alıntı

aaa, uyarınız için teşekkürler. Google apide bir sıkıntı var. Arada böyle kopabiliyor. sitemize facebook, twitter, instagram ve vk ile giriş yapabilir ya da mail adresinizi kullanarak uye olabilirsiniz.

Evet, bu sayede bir problemi çözmüş olduk :)

Hermes adlı üyeden alıntı

"Ankara Profesyonel Nakliyat" güzel bir kasma taktiği :) Müşteriden para alın, gelin burda "yardımlaşma" adı altında işi yaptırın. Güzel taktik.

Ayıp Ayıp Utanın.

Evet haklısınız, biz para alıyoruz, para almak için uğraşıyoruz çok haklısınız. Fakat onlar sıcacık yataklarında uyurken biz webmasterler sabahlara kadar, link alımı, backlink alımı üyelik alımları, şurada hata olmuş a şuradan spam hit geliyor. Off bu neden böyle oldu, gibi cümleler kurarken. Şimdi sizde gelip burada bir emek olduğu halde böyle birşey diyorsunuz GERÇEKTEN AYIP. Öyle bir saçma birşey söylediniz ki aklım mantığım hala bayan olarak almadı. Yahu burada herkes iş yapıyor, burası yardımlaşma forumu tabiki destek olacağız birbirimize mantıksız insan seni.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
NettaCompanyCEO siz burada "yardım" adı altında işinizi yaptırıyorsunuz! Müşteriden parayı alıp yiyen sizsiniz ama gelip işi bilmeyen kişilere buradan fake yorum attırıyorsunuz. Bu hem sahtekarlık hemde sömürücülük!

Raport edildiniz! Ayrıca konu görsellerini aldım, firmaya gerekli görselleri atıyorum fake yorum basmaları.

wmaraci
wmaraci

Farazi Farazi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 157 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
Yaptığınız hiç etik değil. Deneyimlenmemiş bir hizmet için yorum yaptırarak insanların hakkına giriyorsunuz. Umarım yorum kasılmış bir firmaya evinizi taşıttırır da 3-5 kuruş için nasıl bir vebalin altına girdiğinizi anlarsınız.

www.parapratik.com

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Yaptığınız ve doğru olduğunu hakaret içerikli mesajlar ile desteklemeye çalıştığınız şey tamamen yanlış. Siz burada şeffaf ve açık olmadığınız gibi bir de iyi niyetimizi kullanmaya çalışıyorsunuz.

Bahsettiğiniz webmaster tanımı çok doğru ama bir webmaster olarak izlediğiniz ve gösterdiğiniz yol ne kadar etik ve ne kadar doğru tartışılır.

Takındığınız tavırdan sonra da sözde temsil ettiğiniz şirketin ne kadar "kurumsal" ve ne kadar "profesyonel" olduğu da aşikardır.

Ek olarak; piyasanın neden bu hallerde olduğunu bir kere daha anlamama yardımcı olduğunuz için size, benden önce üyeleri uyardığı ve üstüne laf yediği için Hermes arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 48 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

Farazi adlı üyeden alıntı

Yaptığınız hiç etik değil. Deneyimlenmemiş bir hizmet için yorum yaptırarak insanların hakkına giriyorsunuz. Umarım yorum kasılmış bir firmaya evinizi taşıttırır da 3-5 kuruş için nasıl bir vebalin altına girdiğinizi anlarsınız.

Kaplan adlı üyeden alıntı

Yaptığınız ve doğru olduğunu hakaret içerikli mesajlar ile desteklemeye çalıştığınız şey tamamen yanlış. Siz burada şeffaf ve açık olmadığınız gibi bir de iyi niyetimizi kullanmaya çalışıyorsunuz.

Bahsettiğiniz webmaster tanımı çok doğru ama bir webmaster olarak izlediğiniz ve gösterdiğiniz yol ne kadar etik ve ne kadar doğru tartışılır.

Takındığınız tavırdan sonra da sözde temsil ettiğiniz şirketin ne kadar "kurumsal" ve ne kadar "profesyonel" olduğu da aşikardır.

Ek olarak; piyasanın neden bu hallerde olduğunu bir kere daha anlamama yardımcı olduğunuz için size, benden önce üyeleri uyardığı ve üstüne laf yediği için Hermes arkadaşıma çok teşekkür ediyorum.

Teşekkür ederiz. Okumaya gerek bile duymuyorum Hermes'n adamları olduğunuz bariz belli.
Nakliyat sektörünü siz biliyormusunuz da gelip yorum yapıyorsunuz ?
Bu insanların hepsi aynı şekilde rakabet içerisinde.

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Nakliyecilikten anlamam. Sanırım siz de anlamıyorsunuz? Eğer NettaCompany olarak nakliyat işi yapmıyorsanız?

Ben şahsi olarak konuşuyorum; anladığım alan (uzman olduğum demiyorum kesinlikle) arayüz geliştirme. Uzun süredir bu piyasanın içindeyim ve henüz CEO olamadım fakat bir kaç bilgim var çok şükür. Bunlara dayanarak sizinde nakliyeci değil de webmaster yada türevi olduğunuzu düşünerek mesajıma devam ediyor ve açıklama yapma gereği duyuyorum.

Size kimse "-neden böyle bir konu açtınız?" diye bir şey söylemiyor. Fakat, süz gelip konu başlığında ve içeriğinde bizlere 'şeffaf' ve 'açık' olup; "- arkadaşlar durum bu, bir müşterimiz için böyle bir desteğe ihtiyacımız var. Size zahmet vs vs vs.." gibi bir açıklama yapmış olsaydınız eğer, eminim ki sözünü etmiş olduğunuz bir çok 'yardım sever' arkadaş yardımda bulunacaktır. Ama siz onu maalesef tercih etmemiş. Sizi uyaran arladaşa da açıklama yapmak yerine hakaret etmişsiniz. Aynı benim ve diğer arkadaşımın mesajlarını okuma zahmetinde bulunmayarak bize yaptığınız gibi.

Yani demem o ki; lütfen öncelikle şeffaf olun. Ve forum içerisinde ki konuşma şeklinize dikkat edin. Takındığınız uslup ve yapmış olduğunuz hareket dediğiniz gibi 'bayan' olduğunuz halde doğru bir tutum değil.

Ek olarak; mesajımı telefondan göndermiş bulunduğum için, yazım hataları varsa eğer şimdiden özür dilerim.

Farazi Farazi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 157 / 54
  • Ticaret 3, (%100)
NettaCompanyCEO (Sevda) hanım,
Kötü bir şey söylemedim ki. Fikrimi, aklımdan ve vicdanımdan geçenleri yazdım. Hermes'i tanımam. Eğer yaptığınız işi eleştirmem birilerinin adamı olduğum anlamına geliyorsa eyvallah Allah'ın adamıyık.

Ayrıca sizi de tanımam ve herhangi bir kastım yok. Olsaydı konunuza olumsuz yorum yapan arkadaşları destekler mahiyette bir şey yazardım.

www.parapratik.com

• Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 48 / 30
  • Ticaret 0, (%0)

Kaplan adlı üyeden alıntı

Nakliyecilikten anlamam. Sanırım siz de anlamıyorsunuz? Eğer NettaCompany olarak nakliyat işi yapmıyorsanız?

Ben şahsi olarak konuşuyorum; anladığım alan (uzman olduğum demiyorum kesinlikle) arayüz geliştirme. Uzun süredir bu piyasanın içindeyim ve henüz CEO olamadım fakat bir kaç bilgim var çok şükür. Bunlara dayanarak sizinde nakliyeci değil de webmaster yada türevi olduğunuzu düşünerek mesajıma devam ediyor ve açıklama yapma gereği duyuyorum.

Size kimse "-neden böyle bir konu açtınız?" diye bir şey söylemiyor. Fakat, süz gelip konu başlığında ve içeriğinde bizlere 'şeffaf' ve 'açık' olup; "- arkadaşlar durum bu, bir müşterimiz için böyle bir desteğe ihtiyacımız var. Size zahmet vs vs vs.." gibi bir açıklama yapmış olsaydınız eğer, eminim ki sözünü etmiş olduğunuz bir çok 'yardım sever' arkadaş yardımda bulunacaktır. Ama siz onu maalesef tercih etmemiş. Sizi uyaran arladaşa da açıklama yapmak yerine hakaret etmişsiniz. Aynı benim ve diğer arkadaşımın mesajlarını okuma zahmetinde bulunmayarak bize yaptığınız gibi.

Yani demem o ki; lütfen öncelikle şeffaf olun. Ve forum içerisinde ki konuşma şeklinize dikkat edin. Takındığınız uslup ve yapmış olduğunuz hareket dediğiniz gibi 'bayan' olduğunuz halde doğru bir tutum değil.

Ek olarak; mesajımı telefondan göndermiş bulunduğum için, yazım hataları varsa eğer şimdiden özür dilerim.

Farazi adlı üyeden alıntı

NettaCompanyCEO (Sevda) hanım,
Kötü bir şey söylemedim ki. Fikrimi, aklımdan ve vicdanımdan geçenleri yazdım. Hermes'i tanımam. Eğer yaptığınız işi eleştirmem birilerinin adamı olduğum anlamına geliyorsa eyvallah Allah'ın adamıyık.

Ayrıca sizi de tanımam ve herhangi bir kastım yok. Olsaydı konunuza olumsuz yorum yapan arkadaşları destekler mahiyette bir şey yazardım.

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle geceniz hayır olsun inşallah. Bir adet google harita hesabımıza sizlerden güzel bir yorum bırakmanızı istiyorum. Eğer ki sizlerinde Google Harita üyeliğiniz var ise yorumda belirtin, birbirimize yorum yapalım. Karşılık beklemeksizin yorum atan arkadaşlardan binlerce kez Rabbim razı olsun. Yorum yaparak bizlere öyle bir destek vermiş olacaksınız ki size anlatmakla bitirmem mümkün değil...

https://goo.gl/jWrJC1

Zaten bende aksine birşey yazmadım destek istedim sadece, Ayrıca firma sahibi yakından aile dostumuz. Ben gidipte, bir ton müşterimiz varken özellikle Ankara Profesyonel Nakliyat'a yazmadım dimi. NettaCompany.com.tr'yi sanıyormusunuz ki sadece ankara profesyonel nakliyat var. Ben en basitinden gider, nettacompany'nın haritalarına mesaj atmalarını isteyebilirdim. Bunu saygı değer bi insan rica etti bizde burada dayanışma yapmak istedik. Forumda binlercesi var aynı durumda google yorum attıran, biz isteyince neden suç oldu.

Rabbim kim kimin ekmeğiyle oynadığını en iyi şekilde bilendir. Kim haksız kim haklı en iyi bilendir. Herzaman herşeyi görüp ve bilendir. Bizler sadece Kuluz. O yüzden birbrimizi kırmaya gerek yok.

Şimdi herkes hayırlısıyla işini yapsın. Rabbim heppinize bol kazançlar naship etsin. Saygılarımla selamlıyorum.

BİZ PARA GÖZÜZ. BİZ AÇIZ, PARAMIZ YOK, HERKESTEN PARA ALIP BURADA BEDAVAYA İŞ YAPTIRMAYA Çalışıyoruz olduk gözünüzde bir anda ne diyelim ki.

Zaman adminlerimiz NettaCompany hesabındaki Semih beyide banladı, Çifte standart olduğunu burada anladık.

Hermes arkadaşımız ise, gönül rahatlığı ile forumda dolaşıyor. Rabbim onu şuanki durumlara sokmasın inşallah. Fakat söz veriyorum bunun altında kalmaz netta.

admin gerekli herşeyi yarın uyandığına görecek zaten bende bizzat açıklayacağım. Umarım bu çifte standart olayında yanılıyorumdur.

Serkan Ejder

İnsanoğlu yalnız kendi rahatını düşünür, eğer rahat yaşamak için kardeşlerimizin hakkını yer onları ezersek, işte o vakit kötülük etmiş oluruz. - Voltaire

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al