wmaraci reklam

Garantisi Bitmiş Cihaz 30gündür tamir edilmiyor.

20 Mesajlar 2.331 Okunma
wmaraci reklam

fthkekik fthkekik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)

MuhammetKoç adlı üyeden alıntı

fthkekik ne bi telefon teslim fişi verildi ne başka bi belge hocam sadece elimde telefonun imei numarası var yarın ilk işim dediklerinizi yapmak olacak. Adamla mesajlaşmalarımız duruyor 1hafta önce telefon ankaraya gitti arabada 2 3 güne gelir diye aradıktan sonra attığı mesajlar hepsi duruyor bilgilendirmeniz için teşekkürler

hocam o kotu olmus bır belge alsaydınız ıslerınız kolaylasırdı..
bu sıze bır tecrube oldu en azından bundan sonra umarım basınıza gelmez ama velevki geldı ozaman ılk verdıgınız gun ıle alakalı belge kagıt maıl msj bısey kesın olsun.

wmaraci
reklam

MuhammetKoc MuhammetKoc muhammetkoc.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 88 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
fthkekik bugün gideceğim telefoncuya büyük ihtimalle verilmeyecek telefonum bana ayın 14ünde teslim ettiğime dair belge fiş gibi bişey verin diye isteyeceğim alıp tüketici hakem heyetine öyle gideceğim

muhammetkoc.com

• Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
onu anlar vermezler bence.
siz tuketıcı hakem heyetıne gıdın durumu anlatın bı

• Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 88 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Batuhnrr warpower fthkekik AdnanSimge bugün gittim cihaz kargoya verilmedi biz alacağız diye kem küm ettiler, bana fatura verin telefonu teslim ettiğime dair dedim bugünün tarihi ile kestiler ve ben ayın 14ünde istiyorum dedim kesemem falan dedi. Telefonu teslim ederken niye vermediniz ya dedim yoktu o zaman fişimiz dediler beni ilgilendirmez verseydiniz dedim zora koştum yapamayız geriye dönük falan dediler yapacaksınız diye zorladım ayın 14üne ait aldım tüketici hakem heyetine gittim araştırdılar kanuunlara baktılar, eğer servisine yollasaydım bunların gerçekleşeceğini fakat servisi olmadığı için sadece uyarı gönderip benden sonra telefon teslim edenlere düzgün davranmalarını sağlayabileceklerini, tüketici hakem heyetinde iki çalışan kişi bu konu hakkında çok sinirlendiler ve bu telefonu bıraktığım firmayla alakalı daha önce bir sorun daha yaşanmış biz orayı denetleyeceğiz ve elimizden geldiği kadar onları zora sokacağız dediler benim için telefonun tamiri için ödediğim ve telefonu bıraktığım şekilde almam için bir dilekçe göndereceklerini eğer adamlardan şu şu parça değişimi sonucu bu hale geldi gibi bir onaylı belge alırsam telefonu bilir kişiye yollayıp suçlularsa telefonu eski haline döndermelerini isteyeceklermiş. Bilgileriniz için teşekkürler.
fthkekik

kişi bu mesajı beğendi.

muhammetkoc.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
gecmıs olsun.
dedıgım gıbı eger kendı garantı fırması olsaydı sana son kurusuna kadar paranı almanın cok kolay oldugunu anlatırdım.
ama alakasız fırmalar boyle ınsanı zorluyor dahası dogru duzgun ne kanun ne denetleme var buda ısın gorevlısı memurların ve kanunların yetersızlıgı.
ama tabı bu tıp ınsanlara papuc bırakmayacagız..
anlamadıgım bunlar telefonu naptı tlf bunlarda degılmı

• Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 88 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
fthkekik ben telefonu ilk götürdüğümde 2saat içinde yapılıp veriyodu sonra işler yoğun oldu, üst servise gönderdik kayseriye oldu, yapıldı gel dediler servis hatası olmaya başladı bu osmanın keyfi yeterse yapar yarın gel başında bekle yaptır denildi bekledim kayseriye gitti denildi sonra telefonun şifresini söylemişin dedi tamam dedim söyleyim 3güne gel oldu gittim şifresi ne bunun dedi tekrar söyledim 3gün sonra gel denildi gittim şifresini neydi bunun dediler dalga mı geçiyosunuz siz dedim kardeşim pardon yapılıyormuş denildi, sonra telefon ankaraya gitti geldi (sözde) telefon yapılıp gelmiş ama hattı deneyelim derken arabada tekrar ankaraya gitmiş 3güne gel gelir dediler gittim ankaraya bıraktım ben onu tekrar denildi, çarşamba perşembe kesin gelir denildi gittim akşam geldi oldu akşam gittim kardeşim yapılmadı pazartesi iade olacak büyük ihtimalle denildi cumartesi işim vardı geldiyse alıyım dedim kardeşim kb senin telefon yapılmış yanlış bilgi verdim akşam gel al yazılım atacağız dediler akşam gittim kardeşim kb senin telefon değilmiş senin telefon pazartesi iade denildi yarın çarşamba :D

muhammetkoc.com

• Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 88 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
iade alırken harcamış olduğum otobüs paralarını isteyeceğim :D

muhammetkoc.com

• Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)

MuhammetKoç adlı üyeden alıntı

fthkekik ben telefonu ilk götürdüğümde 2saat içinde yapılıp veriyodu sonra işler yoğun oldu, üst servise gönderdik kayseriye oldu, yapıldı gel dediler servis hatası olmaya başladı bu osmanın keyfi yeterse yapar yarın gel başında bekle yaptır denildi bekledim kayseriye gitti denildi sonra telefonun şifresini söylemişin dedi tamam dedim söyleyim 3güne gel oldu gittim şifresi ne bunun dedi tekrar söyledim 3gün sonra gel denildi gittim şifresini neydi bunun dediler dalga mı geçiyosunuz siz dedim kardeşim pardon yapılıyormuş denildi, sonra telefon ankaraya gitti geldi (sözde) telefon yapılıp gelmiş ama hattı deneyelim derken arabada tekrar ankaraya gitmiş 3güne gel gelir dediler gittim ankaraya bıraktım ben onu tekrar denildi, çarşamba perşembe kesin gelir denildi gittim akşam geldi oldu akşam gittim kardeşim yapılmadı pazartesi iade olacak büyük ihtimalle denildi cumartesi işim vardı geldiyse alıyım dedim kardeşim kb senin telefon yapılmış yanlış bilgi verdim akşam gel al yazılım atacağız dediler akşam gittim kardeşim kb senin telefon değilmiş senin telefon pazartesi iade denildi yarın çarşamba :D

valla suan cok sınırlendım hangı sehır bu hocam?
kayserı dedınız calısanmı kayserıye gıdıp gelmıs. dukkan kayserıde dııl dımı.
senın telefonu bunlar muhtemelen hallettıler hocam.kıvırtıolar.ya bır sekılde tamır etmeye calısıyorlar yada baska vercekler

• Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 215
  • Beğeniler 88 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
fthkekik yaşadığım şehir Nevşehir. Bu telefonu verdiğim yer galiba aracı anladığım kadarıyla. NEvşehir'den aldığı telefonları kayseriye götürüp yaptırıyor sonra üstüne koyarak müşterilere veriyorlar. Valla imei numarasını biliyorum telefonu kasa olarak gördüğümde tanırım. Neresinde ezik olduğunu arka kapağın hangi bölümlerinde çizik olduğu başka telefonu vermelerine ihtimal yok fakat donanımsal olarak yapacaklarından eminim çünkü telefon eski fakat herhangi bir sıkıntısı yoktu. Çatır çatır çalışıyordu kendileride yaptırmazsan biz alalım demişlerdi.

muhammetkoc.com

• Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 547
  • Beğeniler 86 / 85
  • Ticaret 15, (%100)
yapsınlar bakalım anlarız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al