wmaraci reklam
lidertakipci

Gerçekten mhp'li ülküdaşlarım referandumda evet diyecek mi?

67 Mesajlar 8.411 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

rodriguez rodriguez HostingSubesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Çiçekçilik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 2, (%100)
Güzel Türkiye'min gelişmesi ve daha aydın geleceğimiz için referandum'da EVET diyorum.

wmaraci
reklam

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Ne diyelim. MHP'lilerin EVET oyu vereceğini bildiğin için bunu kendine yedirememiş olabilirsin. Ama MHP seçmeninin oy tavrı buradaki 20-30 kişi ile ölçülemez. Buraya yorum yazanlara bakarsan durum zaten açıkca anlaşılıyor ki sırf HAYIR'a destek olmak için HDP'lisi de MHP'liyim diyor CHP'lisi de ben doğuştan ülkücüyüm diyor :) Ben şahsen EVET diyeceğim. AK PARTİ'liyim ama bu kararımın partiyle alakası yok. PKK'nın adamları hayır oyu verin derken HDP'nin adamları hayır diye bas bas bağırırken onlarla birlik olamam. PKK ve HDP ile beraber olup sandıkları sallamaya gidenler de kendine milliyetçi veya vatansever demesin.
Bu benim görüşüm tabii. MHP'liler sırf sağ görüşlü oldukları için kardeşimizdir. AK Parti gider yerine Saadet gelir, o gider başka parti kurulur. Zamanında ANAP veya DYP gibi. Ama bu ülkede tek kalıcı parti varsa o da CHP ve MHP'dir. Anasağ ve anasol. Temennim gelecekte tüm sağ partilerin birleşmesidir. Sol hep bir arada kaynaşırken sağ hep birbirini yiyor. Biraz da birbirimizi destekleyelim kötü birşeymi.
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Ne diyelim. MHP'lilerin EVET oyu vereceğini bildiğin için bunu kendine yedirememiş olabilirsin. Ama MHP seçmeninin oy tavrı buradaki 20-30 kişi ile ölçülemez. Buraya yorum yazanlara bakarsan durum zaten açıkca anlaşılıyor ki sırf HAYIR'a destek olmak için HDP'lisi de MHP'liyim diyor CHP'lisi de ben doğuştan ülkücüyüm diyor :) Ben şahsen EVET diyeceğim. AK PARTİ'liyim ama bu kararımın partiyle alakası yok. PKK'nın adamları hayır oyu verin derken HDP'nin adamları hayır diye bas bas bağırırken onlarla birlik olamam. PKK ve HDP ile beraber olup sandıkları sallamaya gidenler de kendine milliyetçi veya vatansever demesin.
Bu benim görüşüm tabii. MHP'liler sırf sağ görüşlü oldukları için kardeşimizdir. AK Parti gider yerine Saadet gelir, o gider başka parti kurulur. Zamanında ANAP veya DYP gibi. Ama bu ülkede tek kalıcı parti varsa o da CHP ve MHP'dir. Anasağ ve anasol. Temennim gelecekte tüm sağ partilerin birleşmesidir. Sol hep bir arada kaynaşırken sağ hep birbirini yiyor. Biraz da birbirimizi destekleyelim kötü birşeymi.

Bende sağın birleşmesi taraftarayım lakin Erdoğan'ın bazı görüşlerini yumuşatması gerekiyor veya sistemin komple değişmesi.

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Allah akıl fikir versin diyorum.Başka bişey demeye gerek yok :)

wmaraci
wmaraci

CrimsonKinq CrimsonKinq SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)
Herşeyin HAYIRlısı olsun. Bugüne gelen hükümetler nasıl geldiği gibi gittiyse, mevcut iktidardanda hesap sorulacağı gün yakındır elbet. Sırf HDP, CHP hayır diyor diye Evet diyen arkadaşlar, bu parti meselesi değil ülke meselesi ben size mevcut rejimin neredeyse 100 yıllık garantisini gösterebilirim, peki siz başkanlığın önümüzdeki 15-20 yıl için garantisini verebilirmisiniz ? Hadi şuan ki iktidarı geçelim, peki ya bundan sonra gelecek iktidarın neler yapabileceğini biliyormusunuz ? Şuan son virajdayız, bu seçimdende evet çıkarsa bu saatten sonra geri dönüşü olmayan bir yola gireceğiz, lütfen arkadaşlar maddeleri dikkatlice okuyun, yüreğinizle değil aklınızla oy kullanın.

homfa homfa Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 26 / 69
  • Ticaret 3, (%100)
Direk MHP'nin Olağanüstü Kurullarda oy verenlerle temas ettim diyorum. Bahçeli'nin bu tavrıdan aşırı rahatsızlar diyorum. AKPliler gelip sen CHPlisin, HDPlisin diyorlar. Bakın sizinle birlikte niye olmak istemiyoruz.

PKK'ya bilerek operasyon yapmadığınızı söyleyen, HDP'yi meclise sokanlar sizsiniz. 400 vekil verseydiniz böyle kaos ortamı olmaz diyen sizdiniz. Türk Milliyetçiliği ayaklar altına alan sizsiniz. IMF'ye borçlarımızı ödedik deyip devlete ait olan sektörleri özelleştiren sizsiniz. Şuan ki ekonomi sebebi sizsiniz. 1 kilometrelik yolu 1 milyon 400 liraya yapan sizlersiniz, MHPli belediyelere soruşturma ekibi gönderip, kendi belediyelerinize soruşturma göndermeyen yine sizsiniz. Bugüne kadar ittiniz, dışladınız. Faşistsiniz, ülkeyi bölenler sizsiniz dediniz. Bizde bunları görmezden gelip sizinle birlikte olacağız. Devlet Bahçeli şuan kendi kafasına göre hareket etse bile, yarın onu ilk satacaklar yine sizsiniz. Devlet bey kandırdı bizi diyeceğiniz günü sabırsızlıkla bekliyorum.

3 gün önce muhafazakar, 2 gün önce cemaatçi, dün PKK destekleyecisi, bugün milliyetçi tavrı takınıyorsunuz. Yarın koşullar mevcut olsa bir anda solcu bile olursunuz.

MHP'nin tabanının sizin gibi lider ne dediyse olur şeklinde değil. Siz bizi çok yanlış biliyorsunuz. Alparslan Türkeş bir lafı vardır. Bu davadan döneni vurun, ben de dönersem beni de vurun der. Devlet Bahçeli döndü diye, herkes dönecek değildir. Bizim liderimiz ne derse olmaz. Sizle bizim arasındaki en büyük fark bu. Bu yüzden hiçbir zaman yakın olamayacağız.
contentwriter CrimsonKinq

kişi bu mesajı beğendi.

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Arkadaşlar,

Herkes solculara bölücü der ama bölücük hat safhada şuan. Solculara düşman mısınız? Sağcılar da solcular gibi birleşsinmiş.

Tüm insanlar birleşsin, tüm Türkler birleşsin demek size neden bu kadar zor geliyor. Sizin dininize inanmayan adam senin ırkından, senin kanından.

Kendi evladını ateist oldu diye dışlayanlar da sizlersiniz maalesef.

Yazık ya.

Hdp hayır diyor, chp hayır ben evet diyorum o zaman diyorsunuz :)

Hdp, pkknın haburdan girmesine evet diyordu, neden siz de evet dediniz?

Arkadaşlar teröristleri içeri aldınız davullarla zurnalarla. Daha ne gibi bir şey görmesi gerekiyor o at gözlüklü gözlerinizin anlamıyorum ben sizi.

Aynı olay yaşanmıştı,
Yaşayıp görelim.

Böyle düşünen herkese kahkaha atacağım.

Ben Türküm,
Parti tutmuyorum,
Tüm partilere sallayabiliyorum,

Çünkü hiçbir parti benim tırnağımdan kıymetli değil, veya senin, veya annenin babanın teyzenin tırnağından önemli değil. Bunu önce kavrayın.

Partilerin başlarındakiler de öyle.
Sizler asgari ücrete boyun eğerken binlerce lira maaş alıpta hala torpil sistemiyle iş yaptıran vekillerimiz var maalesef.

Tanımadıklarıyla konuşmuyor bile.

Anadolu insanına ananı da al git diyen birisi var.

Ben sana bunu desem ağzımı yüzümü kırarsın? Ama hüloğ demek de bir tercih pek tabi.

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün teröristlerle fotoğrafı olsa rüzgar estirirsiniz ama teröristlerle megri megri çeken insanlara hüloğ da diyebilirsiniz tabi.

Vatanını seven Evet der, Vatanını seven Hayır der meseleside değil bu.

Bu tamamen ulu önderimiz, şanlı gazimiz hazreti mustafa kemal atatürk'ün emanetine sahip çıkıp/çıkmama mevzusudur.

Yoruldum yazarken,
Yaşayıp göreceğiz.

Selametle.

(Dipnot öneri: Hiçbir b*ka sırılsıklam fanatik olmayın! Her şeyin aşırısı öldürür! Futbol taraftarlığı, particilik, hız... her şeyin aşırısı fenadır arkadaşlar. )
cArleone

kişi bu mesajı beğendi.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Sana dün cevabını vermiştim ama konu uçmuş sanırım. Referandum sonuçlanınca Kürtler evet mi demiş hayır mı göreceğiz.

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Meral Akşener'i göz göre göre harcadılar. Devlet beyiniz gidip cumhurbaşkana yalvararak indirtti kadıncağızı. Ne koltuk sevdasıdır arkadaş. Hee bu arada devlet beyinizin birsürü kasedi varmış onuda unutmayın ;)

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

bilalguler5 bilalguler5 Emeksiz Ekmek Yok Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 4 / 60
  • Ticaret 3, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

konuyada eklenirse sevinirim cihaneken izlemenizde fayda var

Bu videonun devamına aynen bu kadının cümleleri ile ve üslubu ile verilen cevap var. Enteresan. :):)

https://www.facebook.com/tcbaskanlikofisi/videos/1230614233659837/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al