wmaraci reklam
lidertakipci

Superonline rezaleti...

36 Mesajlar 4.334 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

secret1071 secret1071 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ?
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 50 / 58
  • Ticaret 43, (%100)
Binanınız alt yapası kötü. Kutudan eve kadar cat6 kablo çekiniz. Başka türlü çözemezsiniz. Tek yol bu şayet başka bir problem yoksa.

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

derya adlı üyeden alıntı

Süperonline saolsun iki gündür İnternetim yok ve işlerim durdu. Müşteri hizmetlerine acil olduğunu belirttim hala ilgilenen yok :)

müşteri hizmetleri genel olarak 1 gün içinde sorununuza çözüm aramak zorunda hatta btk dan 2 gün veya 3 gün süren çözüm arayışları yüzünden ceza aldı onu 1 güne indirerek izlenen bir politika var bilmiyorum her yer için geçerli mi yada sözleşmeye işte şu lokasyonda tam olarak verilir verilmez fakat bende geçen switch problemi yüzünden internetim kesildi sabah aradım öğle dönüş yapıldı akşam da ekipler geldi

ErdiTurkay ErdiTurkay guvenilirhaber.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
TTNet arıza kaydı alınca bir sonraki faturaya 15TL ekliyor, Superonline'da da durum aynı mı?

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 878
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)

mceber adlı üyeden alıntı

valla ben tam oradan alacaktım şimdi nereden alabilirim saygılarımla

Sadece bir veya bir kaç kişi yorumuyla bir ürün alınmaz veya bir üründen vazgeçilmez bakınınız TTnetten memnun olan ondan başka kullanamayan da var süper onlineden vazgeçemeyen veya her iki markadan da pişman olanlar. yer mekan çekim gücü v.b çok önemli

wmaraci
wmaraci

mediacenter mediacenter Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım,Seo, Editörlük Hizmeti
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** H**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 100 / 36
  • Ticaret 24, (%92)
hocam gecen ay tam 21000 tl zararım oldu genel arıza dedıler kar dedıler bu superonlıne nı en az 4000 dakıka aramısımdır hız vs vs mahvettıler bırde anlıyoruz dıye dalga gecıyorlar argo konusunca telefon kapatıyorlar eyüp merkezde ocak ayının 9 unda habersız kesılen ınternetım 24 unde geldı ve 4 vıdeo yuklemesınden kota dolumu oldugunu soyledıler hepsı turk ******* alt yapısı kullanmaktadır tavsıem superonlıne alacak kısıler vazgecsınler

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)

hasanayt adlı üyeden alıntı

Sadece bir veya bir kaç kişi yorumuyla bir ürün alınmaz veya bir üründen vazgeçilmez bakınınız TTnetten memnun olan ondan başka kullanamayan da var süper onlineden vazgeçemeyen veya her iki markadan da pişman olanlar. yer mekan çekim gücü v.b çok önemli

Haklısınız. Superonline kendi hattında sorun çıkarmıyor. Eğer kırsaldan alınacaksa *****, kırsal da olsa superonline hattı varsa superonline, merkezde ise kesinlikle superonline alınmalı. ama benim gibi superonline hattı olmayan bir köyde sakın superonline almayın.

Ayrıca benim sorunum hala devam ediyor. İlk mesajı atan benim. Kim bilir kaç ay oldu ama hala gelen giden yok. Alışkanlık oldu artık haftada bir superonline'ı aramazsam bi eksiklik hissediyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al