wmaraci reklam

3 aydır faturayı ödemiyorum!

17 Mesajlar 1.818 Okunma
smmexpress

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar 30 kasım 2016'da açtığım başlıkta (bkz:Superonline Rezaleti) haftalardır internetimin yavaş olduğunu ve 1 haftadır internetimin olmadığını söylemiştim. Ve o günden beri hala internetim yok.

O günden sonra ocağın ortalarına kadar her hafta aradım ama sadece arıza kaydı aldılar. Bende aralıktan beri faturayı ödemedim ve şu an 150-200 civarında bir faturam var. Sizce benim bu faturayı ödememe şansım var mı?

İnternetimi yapmaları için nasıl baskı kurabilirim? İnternet gelsin gerekirse faturayı da öderim.

Çok şükür Turkcell'in bir açığını buldum da her hafta 1GB internet alıyorum yoksa kafayı yerdim herhalde.

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Eğer internet bağlantınız yok ise sizden bu tutarı alma hakları yok. Ben VodafoneSUPET içerisinde fatura ödemediğim inin 15 gün kesintide kaldım. O günlerin ücretini dahi almadılar. Sizden de bu ücreti alma hakları yok

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Geçenlerde bir arkadaşımdan süperonlineın kulladığı dikdörtgen şeklindeki beyaz huawei marka modemlerin değiştirildiğini duydum. Hız problemi olduğu için gelip tespit yapılmış ve modem değiştirilmiş ve problem çözülmüş. Bu modemlerin turkcell servisleri tarafından değiştirilmesi gerekiyormuş ama talep etmeniz gerekiyormuş. Emin değilim ama sorabilirsin.

Geçmişe dönük faturayı, tespit tutanağın yoksa ödememe ihtimalin olduğu sanmıyorum.

• Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)

Phantaso adlı üyeden alıntı

Eğer internet bağlantınız yok ise sizden bu tutarı alma hakları yok. Ben VodafoneSUPET içerisinde fatura ödemediğim inin 15 gün kesintide kaldım. O günlerin ücretini dahi almadılar. Sizden de bu ücreti alma hakları yok

Umarım öyledir.

mustix adlı üyeden alıntı

Geçenlerde bir arkadaşımdan süperonlineın kulladığı dikdörtgen şeklindeki beyaz huawei marka modemlerin değiştirildiğini duydum. Hız problemi olduğu için gelip tespit yapılmış ve modem değiştirilmiş ve problem çözülmüş. Bu modemlerin turkcell servisleri tarafından değiştirilmesi gerekiyormuş ama talep etmeniz gerekiyormuş. Emin değilim ama sorabilirsin.

Geçmişe dönük faturayı, tespit tutanağın yoksa ödememe ihtimalin olduğu sanmıyorum.

Evet benimki o modemden. Ama aylardır olan bir şey ve bende sadece yavaşlıkta yoktu. 2 dakikada bir bağlantı kesiliyordu. Şu an internet haftada 1-2 gün geliyor, her dakika bağlantı kopup tekrar bağlanıyor, internet hala yavaş.

Bu arada geçmişe dönük fatura derken? Elimde tutanak falan yok. Ama sonuçta benim defalarca arıza talebim ve bunun düzeltilmemesi var. Bu yeterli olmaz mı?

wmaraci
wmaraci

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Bende de hala o modem var. Yaklaşık 3 yıldır bu modemi kullanıyorum, son 6-7 aydır çok az bir yavaşlık hissediliyor bağlantımda. Onun dışında sıkıntı olmadı hiç. Geçen hafta duydum bende onu. Arayıp bilgi alabilirsin. Düşük bir ihtimal ama kabloların CAT5 ise bu tür bir problem yaşaman olası.

Geçmişe dönük fatura derken ödemediğin faturaları kastediyorum. Bu konuda bir avukattan veya tüketici heyetinden destek alabilirsin.

• Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)

mustix adlı üyeden alıntı

Bende de hala o modem var. Yaklaşık 3 yıldır bu modemi kullanıyorum, son 6-7 aydır çok az bir yavaşlık hissediliyor bağlantımda. Onun dışında sıkıntı olmadı hiç. Geçen hafta duydum bende onu. Arayıp bilgi alabilirsin. Düşük bir ihtimal ama kabloların CAT5 ise bu tür bir problem yaşaman olası.

Geçmişe dönük fatura derken ödemediğin faturaları kastediyorum. Bu konuda bir avukattan veya tüketici heyetinden destek alabilirsin.

Galiba bir yere başvurmak farz oldu. Son kez arayıp sonra btk'ya başvuracağım. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Turknetten kaliteli ve sınırsız internete ilaveten bir de her yöne (Ev, İş, GSM, Yurtdışı) 1000 dakikayı 49,99 TL'ye alıyorum. Yani anlayacağınız kaliteyi ucuza alıyorum ...

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

• Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 325
  • Ticaret 3, (%100)

haber58 adlı üyeden alıntı

Turknetten kaliteli ve sınırsız internete ilaveten bir de her yöne (Ev, İş, GSM, Yurtdışı) 1000 dakikayı 49,99 TL'ye alıyorum. Yani anlayacağınız kaliteyi ucuza alıyorum ...

Daha önce paketlerine baktığımı hatırlıyorum. Bu kadar ucuz değildi. Yine araştırıyorum.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle o faturaları ödeyeceksin sonra tüketici hakem heyetine başvuracaksın uygun haklı bulunursan türkcell sana geri ödeme yapacak. Fakat faturaları ödememekle haklıyken haksız durumuna düşüyorsun ve bu durumda hiç bir hak talep edemezsin
ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Geçenlerde vodafone net ile ilgili bir sıkıntım için kaymakamlığa gittim dilekçe verdim ses seda yok 6 ay olacak. Ülkemizde adalet yerini bulsaydı internet şirketleri kesinlikle böyle yapamazdı.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al