wmaraci reklam

Siteme 700 TL teklif verdiler ne yapayım sizce?

72 Mesajlar 8.925 Okunma
smmexpress

GsliKahraman GsliKahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci :)
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 761 / 199
  • Ticaret 2, (%100)

independence adlı üyeden alıntı

Ben oncelikle sitenin acilmasini saglamanizi oneririm, su anda acilmiyor israrla mesela. Sorun bende de olabilir gerci ama hic sanmiyorum, neyse.

$unu dusunmekte fayda var;

700 TL ile ne yapabilirim?

Ben kendimi sizin yerinize koydum, ne yapabilirim diye dusundum, 3 gece barda icmek haricinde aklima bir sey gelmedi. 3 gece bara gitmek icin 5 aylik emegimi "asla" satmazdim. Ha belki sizin idealinizde 700TL karsiliginda yapabileceginiz ve hem daha cok kazanc hem de daha cok keyif saglayabileceginiz bir baska is alani vardir, o ayri konu.

Ama yok, 700TL karsiliginda bir planiniz yoksa ve bu teklif palas pandiras gelen bir teklifse onerim satmamanizdan yana. Malum, emegin karsiligi bu rakamlarla olculemez. Mesela ben akvaryum satan bir firma sahibi olsam, internet uzerinden de satis yapiyor ve Adwords turu reklamlar veriyor olsam, akvaryum kelimesinde 5. sirada yer alan(ki ben baktigimda 7. siradaydi gerci) bir siteye 7000 TL bile gozumu kirpmadan verirdim. Organik aramalarda cikan bir internet sitesi Adwords reklamlarindan her zaman icin cok ama cok daha idealdir. Hele ki biraz da internet teknolojisinden anliyorsam of super.

Ozet gec diyenleriniz olursa da hemen geceyim.

Satmayin. Bugun 700 TL ye satmadiginiz siteyi bir sure sonra birkac bin liraya satabilirsiniz.

Acil edit: Site ile "bilincli bir sekilde" ilgilenmezseniz sizi sasirtacak bir hizda akvaryum kelimesinden dusecektir. O zaman 70 liraya bile satamazsiniz. Bunu da goz onunde bulundurmak lazim.

Bence satmamalı arkadaş haklı..
Birkaç ay sonra belki katlanacak..
Satmazsan kaybın olmaz sonuçta 15 tl domain ve 20-25 tl host ile başladın bu işe çok bişey değil kaybetsen bile..
Ama değerlenecek siteyi satarsan sonra ah dersin..

wmaraci
reklam

denizci88 denizci88 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 62 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Siteni satma. Balık, akvaryum gibi konularda satış yaparak siteden daha fazla gelir elde edebilirsin.

blogesinti blogesinti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Ads.
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 472
  • Beğeniler 82 / 71
  • Ticaret 31, (%97)
Bloglar gerçekten de süper paralar etmeye başladı. Gerçekten de iyi para ancak xxxx değere sahip olabilecek bir potansiyeli var. Hatta daha da fazla rakamlar elde edebilirsiniz. Arkadaşlar güzel şeyler önermiş. Bence de satmamalısın.

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
ederinin çok üzerinde bu fiyat

wmaraci
wmaraci

ugur ugur Lorem ipsum... Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 52 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Ben olsam satar yeni projelere ortam hazırlardım

http://oguzhans.com

reDaResKSK reDaResKSK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Master
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
baliklar hobim diyorsan satma bence cok daha iyi yerlere gelir..

SeA SeA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Konu dışı : Bu temanın adını öğrenebilir miyim?

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)

GsliKahraman adlı üyeden alıntı

Bence satmamalı arkadaş haklı..
Birkaç ay sonra belki katlanacak..
Satmazsan kaybın olmaz sonuçta 15 tl domain ve 20-25 tl host ile başladın bu işe çok bişey değil kaybetsen bile..
Ama değerlenecek siteyi satarsan sonra ah dersin..

Evet hocamda 15 TL domain, 50 TL host, link alımları kelime bazlı seo çalışmaları falan bunları saymıyorsunuz :)

Ek Olarak:

TUĞBERK adlı üyeden alıntı

Akvaryum kelimesi zor bir kelime değil, isteyen kişi 5'e değil 1'e bile getirebilir biraz çalışma yaparak, 700 tl teklif siteniz için yüksek ve güzel bir teklif olmuş, düşünmeniz bile hata diyorum

Hocam çok zor demeyin 700 k aranma hacmi var ve, bir çok ticari site var bunlarda profesyonel seo çalışması yaptırıyor. Ayrıca 1. sıraya gelmenizin imkanı yok akvaryum.com var ve 13 senelik site bir çok kelimede ilk 2 sıra onlarda.

Ek Olarak:

independence adlı üyeden alıntı

Ben oncelikle sitenin acilmasini saglamanizi oneririm, su anda acilmiyor israrla mesela. Sorun bende de olabilir gerci ama hic sanmiyorum, neyse.

$unu dusunmekte fayda var;

700 TL ile ne yapabilirim?

Ben kendimi sizin yerinize koydum, ne yapabilirim diye dusundum, 3 gece barda icmek haricinde aklima bir sey gelmedi. 3 gece bara gitmek icin 5 aylik emegimi "asla" satmazdim. Ha belki sizin idealinizde 700TL karsiliginda yapabileceginiz ve hem daha cok kazanc hem de daha cok keyif saglayabileceginiz bir baska is alani vardir, o ayri konu.

Ama yok, 700TL karsiliginda bir planiniz yoksa ve bu teklif palas pandiras gelen bir teklifse onerim satmamanizdan yana. Malum, emegin karsiligi bu rakamlarla olculemez. Mesela ben akvaryum satan bir firma sahibi olsam, internet uzerinden de satis yapiyor ve Adwords turu reklamlar veriyor olsam, akvaryum kelimesinde 5. sirada yer alan(ki ben baktigimda 7. siradaydi gerci) bir siteye 7000 TL bile gozumu kirpmadan verirdim. Organik aramalarda cikan bir internet sitesi Adwords reklamlarindan her zaman icin cok ama cok daha idealdir. Hele ki biraz da internet teknolojisinden anliyorsam of super.

Ozet gec diyenleriniz olursa da hemen geceyim.

Satmayin. Bugun 700 TL ye satmadiginiz siteyi bir sure sonra birkac bin liraya satabilirsiniz.

Acil edit: Site ile "bilincli bir sekilde" ilgilenmezseniz sizi sasirtacak bir hizda akvaryum kelimesinden dusecektir. O zaman 70 liraya bile satamazsiniz. Bunu da goz onunde bulundurmak lazim.

Evet, bilinçli bir şekilde ilgilenmemek olmaz. Hergün yada 2 günde bir düzenli yazı giriyorum. Dün site 1 saat açık kaldı 7. sıraya düşmüş çıkaracağız onu tekrar.

MammaLi MammaLi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Sormamım sakıncası yoksa;
Biyoloji/hidrobiyoloji/İhtiyoloji bilginiz var mı? Yoksa bilgileri nette bularak mı derliyorsunuz.Biraz inceledim sitenizi;tür isimlerinde ve verilen künye bilgilerinde ciddi yanlışlar var.Öğrenmek istediğim işe bilimsel mi bakıyorsunuz yoksa ordan burdan derleyip içerik mi oluşturuyorsunuz ?
Ticari düşünüyorsanız satın zira siteniz bilimsel değer arz etmiyor.Diğer türlüyse bilgilerinizi gözden geçirerek düzeltmeler yapmanızı şiddetle öneririm.Zira sitenize giren bir öğrenci epey yanlış bilgilerle kafasını şişirebilir.

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)

MammaLi adlı üyeden alıntı

Sormamım sakıncası yoksa;
Biyoloji/hidrobiyoloji/İhtiyoloji bilginiz var mı? Yoksa bilgileri nette bularak mı derliyorsunuz.Biraz inceledim sitenizi;tür isimlerinde ve verilen künye bilgilerinde ciddi yanlışlar var.Öğrenmek istediğim işe bilimsel mi bakıyorsunuz yoksa ordan burdan derleyip içerik mi oluşturuyorsunuz ?
Ticari düşünüyorsanız satın zira siteniz bilimsel değer arz etmiyor.Diğer türlüyse bilgilerinizi gözden geçirerek düzeltmeler yapmanızı şiddetle öneririm.Zira sitenize giren bir öğrenci epey yanlış bilgilerle kafasını şişirebilir.

Bunlar akvaryum hobisinde ki anlamları kelimelerin. Biyolojik bir site değil. Her akvaryum balığının yaşayabileceği farklı ortam vardır farkı su değerleri falan filan. Bunlar onlar için olan değerler. Tür isimleri falan onların kendi isimleri, anladığım kadarıyla akvaryum hobisi ve balıklarla alakanız yok. Merak ettim de bir kaç yanlış tür ismi gösterir misiniz ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al