wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz Premium Backlink Paketi

38 Mesajlar 5.627 Okunma
wmaraci reklam

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Hocam backlink çalışması yapıyormuşsunuz siz de çok anlamadım için sormak istiyorum bu siteler yorum backlink mi ve yorum backlink önemini kaybetti diyorlar sizin düşünceniz nedir bu konuda?
metapak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
adam resmen taş koymuş backlin satanlar, konunu silinmesi talebindeyim, ben de arada backlink yapiyorum ama bendeki liste deki sitelerin hiç biri burada yok. zaten olamazda, ama diyer satan arkadaşlar için konunun silinmesi talebindeyim
metapak

kişi bu mesajı beğendi.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

Bellikt Bellikt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 49 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Benim vbulletin sitem var, bu backlinkleri siteme nasıl eklerim nasıl kullanırım ?

Daha öncede benzer backlink paketi paylaşılmıştı.
metapak

kişi bu mesajı beğendi.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Bence bu tür ve paralı backlink ve hit paketleri kullanmayın. Hatta 50-300 TL'lik bile kullanmayın. Bir filozofda yazmış 5 tlye backlink-seo diye. Enayi çok olunca başvuranda çok oluyor mantığıyla ilerliyorlar. Sonra siteniz spam saldırısına maruz kalıyor. Yaptıkları sağlam iş bile yok. İşimi yaptım bana ne diye düşünüyorlar. Backlink yaptıracaksanız full uzman seohocası gibi yerlere başvurun. Ona da paranız yeterse tabi. Yalnız seohocasıda çok uçuk fiyata iş yapıyor. 10k tlye seo yapıyorlarmış. Bence seo hocası **************lıkta master yapmış. Utanmadan bir de sitelerinde hesaplama analizini şişirmişler. En doğalı ne backlink yaptıracaksın ne de para harcayacaksın. Sitene adam gibi özgün içerikler girip sosyal ağlarda paylaşmak ve reklam vermek en iyisi. Yoksa %100 vaadiyle iş yapıp, yaptığı işten bile emin olamayan kişilere para vermenin anlamı yok. Olan yine size oluyor. Onlar zengin olup çok güzel sktr ediyorlar adamı. İşleri güçleri yalan dolan. İş yapıp müşterinin pozitif yorumunu paylaşıyorlar; ama iş kalıcı olmuyor ve böylece olan müşteriye oluyor. Zaten işlerinde uzman olsalar firma açarlar.
melankolia senisende nokta

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

tinasufd tinasufd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lisans Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
eline sağlık hocam
metapak

kişi bu mesajı beğendi.

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Teşekkürler
metapak

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.ozgurblog.net/

btnaslan btnaslan Bilinen Hayatı Kodlayın Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WebMater, Seo, YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
Teşekürler hocam büyük bir yükten kurtardınız
metapak

kişi bu mesajı beğendi.

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

nokta adlı üyeden alıntı

adam resmen taş koymuş backlin satanlar, konunu silinmesi talebindeyim, ben de arada backlink yapiyorum ama bendeki liste deki sitelerin hiç biri burada yok. zaten olamazda, ama diyer satan arkadaşlar için konunun silinmesi talebindeyim

Diğer konularıma bakarsanız ücretsiz makale hizmetim de mevcut. o konu altında sizin gibi zeki biri çıkmadı isterseniz o konunun silinmesi için mesaj atın.

Teveccüh adlı üyeden alıntı

Bence bu tür ve paralı backlink ve hit paketleri kullanmayın. Hatta 50-300 TL'lik bile kullanmayın. Bir filozofda yazmış 5 tlye backlink-seo diye. Enayi çok olunca başvuranda çok oluyor mantığıyla ilerliyorlar. Sonra siteniz spam saldırısına maruz kalıyor. Yaptıkları sağlam iş bile yok. İşimi yaptım bana ne diye düşünüyorlar. Backlink yaptıracaksanız full uzman seohocası gibi yerlere başvurun. Ona da paranız yeterse tabi. Yalnız seohocasıda çok uçuk fiyata iş yapıyor. 10k tlye seo yapıyorlarmış. Bence seo hocası **************lıkta master yapmış. Utanmadan bir de sitelerinde hesaplama analizini şişirmişler. En doğalı ne backlink yaptıracaksın ne de para harcayacaksın. Sitene adam gibi özgün içerikler girip sosyal ağlarda paylaşmak ve reklam vermek en iyisi. Yoksa %100 vaadiyle iş yapıp, yaptığı işten bile emin olamayan kişilere para vermenin anlamı yok. Olan yine size oluyor. Onlar zengin olup çok güzel sktr ediyorlar adamı. İşleri güçleri yalan dolan. İş yapıp müşterinin pozitif yorumunu paylaşıyorlar; ama iş kalıcı olmuyor ve böylece olan müşteriye oluyor. Zaten işlerinde uzman olsalar firma açarlar.

Bende çoğu sitemde backlink kullanmama doğal şekilde ilerleme taraftarıyım. Hatta öyle de yapıyorum. Ama bazı zamanlarda sıralamaya girmek için cidden gerekebiliyor. 10K ya seo hizmeti satan insanların backlink verdiği yerler kendi oluşturup yükselttiği siteler oluyor.

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

BöcekBaşı adlı üyeden alıntı

Hocam backlink çalışması yapıyormuşsunuz siz de çok anlamadım için sormak istiyorum bu siteler yorum backlink mi ve yorum backlink önemini kaybetti diyorlar sizin düşünceniz nedir bu konuda?

Bazıları yorum backlink.
İçlerinde nofollow ve dofollow linkler bulunmaktadır.
Yorum backlinkin eskiye göre çok önemi yok diye düşünüyorum ama onun yerine nofollow link almanın biraz da olsa değerinin arttığı kanaatindeyim.

daniel1336 daniel1336 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 1338
  • Beğeniler 587 / 525
  • Ticaret 36, (%100)

nokta adlı üyeden alıntı

Hocam linkleri incelediyseniz gerçekten gerek yok konunun kaldırılmasına. Çoğu blogspot site veya spam dolu sayfalar olmuş binlerce link çıkışı var oldukça farklı konularda.

Konuyu açan arkadaşı tebrik ediyorum emek harcanmış lakin ne faydası olacak bu linklerin hiçbir fikrim yok. Benim ne bu forumda nede başka forumda en ufak backlink konum yok lakin backlink satıyorum diyenler gerçekten bu şekilde 1000lerce çıkış olan siteden mi backlink sağlıyor merak ettim.

http://www.corumdefterdarligi.gov.tr/ (bu gibi sitelerden nasıl backlink alacağız çözen varsa beni de bildirsin lütfen. gov.tr link fena olmazda ben ihtimal göremedim buraya nasıl link ekleneceğine dair.

Birde başı belli devamı belli olmayan arada .... görünen linkler var, bunları aldığınız linki verebilir misiniz hocam ordan kopyalayalım:

http://sailplane-matscherrer.blogspo...ariometer.html

http://blossomcrafts.blogspot.com.tr...new-start.html

http://makingnottaking.blogspot.com/...cle-parts.html

http://nikolaijambol.blogspot.com.tr...g-post_25.html
beyuzman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al