wmaraci reklam
lidertakipci

Bir ilki gerçekleştiriyoruz. Dünya'da Belki İlk.

57 Mesajlar 6.642 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
    • Üyelik 17.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Aircraft Powerplant
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad O** K**
    • Mesajlar 988
    • Beğeniler 40 / 200
    • Ticaret 24, (%100)
    Siteye mobilden erişim yok sanırım. Veya siteye erişim hiç yok :D Bursanın ulaşımına yakışır bir site olmuş gerçekten. (Bilmeyenler için, Şehreküstünden Organize tarafına metro ile gitmek istediğinizde arka arkaya 5 defa üniversite metrosu gelir, 30dk gidemezsiniz ve kalabalık iyice artar :( )

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.
    wmaraci
    reklam

domaino domaino Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 24.07.2016
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad E** U**
    • Mesajlar 268
    • Beğeniler 0 / 93
    • Ticaret 0, (%0)
    Evvveeet bir firma sitesi daha hayırlı olsun. Diğer firma sitelerinden farkınızı ben söyleyeyim.

Diğer firma siteleri oturduğu yerden reklam yaparak sitesine firma ekletmeye çalışırken sizler elinize tabletleri alıp bakkal, börekçi, dönerci, nalbur, kahve vs. geze geze kendiniz ekliyorsunuz firmaları.

Eee? Sonuç olarak siz Bursa'ya özel bir firma rehberi sitesi açmışsınız. İlerde de üyelikleri ücretli yapıp veya vitrin üyelikleri, vitrin ilanları ücretli yaparak para kazanmayı amaçlamışsınız.

Bu fikirle yola çıkıp hüsrana uğrayan bir çok site var. Maddi imkanlarımız kısıtlı şöyle yaptık böyle yaptık hazır script kullandık vs.. Bunları geçin.

Gerçekler acıdır, iyi forumlar.

FPAjans FPAjans WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 02.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ü**
    • Mesajlar 112
    • Beğeniler 12 / 35
    • Ticaret 1, (%100)

domaino adlı üyeden alıntı

Evvveeet bir firma sitesi daha hayırlı olsun. Diğer firma sitelerinden farkınızı ben söyleyeyim.

Diğer firma siteleri oturduğu yerden reklam yaparak sitesine firma ekletmeye çalışırken sizler elinize tabletleri alıp bakkal, börekçi, dönerci, nalbur, kahve vs. geze geze kendiniz ekliyorsunuz firmaları.

Eee? Sonuç olarak siz Bursa'ya özel bir firma rehberi sitesi açmışsınız. İlerde de üyelikleri ücretli yapıp veya vitrin üyelikleri, vitrin ilanları ücretli yaparak para kazanmayı amaçlamışsınız.

Bu fikirle yola çıkıp hüsrana uğrayan bir çok site var. Maddi imkanlarımız kısıtlı şöyle yaptık böyle yaptık hazır script kullandık vs.. Bunları geçin.

Gerçekler acıdır, iyi forumlar.

Yanlış anlamayında ne düz insanlarsanız.

Arkadaşım tanımadığın biri yada birileri veya firmayı bu şekilde yargılayıp biçmek iyi değildir. Senin gördüğün şey, görüp bakarak algılamak istediğin şey değil. Ben sana arka planını göstersem yada söylesem ne farkeder. Profilime girip yaşıma ve firmayı araştırma yaparsan 22 yıllık bir bilgisayar uzmanı var karşında bu yorumunu gençliğine ve yeni yeni öğrenmişliğine el veriyorum.

Elinde tablet demişsin, birincisi öyle kolay dimi, elinde 2000 TL'lik tablet ile gezerek bedava kar kış ekle ve ücret alma, ücret almayı düşünseydik, o günlerde alırdık ve her girdiğimiz firma kabul etmedi, etmeyen firmalar daha sonra istediklerinde bizlerden kayıt olmayı, çocuk esirgeme vb. kurumlara bağış yapacak ve o zaman kayıt edilecek.

Gelelim asıl mevzuya mesela sana arka plandan bir kısımdan bahsedeyim.

Araştırmalarımız neticesinde Bursa'da 700 bin araç var, bunların aktif 90 bin tanesi şirket ve saha da gezen araçlar. Günümüz teknolojisinde dijital haritaları kullanmaya başladık.

Neyse vesselam, Bursa ve diğer illerde Mybussines ve diğer haritalar üzerinde firmaların konumları yanlıştır genel olarak %86'sı diyelim.
    Günde 30.000 araç firmalara ulaşım sağlamaya çalışırken yanlış konum yüzden minimum 5 TL mazot yaksa, maksimum diyelim 10 TL.

30.000*5= 150.000
    150.000* 30= 4,500,000 TL her milli servet çöpe gidiyor. Siz o kadar akıllısınız ki görebileceğiniz kısım firma rehberi evet firma rehberi, evet vitrinden para kazanmak, ya Allah aşkına bir düzgün araştırın, sayfada bizler kimiz yazıyor. Önce bir sorularınızı sorun cevabını alın, yada buyrun gelin ofisimizi arkadaş. Sadece Bursa değil, bütün illerin konumlarını düzeltmek ve haritalara işletmek istiyoruz.

Neyse, teeşekkürler. Gerçekler acıdır, acıtır. Ofisimize gelin ben size detaylı bilgi vereceğim. Bütün projeyi detayıyla burada anlatmadığım için de özür dilerim. Size anlattıktan sonra burada gelir siz özetlersiniz her şeyi.

Hayatınızda başarılar.

• Üyelik 02.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ü**
    • Mesajlar 112
    • Beğeniler 12 / 35
    • Ticaret 1, (%100)

UyuzWeb adlı üyeden alıntı

Siteye mobilden erişim yok sanırım. Veya siteye erişim hiç yok :D Bursanın ulaşımına yakışır bir site olmuş gerçekten. (Bilmeyenler için, Şehreküstünden Organize tarafına metro ile gitmek istediğinizde arka arkaya 5 defa üniversite metrosu gelir, 30dk gidemezsiniz ve kalabalık iyice artar :( )

Mobilden erişimi var, mobil uygulamaları da mevcuttur. Google play ve Apple Store'den indirebilirsiniz.

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 17.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad O** K**
    • Mesajlar 988
    • Beğeniler 40 / 200
    • Ticaret 24, (%100)
    Ben siteye erişemiyorum

• Üyelik 17.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad O** K**
    • Mesajlar 988
    • Beğeniler 40 / 200
    • Ticaret 24, (%100)
    Tarayıcıdan kaynaklıymış. Chromedan girdi

main main trdizin.net - Siteni Ekle Telefon Onaysız
    • Üyelik 24.12.2012
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad İ** K**
    • Mesajlar 984
    • Beğeniler 231 / 233
    • Ticaret 15, (%100)

Şehrim için hep böyle bir site yayınlamak istemişimdir. Yıllar önce bundan 4 sene öncesinden beri hep hevesdir bende. Girişimlerde bulundum açtım fakat yaptırdığım psd html css temayı scripti dökümüne başlayan arkadaş yarı yolda bıraktı. Sorunlar vardı daha sonrasında dosyaları ne yaptım bilmiyorum. Kullanılabilir bir scripti aslında parasını'da verdim fakat sahip çıkmamışım silinmiş gitmiş. Eskişehir' de bu tarz site sayısı oldukça fazla, aktif olarak yayındalar fakat hep bir eksikleri var gibi görüyorum. Daha güzel olabilirdi diye. Bakalım belki yine eser sizden esinlenir Eskişehir için bu tarz bir site açabilirim. Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın.

• Üyelik 02.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 42 / E
    • Meslek Web Developer
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad K** Ü**
    • Mesajlar 112
    • Beğeniler 12 / 35
    • Ticaret 1, (%100)

main adlı üyeden alıntı

Şehrim için hep böyle bir site yayınlamak istemişimdir. Yıllar önce bundan 4 sene öncesinden beri hep hevesdir bende. Girişimlerde bulundum açtım fakat yaptırdığım psd html css temayı scripti dökümüne başlayan arkadaş yarı yolda bıraktı. Sorunlar vardı daha sonrasında dosyaları ne yaptım bilmiyorum. Kullanılabilir bir scripti aslında parasını'da verdim fakat sahip çıkmamışım silinmiş gitmiş. Eskişehir' de bu tarz site sayısı oldukça fazla, aktif olarak yayındalar fakat hep bir eksikleri var gibi görüyorum. Daha güzel olabilirdi diye. Bakalım belki yine eser sizden esinlenir Eskişehir için bu tarz bir site açabilirim. Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın.

Teşekkür ederim, eğer yapabileceğiniz düşünüyorsanız, biz bu projeleri diğer sitelere kuracağız domainler mevcut, hosting mevcut her şey kurulacak, siz sadece yönetecek ve işleyişini sağlayacaksınız. Bu şekilde tüm illerde çalışma arkadaşları düşünüyor. Türkiye'deki illeri dijital ortamda doğrulaştırma, milli serveti ve bir çok şeyi korumayı hedefliyoruz.
    main

kişi bu mesajı beğendi.

main main trdizin.net - Siteni Ekle Telefon Onaysız
    • Üyelik 24.12.2012
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Eskişehir
    • Ad Soyad İ** K**
    • Mesajlar 984
    • Beğeniler 231 / 233
    • Ticaret 15, (%100)

FPAjans adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim, eğer yapabileceğiniz düşünüyorsanız, biz bu projeleri diğer sitelere kuracağız domainler mevcut, hosting mevcut her şey kurulacak, siz sadece yönetecek ve işleyişini sağlayacaksınız. Bu şekilde tüm illerde çalışma arkadaşları düşünüyor. Türkiye'deki illeri dijital ortamda doğrulaştırma, milli serveti ve bir çok şeyi korumayı hedefliyoruz.

Çok güzel fikir şimdi ne desem yalan olur. Ama aklımda olucak hocam. Teşekkür ederim

domaino domaino Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 24.07.2016
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad E** U**
    • Mesajlar 268
    • Beğeniler 0 / 93
    • Ticaret 0, (%0)
    22 yıllık bilgisayar uzmanı var karşımda :) Ama milli serveti kurtaracağını düşündüğü projesi hazır script.

Sizin karşınızda çocuk yok yanlış anlamayın. Şuanda İstanbul/Florya'da 2 adet reklam ajansım var (Grossthink.com, DijitalKup.com) ve bir de Mimarlık şirketim mevcut (Konragrup,konra.com.tr) ben burda kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilim ancak kendim YÜKSEK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİYİM.

Öncelikle bunları bilerek karşınızdakiyle konuşun, ben neyin ne olduğunu sizden iyi biliyorum merak etmeyin yaşımda 28 bu arada. Tabi kendimi tanıtmadığım için böyle konuşmanız normal o yüzden alınmadım.

Gelelim projenize. Projeniz konusunda herhangi bir "yıkıcı" eleştiri yapmadım. Diğer arkadaşlar "firma sitesi" dediğinde neden bu kadar köpürdüğünüzü anlayabilmiş değilim :) Siteniz bir "firma rehberi sitesi" bunu kabullenin önce. Diğer firma sitelerinin başarısız oluşu sizin de bu kategoride başarısız olacağınız anlamına gelmiyor.

Projenizi bir çok kez gördüm ve "dünyada" veya "Türkiye'de" bir ilk değil bunu da önce bir kabullenelim. Aynı sizin yaptığınız gibi elinde tabletle esnafları gezip bu projeyi yapmaya çalışanlar oldu ve başarısız oldular. Bakın bu sizin başarısız olacağınız anlamına gelmiyor ve en önemlisi de ben "elinde tabletle" derken herhangi bir "küçümseme" cümlesi kurmadım.

Her işin zorluğu vardır soğukta sıcakta gezmek kapı kapı bunlar kolay veya küçümsenecek şeyler değil zaten. Ancak şu konuda anlaşalım, siz eleştiri kaldıramayan bir insansınız ve eğer eleştiri kaldıramıyorsanız, eleştiri konusu açmayacaksınız.

Kaldı ki zaten bunun farkında bir birey olsanız açmazdınız.

Diyeceğim o ki, Bursa'da olsaydım "ofisinizi" ziyaret ederdim ancak işlerimden dolayı İstanbul'dan çıkamıyorum. Müsait olduğunuzda İstanbul'da ofisimde sizleri ağırlayabilirim, projeniz için de "maddi sıkıntılarınızı" giderebilecek öneriler sunabilirim.

Yararlı bilgi: Başarılı olmak istiyorsanız öncelikle o hazır scripti silip "22 YILLIK BİLGİSAYAR UZMANI" olarak kendi scriptinizi kodlayın.

Başarılar.
    GokhanPoyraz Endlore

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al