freelance iş ilanları

Geleceğimden Korkuyorum.

33 Mesajlar 4.127 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Bendede ayni problemler var. Bazen aklina gelir alkol sigarayla biraz kafam rahatlar belki denersin hic deneme icince kafan guzellesir hayatin degil. Eger oyle olsaydi o kadar cok insan tanidim hepsi icerdi. Icince de bisi degismiyor ya sadece kafan hafif rahatliyor. Oda bir iki gunluk. Ben 8 yildir ugrasim web alemiyle oyun hesap satisi makale herseyi denedim site falan noldu yapamadim kaldiramadim en iyisi sevdigin isi yapican ilk sevdigin isi ogreniceksin bulacaksin sonra o meslegi ogren sonra zaten yolun aciliyor. Banada sen nasil adam olucaksin diyorlar benimde zoruma gidiyor ama bir sey yapilmiyor. Su hayata yeniden gelecek olsaydim Okumayacagimi biliyor olsaydim 8.sinifta birakir meslek ogrenirdim liseyide disaridan verirdim olur biterdi. Velhasil kelam makale yazmakta kolay hepsi kolay ancak emin ol onun stresi cok kotu musteriyle bi terse geldinmi sikinti basina bir agri girer kramp gibi keyfin kacar o yuzden para biriktirip sanala girmek gerek bana gore tabi sanaldada herseye para yatirilmaz orasi ayri bi muamma. He biktim yoruldum artik diyorsan intihar falan geciyorsa aklindan intihar edince onun cezasi daha agir burdaki acilar yaninda hafif kalir. Ama baya iyi yazmisim eger aklina takilan birsey olursa pmden de ulasabilirsin.

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

fatihharman adlı üyeden alıntı

Geleceğimde, evimi geçindirememe endişesi bir hayli fazla. Beni bitiren asıl mesele de bu

Bu bendede var. Zaten insanlara guvenilmez bosver ne sev ne evlen yoksa stresin x2 olur dayanilmaz ki istanbulda yasamaya kalksan ayda rahat 1500 gidiyor zaten . :)

selanikli6611 selanikli6611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 0 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
kardeş yaşın çok genç alım satım çiftçilikde de yapabilirsin hem mutlu olursun hemde kazanırsın çiftçilik akıllı yapıldığında kazandırır.Hayvan al sat kurbana yetiştir.iyi bakarsan 10 binden aşağı olmaz ha bir de şu yol var.Gelirsin şehire vasıfsızsın askerlik yok bi kere iş bulamazsın bulsan da günde on saat ayda 1500 liraya çalışırsın inan bana babana bu kadar çalışsan 2 senede köyün en zengini olursun.Köyünden ayrılma şehirde hayat yok aynı hatayı dayım çocuklarını okuturum diyerek yaptı geldi şehire sabahtan akşama köpek gibi çalış 1500 lira ,presede kolu kaptırdı sağlığından da oldu çocuklarıda okumadı düzenini bozduğuyla kaldı. Hyat senin karar senin hayvancılık çiftçilik yap ama kendi işinin patronu ol ciğeri peş para etmicek adamların altında çalışıp kendini ezdirme..
ntka

kişi bu mesajı beğendi.

tourismturkeytr.blogspot.com

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Dostum ozaman senin için hep birlikte bir öneri bir yol haritası sunalım zevkleriden bahset, yapma ihtimalin olmasa bile arzuladığım şeyi söyle, nasıl bir hayat yaşamak istersin bunlardan bahset

wmaraci
wmaraci

oyunkral26 oyunkral26 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Medikal
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Çiftçiliği neden beğenmiyorsun anlamıyorum. Bugün Türkiye'deki bir çok gencin hayali tavuk beslemeyip yumurta satışı yapmak. Onlarda şehirde olmanın dezavantajını yaşıyorlar. Üretim yapıp da kazanmama şansı olabilir mi? Bence çok şanslısın ama kendini şanssızlığa itiyorsun. 3 tane kuzu bile alsan bayram öncesi mislini kazanırsın. Elindeki avantajları değerlendir ;)

fatihharman fatihharman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)

MehmetFazilK adlı üyeden alıntı

Dostum ozaman senin için hep birlikte bir öneri bir yol haritası sunalım zevkleriden bahset, yapma ihtimalin olmasa bile arzuladığım şeyi söyle, nasıl bir hayat yaşamak istersin bunlardan bahset

ilginiz için teşekkürler hocam. En büyük zevkim insanlarla muhabbet, dertleşme, fikir alışverişi gibi şeyler. Arzuladığım şey ise bu yaşlarda kendime ait bir işim olması. Hiç kimseden destek almak istemeksizin cebini doldurma gibi.

• Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)

oyunkral26 adlı üyeden alıntı

Çiftçiliği neden beğenmiyorsun anlamıyorum. Bugün Türkiye'deki bir çok gencin hayali tavuk beslemeyip yumurta satışı yapmak. Onlarda şehirde olmanın dezavantajını yaşıyorlar. Üretim yapıp da kazanmama şansı olabilir mi? Bence çok şanslısın ama kendini şanssızlığa itiyorsun. 3 tane kuzu bile alsan bayram öncesi mislini kazanırsın. Elindeki avantajları değerlendir ;)

Hocam bu işler çok riskli. Mesela; bir tarlaya herhangi bir mahsul ekersiniz. Hasat zamanına kadar, gübresi, mazot parası, su parası gibi büyük masraflara kol gerersin. Sonra Allah tarafından gelen bir dolu, tarladaki mahalle birlikte tüm hayallerini alır götürür. Ben bu yüzden riski az, kazancı bol bir meslek istiyorum. Alım-satım ise buna en iyi örnek. Bir yörük ata sözünün de dediği gibi; "yapıp satan geçinir, alıp satan zengin olur."
Cevabınız için minnettarım hocam. İyi ki varsınız.

MehmetFazilK MehmetFazilK - Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 905
  • Beğeniler 198 / 255
  • Ticaret 30, (%100)
Hocam açıkcası beklediğim nitelikte bir cevap olmadı daha geniş bahsederseniz daha iyi yardımcı oluruz benim sorularımla sınırlı kalmayın hayallerinizi anlatın çünkü muhabbet dertleşme bunlar insani şeyler her insanda olması gerekenler sizdeki o farklılığı farketmemiz bulmamız lazım her insan özeldir

omeraybal omeraybal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Haber
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 6 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Güzel kardeşim bak yaşım 33 ama yılmıyorum enguzelcumamesajlari.com açtım durmadım ulusal medya sitesi gundemyeni.com açtım sabırla bekliyorum. Sende bir ise atılmadan düşün ve sabırla bekle mutlaka bir karşılığı gelir ancak sektörü ulusal tut yapacagin işin küçük bir kitleye hitap etmesin ben kişisel blogu pek tavsiye etmiyorum çünkü bu işin kurtları sahileri var olmayan bir şey bul, sektörü araştır canını sıkma. Allah büyüktür sonsuz mülkün sahibi odur kardeşim sabır sabır

• Üyelik 24.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 17 / 10
  • Ticaret 5, (%100)

MehmetFazilK adlı üyeden alıntı

Hocam açıkcası beklediğim nitelikte bir cevap olmadı daha geniş bahsederseniz daha iyi yardımcı oluruz benim sorularımla sınırlı kalmayın hayallerinizi anlatın çünkü muhabbet dertleşme bunlar insani şeyler her insanda olması gerekenler sizdeki o farklılığı farketmemiz bulmamız lazım her insan özeldir

Hayalim bu hocam. Kendime ve çevreme yararlı olmak. Kendi evimi arabamı cüzdanımdan almak. Kendi işimin patronu olup, standartların biraz üstünde bir yaşam elde etmek. Bir işe başlamadan önce 50 kere düşünüp sonra o işten vazgeçmemek, iradeli olmak, sabırlı olmak, azimli olmak. Hayal ettiğim yaşam statüsü bu hocam. Belki çok sıradan olabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al