wmaraci reklam
lidertakipci

arkadaşlar superonline'a geçmeyi düşünen varsa vazgeçsin

41 Mesajlar 5.037 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
Türknet e 1 ay önce abone oldum tahattüt yok cayma bedeli yok Akn yok 1 ay kullan begenmezsen fatura yok :) bana söylemiş oldukları hızı da veriyorlar. Üstelik her ay ev tlf nu ile 1000 dakika her yöne konuşma hepsi sadece 59 tl herkese tavsiye ederim

http://www.cepradyom.com/
wmaraci
reklam

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
Yaşamış olduklarınız için geçmiş olsun benim de daha önce çok başıma geldi bu gibi sorunlar. Dsmart , dijitürk, ************* bunların hepsiyle tahattüt sorunu yaşadım tahatut ün varsa bir ton para alıyorlar

http://www.cepradyom.com/

umuterdal umuterdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
hocam ben firmayı karalamamak için 2 haftadır hiçbir yere şikayet yazmadım kendilerine de belirttim bunu. Bana 200 gb kota size yetmez tamam ama gece 2-8 sınırsız indirirsiniz diye bu paketi sattılar. Ertesi günü farkettim ki bu pakette gece indirdiklerin kotaya yazıyor. Müşteri hizmetlerinden kiminle konuşsam efendim keşke yardımcı olabilsem olamıyorum tarzı konuşuyor. Bu benden kaynaklı bir hata değil. Bana bunu yanlış anlatıp sattılar. Satan saha görevlisine ve yanında gelen bölge müdürüne ulaştım. Saha görevlisinin dün ayağına kadar gittim akşama kadar halledicem dedi akşam 3 4 kere aradım telefonu açmadı. Müdürünü aradım bu sefer oda pazartesi halledicem dedi. Maksadım karalamak değil. Müşteri hizmetleri çözüm sunmuyor. 50 kere görüştüm tablet almışsınız bu pakette değişim olmuyor diyorlar. Hocam günde 3 4 tane en az film dizi bölümü izleyen insanım evde 3 kişi aktif internet kullanıyor. 200 gb kota bize nasıl yetsin. 100 lira fatura ödüyorum. Türkiye şartlarında gayet yüksek bi ücret. Pazartesi bu müdürde sorunu çözmesse kesin kavga ederim. Çünkü onlara kullandığım internetten memnun olduğumu söyledim bana saat 7den en az 8.30a kadar kapıda ısrar ettiler her sorunda yanınızdayız diye müdürü güvence verdi. Sattığı paketi bilmeyen saha görevlisinin ceremesini çekiyorum. 2 kere kota almak durumunda kaldım bu ay. Şu an güncel faturam 170 tl gözüküyor. Bunun siniri var üzerimde.
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

suskun adlı üyeden alıntı

Türknet e 1 ay önce abone oldum tahattüt yok cayma bedeli yok Akn yok 1 ay kullan begenmezsen fatura yok :) bana söylemiş oldukları hızı da veriyorlar. Üstelik her ay ev tlf nu ile 1000 dakika her yöne konuşma hepsi sadece 59 tl herkese tavsiye ederim

hocam iptal etmek istediğimde daha geçeli tam 1 ay bile olmamışken 880 tl gibi bi para çıkarıyorlar. İptal edemem. Benim paketimi 25 mps platin pakete çevirirlerse sıkıntı çözülür.
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
güncel

Karalardanbiri Karalardanbiri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Borsa
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 29 / 64
  • Ticaret 1, (%100)
Superonline kotası kullansan da kullanmasanda gidiyor kardeş enteresan bir şekilde yapacak bir şey yok arıyorsun yok telefon indirmiş yok telefon bağlanmış yok siz kullanmışsınız eziyet resmen

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
dostum zaten 25 mps platin pakette kota yok beni geçirirlerse sıkıntı kalmayacak kendi hataları yüzünden ben bu pakete geçtim kabul ettiler düzelticeklerini söylediler bekliyorum umarım hallederler

guneyliteam guneyliteam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek POLİS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 74 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
turknet kullanıyorum akk yok kafam rahat tavsiye ederim

metin39366 metin39366 Youtube İzlenme Satın Al Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek pc teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 21 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Açıklama için teşekkürler dikkate alacaz..

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
şikayet halen güncel şikayetvar sitesinde otomatik botları cevap attı sorun çözülmüş gözüküyor çözülmedi paket değişikliği yapılmadı. Aradık bayramdan sonraya kaldı ayın 6sında hallolacak dediler bekliyoruz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al