freelance iş ilanları

arkadaşlar superonline'a geçmeyi düşünen varsa vazgeçsin

41 Mesajlar 5.745 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

umuterdal umuterdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
2 senedir uydunet 50 mps 250 gb akklı paket kullanıyorum televizyon paketi falanda var 89 tl hiçbir sıkıntımda yoktu. Temmuzun sonunda taahütümü yeniledim. 3 4 gün sonra superonlinedan geldiler. Abi nasıl ısrar ediyolar bir görecen adam ikna edemeyince bölge müdürünü aldı geldi bu sefer. Adamlar 100 mps hız tablet 200 gb kota 99 tl dediler. Dedim ki o kota bana yetmez. Gece 2-8 arası sınırsız indirme dediler. Mantıklı geldi o zaman 100 mps hız gece indiririm filmleri falan öyle izlerim dedim. Adam numaramı bıraktım her sıkıntınızda yanınızdayız internette yazılanlara inanmayın falan filan imzayı aldı gitti. Ertesi günü kurdular gece 200 gblık bi dosyayı deneme amaçlı bıraktım sabah 8de durdu. Bi uyandım ki 85 gb indirmiş buda kotaya yazmış. Zaten 170 gbla başlattılar paketi bide bu nası kotaya yazıyo dedim arıyorum müşteri hizmetleride anlamadı ne olduğunu. Meğer bana sattıkları normal kotalı olan paketler 2-8 olayına dahil değilmiş. Anlattım durumu birşey yapamayız diyor iletişimden yazın diyor. Abi günlerdir denemediğim yol kalmadı. Nazik nazik konuşuyolar güzelce başlarından savıyorlar. Ulan 100 tllik internet kullanıyoruz ekstra kota almak zorunda kalıyoruz. 50 gb kotayı 25 tl ye satıyorlar. O bunu bana satan adam numarasını falan bırakmamış. Adamın bayisini arıyorum telefona çıkan yok. Ankaranın göbeğindeyim abi köy yerindeki bayi falanda değil. Resmen pişman oldum bu herifler yolunacak kaz arıyorlar. Yazıyorum tamam ben 99 ödemeye devam ediyim ama beni 25 mps platin sınırsız olan pakete geçirin diye yok abi tablet almışsınız geçemezsiniz diyor. Tableti iade edelim diyorum oda yok. Ulan ben superonline'a geçeli 15 gün falan oldu bu nası iştir bi tablet aldık diye cayma hakkımız falan müşteri memnuniyeti hiçbir şey umurlarında değil. Hiçbir yerede şikayet yazmadım kaç gündür belki çözerler falan diye de çözecekleri yok. Sizide uyarıyorum abi geçmeyin. Satarken güzel satıyorlar sattıktan sonra sen sağ ben selamet ..

güncelleme : sonunda bana bunu pazarlayan kişiye ulaştım ben çözücem gün içinde sana dönüş yapıcam falan dedi bakalım nolucak tamam bu ay kullandığımı ödeyimde bu kotayla 2 sene geçmez umarım çözerler kota bittiğinde internet duruyo 50 gb kotayıda 25 tlye satıyolar her ay 200 tl faturamı ödeyeceğim ....

güncelleme 2 : Cumartesi günü bana satan saha elemanına ulaştım bana çok ters istikamette olan bayilerine ayaklarına kadar gittim ben çözücem size dönücem gün içinde dedi 1 kere aradım sahadayım firmaya geçince halledicem dedi sonrasında 6ya kadar telefonuna bakmadı. Bende onun yanında gelen beni ikna eden bayi müdürüne ulaştım pazartesi günü halledeceğini söyledi pazartesi günü tekrar bir güncelleme yaparım.

güncelleme 3 : Bana paketi satan saha elemanı ve müdür telefonlarımı açmayınca bayilerine gittim. Ürün müdürüydü sanırım birisi geldi ona anlattım durumu haklısınız dedi sorunu yarın öğlene kadar çözeceğini söyledi numarasını verdi bakalım yarın güncelleme yaparım.

güncelleme 4 : şikayet halen güncel şikayetvar sitesinde otomatik botları cevap attı sorun çözülmüş gözüküyor çözülmedi paket değişikliği yapılmadı. Aradık bayramdan sonraya kaldı ayın 6sında hallolacak dediler bekliyoruz.

güncelleme 5 : arıyorum müdürü 1 haftadır mail attık cevap bekliyoruz diyor bu haftada halledilmesse mahkemeye vereceğim.

güncelleme 6 : müdür genel merkezden halledileceğine dair söz aldık bizde halletmeye çalışıyoruz dedi bende beni oyalıyorsunuz gibi geliyor dedim yok kesinlikle öyle değil kesinlikle çözülecek dedi ama zaman alıcak diye söz verdi bakalım bekliyorum.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Yazılı sözlaşmaniz yoksa kota ile ilgili bişey yapamazsınız iptal edin gitsin cezası kullandığınız kadar hiç uğraşmayın uydunete devam edin.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
kapıda sözleşme imzalattılar tablet verdiler zaten iptal edebilsem hiç durmam çok pişman oldum gerçekten keşke internette yazanları dinleseydim de uzak dursaydım ..

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Yazılı sözlaşmaniz yoksa kota ile ilgili bişey yapamazsınız iptal edin gitsin cezası kullandığınız kadar hiç uğraşmayın uydunete devam edin.

aradım şimdi 800 tl ceza çıkartıyorlar tabletli kampanya değiştiremiyoruz bilmem ne 2 sene 200 gb kotaya mahkum kaldık. Superonline pişmanlıktır.

wmaraci
wmaraci

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Size bir olayimi kisa ve oz anlatayim iki senelik sozlesmede gelip ilk modemi kurdular bozuk cikti istanbulun bir ucundan diger ucuna modem degisikligine gittim neyse onu gectim 16mbs internet hizi destekliyor dediler super dedim bi baktim 4 5 mbs oluyor en fazla neyse dedim yine 6 ay sonra ariza ustune ariza gunde 88 kopma yasiyorum ve sozde tesisatta dedigi sorunlar icin kackere ben kackere elektrikci cagirdim aradim dedigimde evinjzde olun ekibimiz gelicek bir dediler 1 bucuk senede gelmediker her aradigimda gelip gitmisler sorun yok dediler ve bir bucuk sene 0.59kb indirme hizi mevcut iptal istedim taahut bitmeden sozlesmede yazmislar zaten tarafimizdan verilemeyen hizmetlerde musteri tarafindan hicbir hak talep edilmeden iptal edebilir adamlara bu maddeyi okudum bizdeki sozlesmede boyle madde yok o gecen senenin taahutu dediler neyse dedim cezasi nedi 280 tl dediler eyvallah kapatin dedim borcu felan odedim ve hic kullanmadigim 20 aylik heray 90 tl fatura odedim kurtuldum dedim 6 ay once bna bi icraa geldi neymis kapatilmamis dondurulmus haberim yokken aktif olmus 5 fatura cikmis dedim buyrun fatura ve herseyi odedim dedim evraklari mail attim destek yerine sozlesmeleride odemedim 280 oldu 970 tl avukat parasi felandan dolayi gittim tuketici haklarina dava actim suan dava sonucunu bekliyorum superonline kadar dandik bir firma yok piyasada kimse gecmesin bedava verilse bile suan ***** kullaniyorum 1 senedir takir takir kopma yok devam ediyorum superonline elemanlari giriyorsa buralara eminim giriyorlardir sikayetleri gordukleri halde milleti dolandirmak hoslarina gidiyor ha bide su ses kayit altina alinma olaylarini diyim bna 4 personeli seskayit altina alinmiyor sadece oylesine o uyari sesi verildigini dediler dedimki kufur edince hemen dinlediklerinj dedim dedigi kelime en son konustugumun soz isimize geldigi gibi hareket ediyoruz bunlar kadar bos bir firma yok emin olun

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
hocam valla 100 liralık paket aldım 2 tane turbo indir 2 tane 50 gb kota almak durumunda kaldım şu an fatura damga vergisi falan filan 170 tl gözüküyor. Bana bunu satan adama sonunda ulaştım ben çözecem gün içinde dönecem sana dedi bekliyorum bakalım ne sonuç çıkıcak .. Adama dedim gece 2-8 kota yazıyo nasıl olur diyo adamda farkında değil bu pakette 2-8 olayı olmadığını ..

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
güncel.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
1 yıldır süperonline kullıyorum cokta memnunum.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
ben internet hizmetinden bahsetmiyorum doğru paketleri yapsalar sorun değil bana sattıkları paketi yanlış anlatıp mağdur ettiler şimdide paketi değiştirmek için uğraşıyorum platin pakete geçirseler sorun yaşamıcam ama günlerdir uğraşıyorum yapmadılar.

ismail ismail WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 582 / 327
  • Ticaret 3, (%100)
Normalde size özel sebeplerle firmayı karalamayın derdim fakat bende Superonline'ın gazabına uğradım. 5 ay internet vermediler, onlarca bildirimime rağmen düzeltmediler, o ayların borcu + 1000tl ödettiler. Siz siz olun her internet kesintisinde BTK'ya bildirimde bulunun. Firmayla iletişimi BTK aracılığıyla yapın. Yoksa bende olduğu gibi o tarihlerde sizinle görüşmedik diyebilirler.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al