wmaraci reklam

Zaytung gibi asparagas haber sitesi kurmak. ??

22 Mesajlar 2.416 Okunma
smmexpress

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Evet arkadaslar aklimda oksijen.org adresine zaytung vari asparagas haberlerim paylasildigi bir site kurmayi dusunuyorum

sizce kisa zamanda buyur mu ?

Beni ne gibi zorluklar bekliyor ?

Sosyal medya destegini butcesiz nasil saglayabilirim ortak olmak isteyen varmi sosyal medya destegi saglayabilecek ??

Wordpress yazilim mi php script mi ?

Siteye + olarak ne gibi seyler ekleyebilirim mesela anı sistemi soru cevap sistemi gibi seyler

Ekibim yok yola cikmalimiyim sizce ?

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Guncel

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Zaytung'da isim veriyordun haberi üretiyordu. Ekip yoksa yüzlerce yazı hazırlaman lazım. Birde Zaytung zamanında meşhurdu şimdi unutuldu gitti.

ibrahimylmz ibrahimylmz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 24 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Içerik maarra ama usta yinede başarılar inşallah gönlune göre olur

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
PHPacemisi hocam ben hala takip ediyorum zaytungu evet bir zamanlar populerdi sonra onedio ve turevleri cikti ve yok oldu. Haklisini yuzlerce yazi gozumu korkutuyor birazcik ama baska bir proje gelmiyor aklima acikcasi

Yazilimciyim. Proje sikintisi cekiyorum

kehribar kehribar مشغول Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 156
  • Ticaret 10, (%100)
Lokasyon123 Rekabetin çok olduğu bir sektör hocam belkide günde onlarca site açılıyor. Kısa zamanda büyüme şansınız yok o yüzden. Uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirebilirsiniz. Belki üç yıl belki beş yıl bilemezsiniz. Wordpress işinizi görecektir. Ekipsiz yola çıkmanızı önermem. Rakipleriniz günde 20 içerik giriyorsa siz 2 içerik girebileceksiniz. Güzel bir rakip analizi ve ekip ile uzun vadede olmayacak bir proje değil. Birde kendi açımdan bir şey eklemek istiyorum nedense .org alan adlarına karşı bir ön yargım var. Alan adı alırken .com .net .co diye gidiyor sıralamam. Mümkün olduğunca almam.
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

ibrahimylmz adlı üyeden alıntı

Içerik maarra ama usta yinede başarılar inşallah gönlune göre olur

Hocam icerik gozumu korkutuyor cok benimde ama aklima baska proje gelmiyor malesef

Yazilimciyim proje ile gelen ortak olsa hemen girisim yapacagim acikcasi sıkıldım bos durmaktan

SerdarCR SerdarCR Akua Teknoloji Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Biyomühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1318
  • Beğeniler 101 / 251
  • Ticaret 24, (%100)
Kuramazsın. O domaini satıyorsun(!)

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)

PHPacemisi adlı üyeden alıntı

Zaytung'da isim veriyordun haberi üretiyordu. Ekip yoksa yüzlerce yazı hazırlaman lazım. Birde Zaytung zamanında meşhurdu şimdi unutuldu gitti.

kehribar adlı üyeden alıntı

Lokasyon123 Rekabetin çok olduğu bir sektör hocam belkide günde onlarca site açılıyor. Kısa zamanda büyüme şansınız yok o yüzden. Uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirebilirsiniz. Belki üç yıl belki beş yıl bilemezsiniz. Wordpress işinizi görecektir. Ekipsiz yola çıkmanızı önermem. Rakipleriniz günde 20 içerik giriyorsa siz 2 içerik girebileceksiniz. Güzel bir rakip analizi ve ekip ile uzun vadede olmayacak bir proje değil. Birde kendi açımdan bir şey eklemek istiyorum nedense .org alan adlarına karşı bir ön yargım var. Alan adı alırken .com .net .co diye gidiyor sıralamam. Mümkün olduğunca almam.

Hocam jenerik diye aldim acikcasi elimde patladi cok buyuk sektor haklisiniz ve inanin baska proje aklima gelmiyor

27207 27207 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1852
  • Beğeniler 346 / 707
  • Ticaret 5, (%100)
Valla yazılımcıysan hiç bulaşma hocam. Uğraştığına değermi hiç. O kadar emek ne için ? Para yoksa zaten kendini tanıtamazsın. İyi düşün hesapla. 1 saatlik çalışmanı 10 lira olarak hesapla mesela. Ona harcayacağın yüzlerce saati geri kazandırabilecek mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al