wmaraci reklam

CPU Sorunu Yaşayan WP Kullanıcısı ARANIYOR !!!

20 Mesajlar 2.474 Okunma
smmexpress

Kitleservers Kitleservers WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek İnternet ve Bilişim hizmetleri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 73 / 26
  • Ticaret 15, (%100)
Merhabalar sayın WM Kullanıcıları;

Yüksek online ve Yüksek hit nedeniyle sorun yaşayan kullandığı cache eklentileri yeterli gelmeyen ( Tüm meşhur eklentilerde dahil ) 2 Kullanıcıya Referans olarak çalışma yapılacak.

Satışa çıkarmadan önce referans olayını halletmek istiyorum WP Cacheleme sorununuzu %95 düşürecek bir konfigüre yazılım yaptık kendi sitemde denedim ( Yetişkin içerikli site olduğu için yayınlayamıyorum ama en çok online ve hiti onda yakalayabildim içerik olarak maalesef ki.) Mümkünse VPS de barınmakta olan sitelere öncelik vereceğim çünki load ram vb. değerlerini almak istiyorum görsel olarak.

Kesinlikle minimum anlık 100 Online olan ( içerik türü film - dizi yetişkin farketmez ) Veya Min. 10 K üzeri hiti olan site sahipleriyle ilgileniyorum ki işlemi gerçekleştirdikten sonra gözlerine inanamasınlar. Sitenizin hızı %300 Artacak.

Dip Not: Bazı temalarda çalışmamakta 20 Tema denedik film dizi vs. temaları dahil sadece 3 tanesinde çalışmadı onlar içinde çalışmamız sürüyor JS kodlarıyla ilgili bir sorun meydana geliyor bu nedenle siteniz incelenip size dönüş yapılacak konu altından veya P.M ile ulaşınız lütfen.

Saygılarımla.

wmaraci
reklam

vanpark vanpark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 39 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Günlük 400 hit olan sitem var acaba referans olur mu. TEMA’yı Yen’i değiştirdim sorunun TEMA’da olduğu söylendi. Vds değil
Kitleservers

kişi bu mesajı beğendi.

https://filmgezgini.com 350 Bin Yüklü Film 1 m+ Oyuncu Bilgisinden Oluşan Sağlam Film Platformu

• Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 73 / 26
  • Ticaret 15, (%100)
Denemeye değer bir hit kapasitesi değil hocam. Bu yazılımın amacı yükseklip bu CPU sorunlarından hit kaybı vs. yaşayanlar için. Ancak satışa çıktığında ücretli yapılabilir sizin için.

NettaCompany NettaCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)
Kitleservers kimsenin bilmediği bir yazılımı kendi sitesine kurmayacaktır. Hele ki bu site yüksek hitli ve kazanç geliri elde ediyorsa hiç kurmayacaktır. Referans olacak müşterilere kurumsallık ve ikna edici bir bilgi vermeniz gerekiyor ki tanımadığı birinin bilmediği bir yazılımını kazanç getiren yüksek hitli sitesine eklesin.

Saygılarımla.
Kitleservers Thyphoon WPZON

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 73 / 26
  • Ticaret 15, (%100)
Amacınız nedir? Firmamı kuralım yada gelirli mi olsun dedim?

Baltalayıcılıktan ziyade icraata bakıyorum ben Bilmediği bir yazılımı kurdurması durumu değil bu.

Link çıkışı mı var reklammı koyulmuş vs. Kontrolünü yapabilir site sahibi buna birşey demiyorum. Ek olarak VDS de root bilgisi istemiyorum görselleri alacağım dedim girip kendim alacağım ibaresi yok iyice okursanız konuyu anlayacaksınız.

İhtiyacı olan çok kişi var bu tür bir yazılıma ha hiç kimsenin ihtiyacı mı yok herkes kendisi bilir zorla yazılım kurmuyorum kimseye işin içinde başka bir iş olsaydı zaten bedava dağıtırdım yapacağım hileyi yapardım satışa çıkarmadan önce ref amaçlı kurulum yapılacağı yazıyor. Kurumsallık tavırları yapmanız gerekmiyor. Ha daha iyisi varsa kurumsal ok. Kurumsaldan alsınlar isteyenler sıkıntı değil benim açımdan. Bu tür gereksiz mesajlar yazacak arkadaşlar şimdiden yazmazlarsa iyi olur. Boşa kalabalık oluşturmasın konuda.

Saygılar.

• Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 73 / 26
  • Ticaret 15, (%100)
Online sayısı ve 2 GB Ramli 1. CPU VDS Performans Durumuna Dair Görsel Ekleyeyim madem.

Performans durumu için yeterlidir sanıyorum.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Kitleservers Çalışma yaptığınız siteyi pm atarmısınız. Ayrıca diğer eklentilerden ne gibi farkı var. Kendimiz kurup test edebiliyormuyuz. cdn entegresi var mı? anlık 700-800 olan sitemde deneyip sonuçları sizinle, diğer kullanıcılarla burada paylaşırız. Tabi ikna olursam.

NettaCompany NettaCompany WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 230 / 197
  • Ticaret 26, (%100)

Kitleservers adlı üyeden alıntı

Amacınız nedir? Firmamı kuralım yada gelirli mi olsun dedim?

Baltalayıcılıktan ziyade icraata bakıyorum ben Bilmediği bir yazılımı kurdurması durumu değil bu.

Link çıkışı mı var reklammı koyulmuş vs. Kontrolünü yapabilir site sahibi buna birşey demiyorum. Ek olarak VDS de root bilgisi istemiyorum görselleri alacağım dedim girip kendim alacağım ibaresi yok iyice okursanız konuyu anlayacaksınız.

İhtiyacı olan çok kişi var bu tür bir yazılıma ha hiç kimsenin ihtiyacı mı yok herkes kendisi bilir zorla yazılım kurmuyorum kimseye işin içinde başka bir iş olsaydı zaten bedava dağıtırdım yapacağım hileyi yapardım satışa çıkarmadan önce ref amaçlı kurulum yapılacağı yazıyor. Kurumsallık tavırları yapmanız gerekmiyor. Ha daha iyisi varsa kurumsal ok. Kurumsaldan alsınlar isteyenler sıkıntı değil benim açımdan. Bu tür gereksiz mesajlar yazacak arkadaşlar şimdiden yazmazlarsa iyi olur. Boşa kalabalık oluşturmasın konuda.

Saygılar.

Kesinlikle kötü bir amaçla, baltalamak vs. Düşüncesiyle yazılması yorumumuz. Sizlere hedefinize daha hızlı ulaştırmak adına yapıldı. Konuya ekran görüntüleri ekleyerek daha süslü olacaktır buda işi ön plana çıkaracaktır zaten çalarsınız, yaparsınız, edersiniz gibi terim kullanılmadı ve bunu ima edecek birşey bile yazılmadı yanlış anlaşıldıysa özür dileriz.
Kitleservers

kişi bu mesajı beğendi.

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Günlük 3-5 k hitli anlık 30-50 hitli wp sitem mevcut. Detaylı bir pm alırsam konuabiliriz. Cache'nin yettiğinin düşünmüyorum haftalık 12 defa sorun yaşıyorum.

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
Ne yaptığını anlatman lazım..

Komple html çevirip onu mu sunuyor?

https://www.guzel.net.tr/wp-cache.php

Şundan üstün bir yönü var mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al